PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میتوانم کسی که داره اسپم میده سایتم را شناسایی کنم؟

pixco
July 9th, 2018, 18:18
سلام بر اساتید
سایتی دارم با اسکریپ پرستاشاپ .مدتی هست کسی داره میاد تو قسمت نظرات فش های ناموسی و. ... میزاره البته کامنتهاتایید میشن بعد قرار داده میشه متاسفانه این اسکریپ تو کامنتها حتی ای پی رو هم ثبت نمیکنه سر.وری هم که دارم سرور اختصاصی هست .من کانتها رو کلا بستم یعنی تنظیمات رو طوری قرار دادمش که ایمیل ثبت کنه.میخام بدونم آیا میتوان این فرد را شناسایی کرد و به پلیس فتا دادش؟ اگر از ***** شکن استفاده کرده باشه چطور میشه میشه گیرش اورد؟

Amlaaki
July 9th, 2018, 18:43
سلام بر اساتید
سایتی دارم با اسکریپ پرستاشاپ .مدتی هست کسی داره میاد تو قسمت نظرات فش های ناموسی و. ... میزاره البته کامنتهاتایید میشن بعد قرار داده میشه متاسفانه این اسکریپ تو کامنتها حتی ای پی رو هم ثبت نمیکنه سر.وری هم که دارم سرور اختصاصی هست .من کانتها رو کلا بستم یعنی تنظیمات رو طوری قرار دادمش که ایمیل ثبت کنه.میخام بدونم آیا میتوان این فرد را شناسایی کرد و به پلیس فتا دادش؟ اگر از ***** شکن استفاده کرده باشه چطور میشه میشه گیرش اورد؟

برای خودتان دردسر درست نکنید هزینه اضافی هم نکنید بابت شکایت و ...

ایشون حتما از رقیبان شماست و ...

تایید نکنید + میتونیم بلک لیست در نظر بگیرید ...

djspammer
July 9th, 2018, 19:25
بهترین راهکار تغیر در کد ارسال نظر برای آنالیز اسپم و غیر اسپم هستش

* طوری که اولا برای ارسال هر نظر Captcha نیاز باشه
* قراردادن بازه زمانی برای ارسال نظر خاص روی هر پست (پست اول : نظر اول 0 ثانیه __ نظر دوم 50 ثانیه wait ...) -- (پست دوم : تظر اول 0 ثانیه - نظر دوم : 50 ثانیه Waiting) --- که باعث پشیمانی ارسال اسپم خواهد شد
* ارسال نظر فقط از طریق عضویت امکان پذیر باشد

گرچه من فکر مکینم کاربرتون دستی داره اینکارو میکنه نه با برنامه

سیدرضا بازیار
July 9th, 2018, 20:38
عذرخواهی میکنم بابت گفتن این حقیقت تلخ: اکثر مردم ما هر روز دارن بی فرهنگ تر میشن. به جرات میتونم بگم بی فرهنگ ترین کشور جهان هستیم

منم روزانه ده ها نفر و یا حتی صد ها نفر توی سایتم بهم فحش میدن و میرن! این عادتشون شده. مثلا توی سایتت آموزش نصب وردپرس رو بزار! اول مطالعه میکنند و یاد میگیرند و بعد با توجه به فرهنگ خانوادگی شون بجای تشکر چندتا فحش ناموسی میدن و از سایت خارج میشن

این موضوع یه معضل بزرگ در کشور ما هست و امیدوارم یه فکری به حال این مشکل کنند

ColdWorld
July 9th, 2018, 21:42
دوست عزیز وقتی وارد نت ایران میشی فحش خوردن یه چیز طبیعیه شما هم بی توجه باش فجش اصلا چه معنی ای داره؟ برای بنده هم بارها فحش دادن در حالی که چیزی گذاشتم که به دردشون خورده. مقاله اختصاصی، فایل نایاب برای دانلود ولی فحش سر جاش باقیه. ضمن اینکه رقیب های شما هم فحش زیاد میدن پس شما نظرات تایید نکن خسته میشن میرن. اینا بیشتر کار رقیباس که میخوان روان ادم رو به هم بریزن و طرف سایت رو بیخیالش بشه کم کم حواست باشه!