PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ گیری از IBSng از طریق FTP

mehranp
July 10th, 2018, 00:00
سلام دوستان بنده یه سرور داشتم که به مشکل خورده ، الان در حالت Rescue هستش ، دسترسی به فایل های سرور دارم ، میخواستم ببینم چجوری باید از IBSng در این حالت بک آپ بگیرم ؟ دایرکتوری خاصی داره ؟ خیلی واجبه لطفا راهنمایی کنید ... ممنون

- - - Updated - - -

دیتابسش اینجا ذخیره میشه ؟

/var/lib/postgresql/

این قسمت رو کپی کنم بریزم رو یه سرور دیگه بالا میاد ؟

- - - Updated - - -

دوستان حاضرم هزینه بدم .... لطفا بگید ببینم امکانش هست بک آپ بگیریم یا نه

yourhosting
July 10th, 2018, 01:32
سلام دوستان بنده یه سرور داشتم که به مشکل خورده ، الان در حالت Rescue هستش ، دسترسی به فایل های سرور دارم ، میخواستم ببینم چجوری باید از IBSng در این حالت بک آپ بگیرم ؟ دایرکتوری خاصی داره ؟ خیلی واجبه لطفا راهنمایی کنید ... ممنون

- - - Updated - - -

دیتابسش اینجا ذخیره میشه ؟

/var/lib/postgresql/

این قسمت رو کپی کنم بریزم رو یه سرور دیگه بالا میاد ؟

- - - Updated - - -

دوستان حاضرم هزینه بدم .... لطفا بگید ببینم امکانش هست بک آپ بگیریم یا نه

اگر centos هست و vps هست ابتدا servie network restart و service sshd restart رو بزنید تا سرورتون در دسترس قرار بگیره
سپس با اسکریپت زیر و یا بهصورت دستی بک اپ گیری کنید
service postgresql start && service IBSng start
http://cloudha.ir/members/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=1

mehranp
July 10th, 2018, 01:36
اگر centos هست و vps هست ابتدا servie network restart و service sshd restart رو بزنید تا سرورتون در دسترس قرار بگیره
سپس با اسکریپت زیر و یا بهصورت دستی بک اپ گیری کنید
service postgresql start && service IBSng start
http://cloudha.ir/members/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=1

مهندس سرور سنتوس و VPs هست

منتها فایل بوت سرور خراب شد و بالا نیومد ، در نتیجه سرور رو به حالت Rescue بردیم ، به فایل های سرور فقط دسترسی داریم .... میشه کاریش کرد ؟

mehranp
July 10th, 2018, 08:27
دوستان یه توضیح دیگه بدم ، سرور در حالت نجات هست و دسترسی به هارد و اطلاعات سرور هست ، میخوام از طریق فایل ها بک آپ ibs گرفته بشه ، هزینه هم میدم ... لطفا کسی میتونه انجام بده ؟