PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در محاسبات اینترنت مخابرات یا ***ی اینترنت؟؟؟

سیدرضا بازیار
July 15th, 2018, 21:58
سلام

من از شرکت مخابرات اینترنت با سرعت ۸ مگابایت گرفتم که طبق حدول تعرفه خودشون باید ۹۰ گیگابایت اینترنت به من داده بشه!

حالا بگذریم از اینکه سرعت اینترنت من در بهترین حالت ۳۰۰ کیلوبایت بیشتر نمیاد...

توی پنل من بعد از اینکه ۳۷ گیگابایت مصرف کردم دیگه اینترنتم تموم شده و رفته روی سرعت ۱۲۸ کیلوبایت. به طوری که به زور وارد انجمن شدم!

تصاویر رو هم پیوست کردم. لطفا اگه کسی اطلاع داره من رو هم در جریان بزاره که چرا حجم ۹۰ گیگابایت رو فقط ۳۷ گیگابایت محاسبه میکنند؟

38270

38271

MizbanPardaz
July 15th, 2018, 22:03
من ک از اصفهان دارم و سرعتی ک تو سایت برام زده 2مگابیت هس ولی سرعتم 1مگابایت و همه چیز حله

این مربوط به شهر خودتونه ، برید مخابرات منطقه پیگیری کنین

Amlaaki
July 15th, 2018, 22:19
سلام

من از شرکت مخابرات اینترنت با سرعت ۸ مگابایت گرفتم که طبق حدول تعرفه خودشون باید ۹۰ گیگابایت اینترنت به من داده بشه!

حالا بگذریم از اینکه سرعت اینترنت من در بهترین حالت ۳۰۰ کیلوبایت بیشتر نمیاد...

توی پنل من بعد از اینکه ۳۷ گیگابایت مصرف کردم دیگه اینترنتم تموم شده و رفته روی سرعت ۱۲۸ کیلوبایت. به طوری که به زور وارد انجمن شدم!

تصاویر رو هم پیوست کردم. لطفا اگه کسی اطلاع داره من رو هم در جریان بزاره که چرا حجم ۹۰ گیگابایت رو فقط ۳۷ گیگابایت محاسبه میکنند؟

38270

38271

سلام ...

8 مگابایت ارائه نمیده کلا مخابراط .

بیشترین سرویس ارایه شده روی خطوط مسی 16 الی 24 مگابیت هست که معادل 2 الی 3 مگابایت به ترتیب هست .

کم فروشی ای هم متوجه نشدیم .

مطمئنید توی پنل زده 37 گیگابایت مصرف داشتید نه 90 گیگ ؟

سیدرضا بازیار
July 16th, 2018, 08:28
ممنون از پاسخگویی شما

امروز صبح که بیدار شدم دیدم دوباره بیش از ۵۰ گیگابایت دیگه برام فعال کردند و مشکل حجم برطرف شد