PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از متخصصین حوزه هاست و سرور

hiwebpw
July 10th, 2018, 00:26
سلام و عرض ادب دوستان عزیز وقت بخیر
دوستان ما از یک سایتی دو عدد سرور مجازی تهیه کردیم ایران و خارج و صد در صد همه میدونید کانفیگ ها برای چه چیزی نیاز بوده سرور دادن با رنج آی پی که به نصف isp ها مشکل داره وقتی ما میگیم سرویس وصل نیست و مشتری هامون پیان دادند و گفتند وصل نیست ایشون میگند خیر ما با همکارمون وصل شدیم مشکلی نیست امروز صبح پینگ سرور ایرانه روی 40 بود یهو میرفت رو 340 این به کنار بعد همه اسکرین دادن و میگن وصل نمیشه اما ایشون همش میگن مشکلی نیست و وصل میشه دقیقا هم تیکیت رو زمانی جواب میدن که حل شده
درخواست عودت وجه میدیم تیکیت رو به حالت پاسخ داده شده در میارن یعنی ما این وسط پشم
ما چطور به ایشون ثابت کنیم سرویسشون مشکل داره و هزینه مارو عودت بدن؟
دوستان عزیز اسکرین ها موجود هستش و همه میدونن که ماست فروش نمیگه ماستش سیاهه پس ایشون نمیاد بگه مشکل از سرویس منه چون از روز اول که سرویس رو دادن مشکل کندی سرعت داشت و .... وقتی گفتیم گفتند نه مشکلی نداره
به هر حال اگر ایشون تا فردا مشکل مارو حل نکنه و عودت نده چه این انجمن چه تمامی انجمن هایی که عضو هستیم این تاپیک زده میشه نه این که بخواهیم چیزی رو ثابت کنیم صد در صد حدف تخریب فرد و هشدار برای کسانی که میخوان ازشون سرویس بگیرن اول پاسخگوییشون خوب بود و ازشون خرید شد والا جای دیگه ارزون تر دادن و معتبر بود سرویسشون
لطفا دوستان اگر نظری دارند پیشنهادی دارند بفرستند تا بنده بتونم از حقم دفاع کنم

Reza G
July 10th, 2018, 00:36
این که سرویسشون کیفیت نداشته رو میشه بررسی کرد و ازشون شکایت کنید.
ولی تاپیک زدن برای شما بار حقوقی داره و طبق تجربه هیچ فایده ای در عمل نداره.
حتی ایشون میتونه از شما شکایت و اعاده حیثیت کنه !

SaeedFazlollahzadeh
July 10th, 2018, 00:39
حتی ایشون میتونه از شما شکایت و ادعای حیثیت کنه !
البته اون اعاده حیثیت هست.

ولی بله کاملا موافقم. تاپیک زدن یعنی لقمه رو دور دهن چرخوندن.
یا دوستانه رفع کنید یا هم شکایت کنید خیلی شیک و مجلسی

hiwebpw
July 10th, 2018, 00:41
حتی ایشون میتونه از شما شکایت و ادعای حیثیت کنه !

داداش من خود بار قانونم از بار هیچ ترسی ندارم :)
من نمیتونم به خاطر سرور قند ازش شکایت کنم که
ایشون وظیفه داره برای اثبات حرفش که مشکلی تو سرورش نیست اون موقع که میگم مشکل داره بیاد و ثابت کنه مشکل نداره منم ثابت کنم والا اینطوری که ایشون جواب میده نه من میتونم ثابت کنم نه هیچ کسی دیگه و فقط خودش میتونه ثابت کنه مشکلی نیست :)

- - - Updated - - -

البته اون اعاده حیثیت هست.

ولی بله کاملا موافقم. تاپیک زدن یعنی لقمه رو دور دهن چرخوندن.
یا دوستانه رفع کنید یا هم شکایت کنید خیلی شیک و مجلسی

داداش همه آدم هستن و همه دوس دارن مشکل حل بشه نه مشکل بسازن اگر بخوان مشکل رو حل کنن که مشکلی پیش نمیاد
به قول فیلم مارمولک این آدما هستن که میخوان تک خوری کنن والا خدا عند معرفت هستش
ما هم معرفت داریم مریض نیستیم که مشکل برامون پیش اومده کسکم :D

Reza G
July 10th, 2018, 00:45
الان با وضعیتی که هست، ممکنه حق با ایشون هم باشه !
من mtproto دارم روی ایرانسل وصل نمیشه، روی نت adsl های‌وب وصل میشه.
یعنی منظورم اینه مشکل ممکنه از سمت ایشون نباشه بلکه نحوه رفتار سیستم شیلترینگ الان قابل توجیه منطقی نیست.

hiwebpw
July 10th, 2018, 00:56
الان با وضعیتی که هست، ممکنه حق با ایشون هم باشه !
من mtproto دارم روی ایرانسل وصل نمیشه، روی نت adsl های‌وب وصل میشه.
یعنی منظورم اینه مشکل ممکنه از سمت ایشون نباشه بلکه نحوه رفتار سیستم شیلترینگ الان قابل توجیه منطقی نیست.

دیگه پینگ سرور از 40 بپره رو 340 که ایشون میتونه بررسی و رفع کنه
بعد mt رو خود بنده دارم رو هیچ isp کار نمیکنه فقط برای بنده کار میکنه یعنی هر کسی های وب هم داشته باشه نمیاره براش اما برای من نمیدونم چطوره که وصل میشه با وجود بلاک بودن آی پی

company_hosting
July 10th, 2018, 02:09
سلام و عرض ادب دوستان عزیز وقت بخیر
دوستان ما از یک سایتی دو عدد سرور مجازی تهیه کردیم ایران و خارج و صد در صد همه میدونید کانفیگ ها برای چه چیزی نیاز بوده سرور دادن با رنج آی پی که به نصف isp ها مشکل داره وقتی ما میگیم سرویس وصل نیست و مشتری هامون پیان دادند و گفتند وصل نیست ایشون میگند خیر ما با همکارمون وصل شدیم مشکلی نیست امروز صبح پینگ سرور ایرانه روی 40 بود یهو میرفت رو 340 این به کنار بعد همه اسکرین دادن و میگن وصل نمیشه اما ایشون همش میگن مشکلی نیست و وصل میشه دقیقا هم تیکیت رو زمانی جواب میدن که حل شده
درخواست عودت وجه میدیم تیکیت رو به حالت پاسخ داده شده در میارن یعنی ما این وسط پشم
ما چطور به ایشون ثابت کنیم سرویسشون مشکل داره و هزینه مارو عودت بدن؟
دوستان عزیز اسکرین ها موجود هستش و همه میدونن که ماست فروش نمیگه ماستش سیاهه پس ایشون نمیاد بگه مشکل از سرویس منه چون از روز اول که سرویس رو دادن مشکل کندی سرعت داشت و .... وقتی گفتیم گفتند نه مشکلی نداره
به هر حال اگر ایشون تا فردا مشکل مارو حل نکنه و عودت نده چه این انجمن چه تمامی انجمن هایی که عضو هستیم این تاپیک زده میشه نه این که بخواهیم چیزی رو ثابت کنیم صد در صد حدف تخریب فرد و هشدار برای کسانی که میخوان ازشون سرویس بگیرن اول پاسخگوییشون خوب بود و ازشون خرید شد والا جای دیگه ارزون تر دادن و معتبر بود سرویسشون
لطفا دوستان اگر نظری دارند پیشنهادی دارند بفرستند تا بنده بتونم از حقم دفاع کنم

سلام

مشکلات شبکه ایران زیاد است
پیشنهاد میکنم با ادمین خود 1-3 روز در میان بگذارید و صحبت کنید و مشکل بصورت کامل اعلام کنید و موردی حل کنید
این موارد زیاد است و شما نباید با این شددت برخورد کنید

صبر گردن بهتر از دعوا و بحث و جدال است
کمی حوصله کنید و با ادمین سرور خود در ارتباط باشید
موفق باشید

hiwebpw
July 10th, 2018, 10:01
سلام

مشکلات شبکه ایران زیاد است
پیشنهاد میکنم با ادمین خود 1-3 روز در میان بگذارید و صحبت کنید و مشکل بصورت کامل اعلام کنید و موردی حل کنید
این موارد زیاد است و شما نباید با این شددت برخورد کنید

صبر گردن بهتر از دعوا و بحث و جدال است
کمی حوصله کنید و با ادمین سرور خود در ارتباط باشید
موفق باشید

آخه بحث میدونی چیه میگم وصل نمیشه میگه ما وصل شدیم مشکلی نیست نمیگه که اطلاع میگیرم از دیتاسنتر ببینم محدودیتی اعمال شده یا مشکلی هست
هر وقت گفتم گفته مشکل از ما نیست