PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پنل پیامک

data20
July 12th, 2018, 00:40
خاتمه
سلام و عرض ادب
فقط 2 نکته خیلی مهم
*اول امکانات api و کلا با خود پنل کاری ندارم (و در صورتی که api محدودیت یا نقصی داشته باشه امکان درست کردنش داشته باشید)

*مورد دوم که در حال حاظر مشکل ساز شده با پنل فعلی
تعدادی شماره خدماتی دارم که به مرور زیاد هم میشه و با مدارک معتبر ولی برای جاهای مختلف هست
فقط میخوام امکان این باشه که از طریق api من اجازه داشته باشم با این خطوط پیام ارسال یا دریافت کنم
در حال حاظر باید تو api هی کاربر تغییر بدیم و مدیریت موجودی ها و شارژ یه کم دردسر ساز شده

ارسال ها کاملا خدماتی و تبلیغات ندارم
تهیه پنل اصلی به صورت حقیقی هست
mask-online
July 12th, 2018, 08:45
با سلام
1-وبسرویس ارائه میشود چه خدمتی مد نظر هست تا بیشتر راهنمایی کنیم
2-اگر پیام شما اطلاع رسانی باشد بدون مشکل از خطوط بلک لیست 1000 و 5000 قابل ارسال هست
در صورتی که پیام شما تبلیغاتی باشد تنها از ارسال سیم کارتی میتوانید بهره ببرید
تایپیک ما http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=194937

data20
July 12th, 2018, 09:05
وب سرویس مورد خاصی نیست همین در یافت تعرفه و دلیوری و. .

اما مورد دوم خطوط شما به کارم نمیاد چون به این خطوط پیامک reply میشه
و reply تحت برنامه پردازش میشه یا کاری انجام میشه یا برای یک نفر دیگه forward میشه
با خطوط عمومی همچین کاری غیر ممکن
پیام ها خدماتی و حذف شماره هم دارم چون بعضا سیم عوض میکنن بدون اطلاع و...

mask-online
July 12th, 2018, 09:08
با توجه به صحبت های شما میبایست حقوقی باشید و یا از شرکت حقوقی درخواست ارسال کنید تا خط خدماتی بگیرید
قبلتر این فرآیند برای برخی دوستان انجام شد و به دلیل مشکلاتی که پیش آوردند دیگه انجام نمیدیم
موفق باشید

data20
July 12th, 2018, 09:53
دقت کنید خطوط خدماتی دارم با نامه معتبر از مجموعه دولتی و هر زمان قابل تمدید
مشکل این وقتی درنمایندگی پنل میسازم برای اون مجموعه و خدماتی میکنم توی api با مشخصات نماینده اجازه ارسال و دریافت ندارم و باید با نام کاربری و رمز عبور اون پنل ارسال انجام بشه و الکی اون پنل شارژ بشه که شاید ارسال داشته باشه

saeedj
July 12th, 2018, 11:44
دقت کنید خطوط خدماتی دارم با نامه معتبر از مجموعه دولتی و هر زمان قابل تمدید
مشکل این وقتی درنمایندگی پنل میسازم برای اون مجموعه و خدماتی میکنم توی api با مشخصات نماینده اجازه ارسال و دریافت ندارم و باید با نام کاربری و رمز عبور اون پنل ارسال انجام بشه و الکی اون پنل شارژ بشه که شاید ارسال داشته باشه

سلام
شما میتونید خط کاربر رو به ریسلری خودتون منتقل کنید و دوباره اون خط رو به همون کاربر بصورت اشتراکی قرار بدین
با این روش خط در هردو پنل قابل استفاده ارسال هست/ ولی دریافتها رو فقط خود ریسلر خواهد داشت

data20
July 12th, 2018, 12:12
سلام
شما میتونید خط کاربر رو به ریسلری خودتون منتقل کنید و دوباره اون خط رو به همون کاربر بصورت اشتراکی قرار بدین
با این روش خط در هردو پنل قابل استفاده ارسال هست/ ولی دریافتها رو فقط خود ریسلر خواهد داشت

عزیز حرف شما کاملا متین ولی فراپیامک این کار نمی کنه چون میگه خطوط برای جاهای مختلف و به نام من نیست
منم دنبال یه شخصی هستم که خطوط مختلف توی پنل اصلی قرار بده و زیر مجموع اصلا برام اهمیتی نداره که باشه یا نباشه چون به برنامه سازمانی وصل و ارسال دستی وجود نداره

payamkutah
July 12th, 2018, 14:21
سلام و عرض ادب
فقط 2 نکته خیلی مهم
*اول امکانات api و کلا با خود پنل کاری ندارم (و در صورتی که api محدودیت یا نقصی داشته باشه امکان درست کردنش داشته باشید)

*مورد دوم که در حال حاظر مشکل ساز شده با پنل فعلی
تعدادی شماره خدماتی دارم که به مرور زیاد هم میشه و با مدارک معتبر ولی برای جاهای مختلف هست
فقط میخوام امکان این باشه که از طریق api من اجازه داشته باشم با این خطوط پیام ارسال یا دریافت کنم
در حال حاظر باید تو api هی کاربر تغییر بدیم و مدیریت موجودی ها و شارژ یه کم دردسر ساز شده

ارسال ها کاملا خدماتی و تبلیغات ندارم
تهیه پنل اصلی به صورت حقیقی هست
با سلام و عرض ادب
مستندات وب سرویس بصورت کامل و حرفه ای موجود میباشد و میتوانید از انها برای کد نویسی و اتصال ان به هر سیستمی استفاده نمائید.

در مورد خطوط خدماتی نیز باید خدمت شما عرض شود که:
با توجه به اینکه شما قبلا خطی را خدماتی کرده اید فردی حقوقی هستید و میتوانید خط اختصاصی خود را خدماتی کرده و از ان استفاده نمائید.
محدودیت استفاده از خطوط خدماتی در یک پنل از اپراتور استعلام و روز شنبه اعلام خواهد شد. در صورتی که مشکلی نداشته باشد ، دیگر نیازی به تغییر نام کاربری و... در سیستم خود نیستید و کافی هست پنل خود را شارژ کرده و استفاده نمائید.

شما میتوانید خطوط قبلی خود را نیز که در شرکت دیگر است (البته در صورتی که شرکت مبدا موافقت نمایند) به پنل ما منتقل کرده و در پنل خودتان استفاده نمائید.

توضیحات تکمیلی:
پنل با تعرفه 98 ریال بصورت رایگان در اختیار شما قرا رخواهد گرفت(برای دریافت این تعرفه بعد از ثبت نام درخواست نمائید تا تعرفه شما کاهش داده شود)
1 خط اختصاصی رایگان از یکی از اپراتور های 5000 میتوانید ثبت نام نمائید.
پنل بصورت دائمی در اختیار شما قرارمیگرد و میتوانید از ان استفاده نمائید.
مستندات وب سرویس بصورت کامل میباشد و در صورتی که به کد نویسی تسلط داشته باشید نیازی به راهنمایی نمیباشد و خودتان میتوانید تمامی امورات مورد نظر را انجام دهید.

www.Payamkutah.com (http://www.Payamkutah.com)
www.ippanel.net (http://www.ippanel.net)

data20
July 12th, 2018, 14:58
با سلام و عرض ادب
مستندات وب سرویس بصورت کامل و حرفه ای موجود میباشد و میتوانید از انها برای کد نویسی و اتصال ان به هر سیستمی استفاده نمائید.

در مورد خطوط خدماتی نیز باید خدمت شما عرض شود که:
با توجه به اینکه شما قبلا خطی را خدماتی کرده اید فردی حقوقی هستید و میتوانید خط اختصاصی خود را خدماتی کرده و از ان استفاده نمائید.
محدودیت استفاده از خطوط خدماتی در یک پنل از اپراتور استعلام و روز شنبه اعلام خواهد شد. در صورتی که مشکلی نداشته باشد ، دیگر نیازی به تغییر نام کاربری و... در سیستم خود نیستید و کافی هست پنل خود را شارژ کرده و استفاده نمائید.

شما میتوانید خطوط قبلی خود را نیز که در شرکت دیگر است (البته در صورتی که شرکت مبدا موافقت نمایند) به پنل ما منتقل کرده و در پنل خودتان استفاده نمائید.

یه اشتباه هستی
من حقیقی هستم
طرف قرار داد من چند مجموعه حقوقی و دولتی هستن و من فقط توسعه دهنده حساب میشم
در جای فعلی من به عنوان نماینده برای هر مجموعه 1 پنل ساختم و سفارش یه خط دادم و با مدارک اون مجموعه خط خدماتی کردم
فراپیامک از این هنر ها نداره که خط انتقال بده
من دنبال جای هستم که احازه بده مدرک حقوقی ارائه بدم (به دفعات) ولی شماره ها در 1 پنل قابل دست رس باشه تحت api
اصلا قصد عمومی کردن خط ندارم چون تمام خطوط به یک برنامه وصل و اصلا کاربر و ... ندارم که بخوام دست رسی پنل بدم

payamkutah
July 12th, 2018, 15:04
من دنبال جای هستم که احازه بده مدرک حقوقی ارائه بدم (به دفعات) ولی شماره ها در 1 پنل قابل دست رس باشه تحت api

سلام مجدد
بله منظور شما رو متوجه شدم .
نتیجه این مورد رو در اولین روز کاری خدمتتون اعلام خواهیم کرد.
در صورتی که موافقت انجام شود ، شما بدون اینکه به تعداد پنل ایجاد کنید ، در یک پنل خطوط را خدماتی کرده و در همان پنل از ان استفاده مینمایید.
نتیجه در همین تاپیک خدمت شما اعلام میگردد.
با احترام

banit
July 12th, 2018, 17:51
مگه ارسال پیامک های تبلیغاتی ممنوع نشده؟

saeedj
July 13th, 2018, 13:22
عزیز حرف شما کاملا متین ولی فراپیامک این کار نمی کنه چون میگه خطوط برای جاهای مختلف و به نام من نیست
منم دنبال یه شخصی هستم که خطوط مختلف توی پنل اصلی قرار بده و زیر مجموع اصلا برام اهمیتی نداره که باشه یا نباشه چون به برنامه سازمانی وصل و ارسال دستی وجود نداره

بنده اسمی از فراپیامک نبردم!
ما ارایه دهنده ریسلر پیامک هستیم و ایم مورد رو خودمون میتونیم انجام بدیم

payamkutah
July 14th, 2018, 10:58
یه اشتباه هستی
من حقیقی هستم
طرف قرار داد من چند مجموعه حقوقی و دولتی هستن و من فقط توسعه دهنده حساب میشم
در جای فعلی من به عنوان نماینده برای هر مجموعه 1 پنل ساختم و سفارش یه خط دادم و با مدارک اون مجموعه خط خدماتی کردم
فراپیامک از این هنر ها نداره که خط انتقال بده
اصلا قصد عمومی کردن خط ندارم چون تمام خطوط به یک برنامه وصل و اصلا کاربر و ... ندارم که بخوام دست رسی پنل بدم

با سلام و احترام
طی استعلام انجام شده از اپراتور بله این امکان وجود دارد که شما به اسم یک شرکت به تعداد خط خدماتی کرده و از ان در "یک پنل" استفاده نمائید و نیازی به ایجاد پنل به تعداد زیاد نیاز نمیباشد.
اپراتوری که این مورد را اعلام کرده است اپراتور 1000 میباشد.

در صورتی که قصد خدماتی کردن از دیگر اپراتور ها را دارید نیز میتوانید از طریق تیکت اعلام نمائید تا استعلام و نتیجه خدمت شما اعلام گردد.
با احترام