PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتفاق عجیب و شگفتی تازه از اینترنت جمهوری اسلامی

shyton021
July 8th, 2018, 15:14
سلام

می خواستم روی یک ip سایت HTML بالا بیارم ... دیدم ip وقتی می زنم در مروگر سایت باز نمیشه (فقط سرویس apache روی vps نصب هست) وقتی قندشکن می زنم می بینم سایت میاد... خیلی بررسی کردم و به دلیل محدودیت های اخیر، تغییر ip و حتی تغییر رنج ip هم تست کردم و نتیجه نداشت بنظرم این موضوع روش مقابله ای جدید با سرویس های رفع محدودیت هست.... احتمالا فقط در صورتی سایت باز میشه که dns تنظیم بشه و در این صورت ارتباط با پورت 80 برقرار میشه در غیر این صورت پورت 80 مسدود هست از داخل کشور...

می خواستم از سایر دوستان بپرسم ایا با این موضوع مواجه شدن و درسته؟

البته این موضوع فقط روی ADSL های خونگی هست و ایرانسل و... شامل نمیشه)

Peugeot
July 8th, 2018, 15:18
اگر روی اون آیپی قبلاً MTProto برای تلگرام راه انداختید به‌صورت خودکار توسط DPI بلاک شده آی‌پی‌تون.

shyton021
July 8th, 2018, 15:21
اگر روی اون آیپی قبلاً MTProto برای تلگرام راه انداختید به‌صورت خودکار توسط DPI بلاک شده آی‌پی‌تون.

نه هیچ سرویسی روش نبوده کلا ای پی ازاده فقط پورت 80 محدود هست و حتی ssh هم بازه

وقتی محدودیت های MTProto انجام میشه حتی ssh هم متصل نمیشه و کلا تمام پورت ها بسته میشه ...

ولی این در حالی که روی ip و رنج ip های مختلف چک کردم و دیدم به صورت پیش فرض پورت 80 محدود مگر اینکه dns روش فعال بشه و دامین متصل شود...

Amlaaki
July 8th, 2018, 15:42
سلام

می خواستم روی یک ip سایت HTML بالا بیارم ... دیدم ip وقتی می زنم در مروگر سایت باز نمیشه (فقط سرویس apache روی vps نصب هست) وقتی قندشکن می زنم می بینم سایت میاد... خیلی بررسی کردم و به دلیل محدودیت های اخیر، تغییر ip و حتی تغییر رنج ip هم تست کردم و نتیجه نداشت بنظرم این موضوع روش مقابله ای جدید با سرویس های رفع محدودیت هست.... احتمالا فقط در صورتی سایت باز میشه که dns تنظیم بشه و در این صورت ارتباط با پورت 80 برقرار میشه در غیر این صورت پورت 80 مسدود هست از داخل کشور...

می خواستم از سایر دوستان بپرسم ایا با این موضوع مواجه شدن و درسته؟

البته این موضوع فقط روی ADSL های خونگی هست و ایرانسل و... شامل نمیشه)

اتفاقا همین دیروز روی سروری nginx ریختیم و هیچ سرویس dns و... هم نیاز نبود که نصب کنید و بدون مشکل داره کار میکنه .

احتمالا mtproto ریخته شده بوده روی ای پی یا سیسکو یا ... شایدم رنجی نزدیک به ای پی شما داره اینکارو میکنه و سیاست های اشتباه ساماندهی شمارو هم قربانی کرده .

shyton021
July 8th, 2018, 16:14
اتفاقا همین دیروز روی سروری nginx ریختیم و هیچ سرویس dns و... هم نیاز نبود که نصب کنید و بدون مشکل داره کار میکنه .

احتمالا mtproto ریخته شده بوده روی ای پی یا سیسکو یا ... شایدم رنجی نزدیک به ای پی شما داره اینکارو میکنه و سیاست های اشتباه ساماندهی شمارو هم قربانی کرده .

همین الان تست کردم حرفتون درسته nginx وقتی نصب می کنم ip میاد بالا ولی سایر سرویس ها وقتی روی پورت 80 تنظیم میشن بلاک میشن از ایران

Amlaaki
July 8th, 2018, 18:08
همین الان تست کردم حرفتون درسته nginx وقتی نصب می کنم ip میاد بالا ولی سایر سرویس ها وقتی روی پورت 80 تنظیم میشن بلاک میشن از ایران

خوب tcp پورت باز هست و فقط پروتکل ها مسدودن ؟

+ در کل همیشه سعی کنید از ssl و روی پورت پیشفرض 443 استفاده کنید .

ما مشکلی مشاهده نکردیم روی پورت 80 سرویس های دیگر در حال استفاده داریم و مشکلی نداریم .

احتمالا ای پی شما در رنج حساسی قرار داره و مرتب بات ها چک میکنن ;;)B-)