PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار دعوتنامه تراکر های خصوصی

mrstark
July 16th, 2018, 01:44
سلام دوستان
به دعوت نامه برای عضویت در تراکر های خصوصی فیلم و سریال مثل ptp و btn و ahd ... نیاز دارم.
ممنون

mrstark
July 17th, 2018, 12:41
آپدیت

enable
July 17th, 2018, 12:50
سلام. اگه ipt به کارت میاد دعوت نامه موجود هست

@nick_nic

mrstark
July 18th, 2018, 10:45
آپدیت

mohsen1771
July 18th, 2018, 11:59
سلام. یافت نمیکنی دوست عزیز. ترکر ها اکثرا سالانه 500 عضو قبول میکنند. اونم اکثرا بلاک میشن.

mrstark
July 19th, 2018, 10:05
آپدیت

TATSERVER.NET
July 19th, 2018, 12:16
TorrentDay:
۳۵۰ هزار تومان

PassThePopcorn:
۸۷۵ هزار تومان

جهت خرید از طریق پیام خصوصی و یا https://t.me/Rahm4ni تماس بگیرید.

mrstark
August 2nd, 2018, 18:30
آپدیت

enable
August 3rd, 2018, 08:56
TorrentDay:
۳۵۰ هزار تومان

PassThePopcorn:
۸۷۵ هزار تومان

جهت خرید از طریق پیام خصوصی و یا https://t.me/Rahm4ni تماس بگیرید.

اقا دمت گرم. چطوری روت میشه همچین قیمتهایی رو اعلام کنی؟ خوده طرف اگه بدونه دعوت نامش اینقدر می ارزه مستقیم میفروشه

این بنده خدا اگه بخواد این پولو به شما بده خب با یک دهم میره دونیتور ترکر میشه که. واقعا مملکت چه رویی دارن وجدانا.

mrstark
August 6th, 2018, 22:21
یکی از دوستان (enable) رایگان داد بهم!

naasr
October 10th, 2018, 18:04
اقا دمت گرم. چطوری روت میشه همچین قیمتهایی رو اعلام کنی؟ خوده طرف اگه بدونه دعوت نامش اینقدر می ارزه مستقیم میفروشه

این بنده خدا اگه بخواد این پولو به شما بده خب با یک دهم میره دونیتور ترکر میشه که. واقعا مملکت چه رویی دارن وجدانا.

سلام
دوست عزیز من خیلی دنبال دعوتنامه ترکرهای رده بالا مثل ptp , btn ,... هستم پروف از سیدباکس و ترکرهای که عضوم هم دارم دعوتنامه دارید به منم بدید یا راهنماییم کنید چطور دعوتنامه این ترکرها را بدست بیارم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

enable
October 11th, 2018, 01:52
سلام
دوست عزیز من خیلی دنبال دعوتنامه ترکرهای رده بالا مثل ptp , btn ,... هستم پروف از سیدباکس و ترکرهای که عضوم هم دارم دعوتنامه دارید به منم بدید یا راهنماییم کنید چطور دعوتنامه این ترکرها را بدست بیارم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

عزیز دل رایگان که نمیشه اون دوستمون هم که بهش دعوتنامه رایگان دادم به دو دلیل بود یکیش بخاطر اون بنده خدایی بود که کیسه دوخته بود. یکیش هم بخاطر این بود که ایشون چند دعوتنامه ازم خرید کرده بودن.