PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با ساخت قالب سایت | وردپرس

MαHDi
July 14th, 2018, 01:38
باسلام و احترام

بنده قصد دارم قالب وردپرسی برای سایت ایجاد کنم فقط میخوام بدونم آیا شدنی هست!
میخوام صفحه اصلی سایت تک صفحه ای باشه و برخی از ساب دامین هایی که ایجاد کردم هم جداگانه قالب های تک صفحه ای داشته باشند (از نظر شکلی با قالب صفحه اصلی متفاوت باشند) آیا همچین کاری با وردپرس شدنی هست؟

دوستانی که کار طراحی وردپرس میکنند میشه لطفا راهنمایی کنند.
پ.ن: دوستانی که منظور دقیق اون چیزی که نوشتم رو متوجه نشدن لطفا پیام بذارن تا در پیام شخصی براشون اون چیزی که میخوام رو بفرستم.

ممنونم

Reza G
July 14th, 2018, 02:03
محدودیتی نداره می‌تونید چندین سابدامین داشته باشید با پوسته‌های مختلف.
حالا یا میتونید:

۱- روی هر کدام یه وردپرس نصب کنید و تنظیمش کنید متناسب با نیازتون.

یا

۲- یه وردپرس شبکه نصب کنید و در هر سابدامین تنظیم کنید که چه پوسته‌ای فعال باشه.

MαHDi
July 14th, 2018, 11:03
محدودیتی نداره می‌تونید چندین سابدامین داشته باشید با پوسته‌های مختلف.
حالا یا میتونید:

۱- روی هر کدام یه وردپرس نصب کنید و تنظیمش کنید متناسب با نیازتون.

یا

۲- یه وردپرس شبکه نصب کنید و در هر سابدامین تنظیم کنید که چه پوسته‌ای فعال باشه.

سلام
بله من از یکی پرسیده بودم به من گفته بود همچین چیزی نمیشه و باید روی هر ساب دامین یه وردپرس نصب بشه @-)
از اینکه منظورم رو سریع فهمیدید واقعا ممنونم

پس اون چیزی که میخوام شدنی هست

Reza G
July 14th, 2018, 13:13
سلام
بله من از یکی پرسیده بودم به من گفته بود همچین چیزی نمیشه و باید روی هر ساب دامین یه وردپرس نصب بشه @-)
از اینکه منظورم رو سریع فهمیدید واقعا ممنونم
پس اون چیزی که میخوام شدنی هست

خواهش میکنم. بله شدنی هست.
کم حجم‌ترین حالت اینه که شما وردپرس شبکه نصب کنید و پوسته‌‌های مدنظر رو در سایت اصلی بارگذاری کنید.
به این ترتیب هر سابدامین (هر حساب کاربری مستقل در وردپرس شبکه) می‌تونه پوسته دلخواهشو نصب کنه.
مشابه کاری که سایت‌های بلاگدهی مبتنی بر وردپرس انجام میدن.