PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه وحشتناک اورسل در افرانت سرور - afranetserver.ir

r.ahmadi
July 6th, 2018, 19:43
سلام، وقت همگی به خیر
اینجا من تجربه خرید از افرانت سرور به ادرس afranetserver.ir رو با بقیه به اشتراک میگذارم
امیدوارم خودشون اینجا پاسخگو باشند. اگر هم مدیران برای اثبات این تاپیک دسترسی خواستند به مدارک من تقدیم میکنم یا دسترسی کنسول رو میدم خودشون بررسی کنند.

من یوزر حرفه ای هستم و تازه کار نیستم که مزاحم کسی بشم یا کاری رو بلد نباشم بندازم گردن فروشنده

شروع داستان:
حدود 2 ماه پیش از ایشان چند سرویس vps از هتزنر داشتیم که کیفیت و منابع خوب بود. به همین دلیل چند سرور رو منتقل کردیم روی سرور ایشان
اما حدود 2 هفته ای هست اورسل کردند سرورهاشون رو اونم به طرز بسیار وحشتناک که من که از 2009 در این فروم می چرخم و تا کنون از بسیاری از دوستان سرویس داشتم نظیر این رو ندیدم

امروز صبرم به آخر رسید و برای تنویر افکار عمومی، همکاران و مشتریانی که قصد خرید از ایشان رو دارند این تاپیک رو باز کردم
با این شرایط ارزی طبیعی هست بسیاری از فروشنده های دست چندم مثل ایشون اینطوری اورسل کنند ولی نه ریستارت 10 دقیقه ای
این وی پی اس رم 3 گیگ هست با هارد SSD و 2 کور cpu

امروز vps رو نیاز شد ریستارت کنم
ریستارت که شد بالا نمی اومد.
از کنسول vsphere که دادند بررسی کردم و نتایج رو در اسکرین شات زیر قرار دادم براتون ببینید.

ریستارت در 7:15 زده شده.
در 7:16 انجام شده این حدود 1 دقیقه برای اجرای کامند ریستارت در سرور!!!

بعد تا 7:25 طول کشیده تا وی پی اس شروع به بوت شدن کنه و بالا بیاد
خلاصه تقریبا ریستارت یک وی پی اس روی سرور هتزنر ایشون که سرویس حرفه ای و هارد SSD هست 10 دقیقه طول می کشه از پورت و لیمیت رزرو cpu و رم دیگه می گذرم که بیشتر وقت شما رو نگیرم.
حدود 18 روز قبل که تازه گرفته بودیم ریستارت نهایت 5 ثانیه طول می کشید کم کم شد 1 دقیقه و 4 دقیقه و الان 10 دقیقه

http://up.vbiran.ir/uploads/20995153088854223761_afranetserverir-oversell.jpg

NetworkFA
July 6th, 2018, 19:57
سلام، وقت همگی به خیر
اینجا من تجربه خرید از افرانت سرور به ادرس afranetserver.ir رو با بقیه به اشتراک میگذارم
امیدوارم خودشون اینجا پاسخگو باشند. اگر هم مدیران برای اثبات این تاپیک دسترسی خواستند به مدارک من تقدیم میکنم یا دسترسی کنسول رو میدم خودشون بررسی کنند.

من یوزر حرفه ای هستم و تازه کار نیستم که مزاحم کسی بشم یا کاری رو بلد نباشم بندازم گردن فروشنده

شروع داستان:
حدود 2 ماه پیش از ایشان چند سرویس vps از هتزنر داشتیم که کیفیت و منابع خوب بود. به همین دلیل چند سرور رو منتقل کردیم روی سرور ایشان
اما حدود 2 هفته ای هست اورسل کردند سرورهاشون رو اونم به طرز بسیار وحشتناک که من که از 2009 در این فروم می چرخم و تا کنون از بسیاری از دوستان سرویس داشتم نظیر این رو ندیدم

امروز صبرم به آخر رسید و برای تنویر افکار عمومی، همکاران و مشتریانی که قصد خرید از ایشان رو دارند این تاپیک رو باز کردم
با این شرایط ارزی طبیعی هست بسیاری از فروشنده های دست چندم مثل ایشون اینطوری اورسل کنند ولی نه ریستارت 10 دقیقه ای
این وی پی اس رم 3 گیگ هست با هارد SSD و 2 کور cpu

امروز vps رو نیاز شد ریستارت کنم
ریستارت که شد بالا نمی اومد.
از کنسول vsphere که دادند بررسی کردم و نتایج رو در اسکرین شات زیر قرار دادم براتون ببینید.

ریستارت در 7:15 زده شده.
در 7:16 انجام شده این حدود 1 دقیقه برای اجرای کامند ریستارت در سرور!!!

بعد تا 7:25 طول کشیده تا وی پی اس شروع به بوت شدن کنه و بالا بیاد
خلاصه تقریبا ریستارت یک وی پی اس روی سرور هتزنر ایشون که سرویس حرفه ای و هارد SSD هست 10 دقیقه طول می کشه از پورت و لیمیت رزرو cpu و رم دیگه می گذرم که بیشتر وقت شما رو نگیرم.
حدود 18 روز قبل که تازه گرفته بودیم ریستارت نهایت 5 ثانیه طول می کشید کم کم شد 1 دقیقه و 4 دقیقه و الان 10 دقیقه

http://up.vbiran.ir/uploads/20995153088854223761_afranetserverir-oversell.jpg

بهتر هست بجای خراب کردن افراد
این رو اطلاع داشته باشید منابع سرور اشتراکی هست
بیشتر این مشکلات خاطر IOPS بالا روی سرور پیش میاد حتی روی Nvme SSD

پیشنهاد من به شما این هست که سرور های ابری تهیه کنید