PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از دوستان اهل فن

reza177
July 9th, 2018, 03:56
سلام
و خسته نباشید خدمت همه دوستان
من یه سوال داشتم خدمت همه شما
من یه سایت دارم که داخل پست های ان از لینک های دانلود سایت دیگه استفاده شده به این شکل
dl.reza.com
حالا اگر من بخوام این لینک ها را که فایل هم دقیقا مثل همون دارم تبدیل کنم به این
dl.ahmad.ir
باید چیکار کنم

offgij
July 9th, 2018, 04:14
درود
باید subdomain بسازید و همچنین میتونید بصورت a record روی ایپی هاست دانلود ریدایرکت کنید

reza177
July 9th, 2018, 04:17
دوست من سایت دیگه دست من نیست که این کار را بکنم
من به قولی میخوام یجور به صورت کلی ویرایش بزنم
قبلا دیده بودم انجام می شد

persiancoder
July 9th, 2018, 06:27
سلام
و خسته نباشید خدمت همه دوستان
من یه سوال داشتم خدمت همه شما
من یه سایت دارم که داخل پست های ان از لینک های دانلود سایت دیگه استفاده شده به این شکل
dl.reza.com
حالا اگر من بخوام این لینک ها را که فایل هم دقیقا مثل همون دارم تبدیل کنم به این
dl.ahmad.ir
باید چیکار کنم

اگر سایتت وردپرس هست افزونه Better Search and Replace رو نصب کن. راحت مقدار قبلی و مقدار جدید رو ازت میگیره و خودکار جایگزین میکنه.
اگر اسکریپت دیگه ای هم داری استفاده میکنی از طریق phpmyadmin دیتابیس رو انتخاب کن برو قسمت search and replace و مقادیر وارد کن.
اگر هاستینگ search and replace رو بسته بود از طریق SQL Query هم میتونی دستور Replace رو استفاده کنی.

1wp.ir
July 9th, 2018, 09:27
این لینک های دانلود به چه صورت ثبت شده هستن؟ اگر به صورت زمینه دلخواه وارد شدن به راحتی و با یک خط کد توی خود phpmyadmin می تونید تغییری رو که می خواید انجام بدید اگر هم لینکک داخل متن پست هست هم می تونید با استفاده از فایل php و اتصال به دیتابیس مقدار جدید رو جایگزنی مقدار قبلی کنید و نیازی به ردایرکت و این جور کارها نیست.

اگر هنوز انجام نشه از طریق آی دی تلگرام زیر در ارتباط باشید
onewp@ (https://t.me/onewp)

reza177
July 11th, 2018, 01:55
بهم نریزه کلن لینک ها را