PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی نیم بها؟

agh784
July 7th, 2018, 19:33
سلام
بنده میخوام یه لیچر بزنم که کاربرام لینک هاشون رو به صورت نیم بها دانلود کنن
یه سرور مجازی نیاز دارم که وقتی ازش دانلود میکنیم نیم بها حساب بشه

و ترافیک نامحدود باشه (اینم بگم ممکنه در ماه 10000000000000000 ترا بایت ترافیک واستون بی افتی اگه اشکالی نداره واستون و نیم بها هست واسه کاربرا لطف کنید خبر بدید)

یه همچین سرور مجازی میخوام و ترافیک ماهیانه نا محدود و واسه کابر هایی که از لیچر من استفاده میکنن نیم بها حساب بشه

اگه کسی داره افر بده

RoobinaServer
July 7th, 2018, 19:48
سلام
بنده میخوام یه لیچر بزنم که کاربرام لینک هاشون رو به صورت نیم بها دانلود کنن
یه سرور مجازی نیاز دارم که وقتی ازش دانلود میکنیم نیم بها حساب بشه

و ترافیک نامحدود باشه (اینم بگم ممکنه در ماه 10000000000000000 ترا بایت ترافیک واستون بی افتی اگه اشکالی نداره واستون و نیم بها هست واسه کاربرا لطف کنید خبر بدید)

یه همچین سرور مجازی میخوام و ترافیک ماهیانه نا محدود و واسه کابر هایی که از لیچر من استفاده میکنن نیم بها حساب بشه

اگه کسی داره افر بده

با سلام

برای 10000000000000000 ترافیک سرور مجازی طبیعتا پاسخگوی نیاز شما نیست و پورت اختصاصی حتما میخواهید.

ترافیک نیم بها برای ADSL پارس آنلاین، سرور اختصاصی میتوان خدمت شما معرفی کرد مشکلی نیست؟

منابع مورد نیاز را اعلام فرمائید.

http://www.Roobinaserver.ir

باتشکر

- - - Updated - - -

نکته : لازم به ذکر است برای شاتل نیز میتوان در شرایط خاص سرویس نیم بها خدمت شما تقدیم کرد.(در این مورد باید صحبت شود.)

mehrshad.ho
July 7th, 2018, 19:52
دارم به هاردی فکر می کنم که در ماه 10000000000000000 ترا بایت ترافیک برای شما ایجاد می کند

agh784
July 7th, 2018, 20:21
دارم به هاردی فکر می کنم که در ماه 10000000000000000 ترا بایت ترافیک برای شما ایجاد می کند

بنده از رپیدلیچ استفاده نمیکنم
فقط مستقیم کننده لینک هست یعنی ترافیک یک به یک نیاز دارم
یه بار سرور دانلود میکنه
یه بار کاربر دریافت میکنه و اینجوری هیچ فضایی از هارد گرفته نمیشه

- - - Updated - - -

با سلام

برای 10000000000000000 ترافیک سرور مجازی طبیعتا پاسخگوی نیاز شما نیست و پورت اختصاصی حتما میخواهید.

ترافیک نیم بها برای ADSL پارس آنلاین، سرور اختصاصی میتوان خدمت شما معرفی کرد مشکلی نیست؟

منابع مورد نیاز را اعلام فرمائید.

http://www.Roobinaserver.ir

باتشکر

- - - Updated - - -

نکته : لازم به ذکر است برای شاتل نیز میتوان در شرایط خاص سرویس نیم بها خدمت شما تقدیم کرد.(در این مورد باید صحبت شود.)

مگه وقتی نیم بها بشه و بره تو لیست نیم بها واسه چند تا شرکت خاص اینجوری میشه؟

RoobinaServer
July 7th, 2018, 20:39
بنده از رپیدلیچ استفاده نمیکنم
فقط مستقیم کننده لینک هست یعنی ترافیک یک به یک نیاز دارم
یه بار سرور دانلود میکنه
یه بار کاربر دریافت میکنه و اینجوری هیچ فضایی از هارد گرفته نمیشه

- - - updated - - -

مگه وقتی نیم بها بشه و بره تو لیست نیم بها واسه چند تا شرکت خاص اینجوری میشه؟

هر شرکت adsl لیست خود را دارد و میتواند نیم بها نماید یا نیم بها حساب نکند، این بستگی به توانایی مجموعه میزبان دارد که با کدام شرکت ها بتواند شبکه خود را نیم بها نماید.

طبق موارد گفته اگر مورد نیاز بود بفرمائید.

باتشکر

agh784
July 7th, 2018, 20:47
هر شرکت adsl لیست خود را دارد و میتواند نیم بها نماید یا نیم بها حساب نکند، این بستگی به توانایی مجموعه میزبان دارد که با کدام شرکت ها بتواند شبکه خود را نیم بها نماید.

طبق موارد گفته اگر مورد نیاز بود بفرمائید.

باتشکر

توی تلگرام میتونم در ارتباط باشم؟

company_hosting
July 7th, 2018, 23:21
سلام

اگر سایت در لیست سایتهای نیم بها قرار بدهید و ثبتنام کنید تمام ای اس پی ها نیم بها برای شما حساب خواهند کرد

سرور اختصاصی برای این کار به شما پیشنهاد میشود
و باید از هارد با رید 10 استفاده کنید تا هم هارد کشش پورت داشته باشد هم کاربارن افت کیفت نداشته باشند

سرور اختصاصی
32 گیگ رم
4 ترا هارد رید 10
16 هسته سی پی یو

ترافیک نامحدود

ماهانه 850 هزارتومان

به بخش فروش تیکت بزنید

با تشکر

Amlaaki
July 8th, 2018, 00:33
هیچ هاردی توان مقدار write ذکر شده را ندارد .

+ ترافیک سند رایگان است ( کاربران دانلود میکنند از سرور شما رایگان است و شما فقط بابت دیتایی که دانلود می شود در سرورتان ترافیک مصرف میکنید ) .

+ ما در لیست قرار داریم ولی هنوز اعمال نکردند شرکت ها ...

+ لیچر یا هرکار دیگه انجام میدین با سرور به خودتان بر میگرده و ما دخلی در آن نداریم .

منابع ( سی پی یو - رم - هارد ) درخواستی رو بفرمایید تا آفر خدمتتون ارائه شود . + پورت اختصاصی هم بخواین میتونیم براتون تهیه کنیم که شامل هزینه ی افزوده خواهد شد .

agh784
July 8th, 2018, 08:12
سلام

اگر سایت در لیست سایتهای نیم بها قرار بدهید و ثبتنام کنید تمام ای اس پی ها نیم بها برای شما حساب خواهند کرد

سرور اختصاصی برای این کار به شما پیشنهاد میشود
و باید از هارد با رید 10 استفاده کنید تا هم هارد کشش پورت داشته باشد هم کاربارن افت کیفت نداشته باشند

سرور اختصاصی
32 گیگ رم
4 ترا هارد رید 10
16 هسته سی پی یو

ترافیک نامحدود

ماهانه 850 هزارتومان

به بخش فروش تیکت بزنید

با تشکر

دوست عزیز باید بگم که اصلا بحث هارد برای من مطرح نیست
شما یه سرور به من بدید 100 مگابایت هارد داشته باشه :)
ولی ترافیک میلیاردی میخوام چون واقعا کم میاد
رم 8 و cpu 4 واسم کافیه
یعنی منابع سخت افزاری رو فقط واسه لود سایت و چند کانکشنه کردن کاربر ها نیاز دارم

یا اصلا اگه میتونید یه هاست پربازدید نیم بها بهم بدید هم کافیه (فقط اون ترافیک واسه بنده مهم و این که سایت من لودش خوب باشه)

اون ترافیکی که من نیاز دارم ترافیک یک به یک نامحدود یعنی سرور یه بار دانلود میکنه و یه بار کاربر دانلود میکنه
اسکریپت بنده هیچ فضایی از هارد اشغال نمیکنه ولی این ترافیک هاستو می بلعه کلا

- - - Updated - - -

هیچ هاردی توان مقدار write ذکر شده را ندارد .

+ ترافیک سند رایگان است ( کاربران دانلود میکنند از سرور شما رایگان است و شما فقط بابت دیتایی که دانلود می شود در سرورتان ترافیک مصرف میکنید ) .

+ ما در لیست قرار داریم ولی هنوز اعمال نکردند شرکت ها ...

+ لیچر یا هرکار دیگه انجام میدین با سرور به خودتان بر میگرده و ما دخلی در آن نداریم .

منابع ( سی پی یو - رم - هارد ) درخواستی رو بفرمایید تا آفر خدمتتون ارائه شود . + پورت اختصاصی هم بخواین میتونیم براتون تهیه کنیم که شامل هزینه ی افزوده خواهد شد .

این ترافیک رایگانی که میگید یعنی چی؟
یعنی مثلا hiweb و شاتل و مخابرات و ایرانسل و همراه اول و هرچی isp و اوپراتور هست واسشون رایگان حساب میشه؟

بعد کدوم اوپراتور ها و isp ها رو 100 درصد تست کردید و میدونید که واسشون نیم بها شده؟ اگه میشه اعلام کنید