PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بسیار عجیب با vps کلود هتزنر

irads
July 11th, 2018, 14:28
سلام،
وقت همگی دوستان و همکاران به خیر.
یک مشکل عجیبی من داشتم که مطرح میکنم و لطفا دوستان پاسخ بدن اگه خودشون هم این مشکل رو داشتند

چند روز پیش از فردی که معتبر هستند در انجمن پلن اول vps کلود هتزنر (https://www.hetzner.de/cloud) یعنی CX11 رو سفارش دادیم و ایشون تحویل داد.

بعد از لاگین به vps اولین کاری که کردم آپدیت os بوده با کامند yum update و بعد از این اپدیت وی پی اس رو ریستارت کردم و دیگه پینگ نمیده
از کنسول چک کردیم مشکلی نداره و لود میشه. سیستم عامل centos 6.9 64bit بوده که برای تست دوباره وی پی اس رو ست آپ کردیم و بازم بعد از آپدیت پینگ نمیده

centos 7 نصب کردیم مشکلی نداره و فقط برای 6 هست این بحث

این مشکل خیلی حیاتی هست و شاید اکثر همکاران رو درگیر کنه چون با این وضعیت که آپدیت بشه و دیگه بالا نیاد نمیشه داد دست مشتری

خلاصه سر تست و os ریلود خیلی مزاحم فروشنده شدیم و خودشون هم بسیار متعجب بودن از این مشکل
این تاپیک رو باز کردم از دیگران کمک بگیرم.

همکارانی که همین سرویس رو میفروشند لطفا بفرمایید CX11 هایی که میدین به مشتری این مشکل رو داشته یا اگه محبت کنید خودتون هم یه تست بزنید این مورد رو و به من اطلاع رسانی کنید.

در ضمن اگر کسی همین سرویس رو با centos 6.9 64bit بدون مشکل میتونه تحویل بده بفرمایید من خرید بزنم. برای ibs لازم دارم

سپاس فراوان.