PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای پیاده سازی و موفقیت طرح هام نیازمند مشاوره ی شما هستم

soheyl_ir89
July 8th, 2018, 19:17
بسم الله

سلام

ان شاالله می خوایم کارایی بکنیم و مزاحم شما شدم تا مشورت کنم باهاتون و از تجربه هاتون بفرمایید برامون؛

دفتر کاری رو می خوایم اجاره کنیم در مشهد
ایده هایی برای وب اپلیکیشن داریم؛ سایت و اپ هایی که خدماتی به مردم می دن.
در حال حاضر ایده هایی داریم و باز هم ایده به ذهنمو برسه یا کسی مایل باشه روی ایده های جدید هم کار می کنیم.
در حال حاضر ایده هایی که می خوایم کار کنیم اول سایتی هست که ایده ها در هر زمینه ای رو کمک می کنه به محصول تبدیل شن؛ شبیه سایت هایی که به استارت آپ ها کمک می کنن؛ یا مشاوره ای، یا مالی و ... و ایده ای مرتبط با بازار کالا و خدمات؛ چیزی شبیه دیوار!
مدرک تحصیلی بنده، کارشناسی مدیریت بازرگانی هست.
تا الان شرکتی ثبت نکردم و برای این کار هم هنوز اقدامی نشده، البته دنبال دفتر (محل کار) هستم.

اینارو گفتم شاید برای پاسخ به پرسشام لازم باشه.

اول این که شرکت ثبت کنم؟ یا نه؟ از طریق چه سازمانی؟ و تحت چه نامی؟ مثلا دانش بنیان؟ شرکت نرم افزاری؟ یا ...؟

دوم من سرمایه ای دارم تا همکار برنامه نویس جذب کنم و پروژه ها پیاده سازی شه. پرسش دومم اینه که با توجه به این که ثبت کنم شرکتمو یا نه، چه تسهیلات مالی ای می تونم بگیرم؟ و از کجا و با چه شرایطی که بازپرداختش راحت تر باشه؟

سوم هم شما بفرمایید :) تجربه ای دارید یا موارد مرتبطی که می تونه کمک کنه رو بفرمایید.

خیلی ممنون ازتون

pc.rootall
July 8th, 2018, 19:37
اگر مشتری های دائم ندارید به نظر بنده شرکت ثبت نکنید !

ولی میتونید یک دفتر داشته باشید برای ساپورت مشترکین !

بعد از ثبت شرکت کلی موارد هست که از همه مهم تر مالیاته

در مشهد جدیدا واقعا سخت گیری میکنن برای ثبت شرکت در این موارد ( تجربه بنده )

pouryamb
July 8th, 2018, 23:40
سلام
در مورد ثبت شرکت بهتون پیشنهاد می کنم که تا زمانی که واقعا ضروری نشده، شرکتی ثبت نکنید. ممکنه به نظر چیز جالبی بیاد! اما واقعا به دردسرش نمی ارزه. البته خب یک وقتایی هم هست که چاره ای نمی مونه و ثبت شرکت واجب میشه.

1wp.ir
July 9th, 2018, 09:31
هم ایده شما خیلی کلی هست و هم خیلی خودتون ابهام و سوال های اساسی دارید . پیشنهاد می کنم اول ایده خودتون رو دقیقا مشخص کنید و اگر قراره کاری انجام بشه حول و حوش همون ایده باشه. اینجور نیرو و هرینه تون هدر میره