PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی میدونه جریان این هاستینگ چیه؟

delta
July 6th, 2018, 14:58
سلام.امروز امدم یه دامنه بخرم دیدم زده فروشی..رفتم به ادرس دامنه دیدم نوشته https://www.uk2.net ...رفتم و وقتی این دامنه رو سرچ میزنم میزنهtransfer و میتونی 8 بورو بخریش..زده ترانسفر ....الان میشه دامنه رو ازش خرید؟ میترسم انحصاری چیزی باشه تا اخر عمر همونجا باید بمونه یا کرایه ای چیزی باشه!!دامنه توسط همین شرکت خریده شده و جلوی دامنه میزنه TAKEN TRANSFER IN !!
کسی میتونه این دامنه رو برام بخره؟

جواب پشتیبانی uk2..

Unfortunately since their WHOIS details are private, you would need to wait until the domain is released back to the public before you would be able to purchase it.

persiancoder
July 6th, 2018, 15:25
نه آقا اون 8 یورو برا زمانی هست که خودت صاحب قبلی دامین باشی بخوابی منتقل کنی به این سایت. اگر نه دامین اینطور که معلومه در حال حاضر ثبت شده.

delta
July 6th, 2018, 15:29
نه آقا اون 8 یورو برا زمانی هست که خودت صاحب قبلی دامین باشی بخوابی منتقل کنی به این سایت. اگر نه دامین اینطور که معلومه در حال حاضر ثبت شده.

به ادرس دامنه میری سایت همین uk2 میاد..نیم سرورها و... هم مال همین uk2 هست...صاحبش در واقع همین uk2 هست..دامنه اسم ایرانی هست تعجب میکنم چطور uk2 خریدتش و دستشه!!

persiancoder
July 6th, 2018, 15:34
به ادرس دامنه میری سایت همین uk2 میاد..نیم سرورها و... هم مال همین uk2 هست...صاحبش در واقع همین uk2 هست..دامنه اسم ایرانی هست تعجب میکنم چطور uk2 خریدتش و دستشه!!

شاید از این دامین هایی بوده که قبلا بازدید داشته بعد صاحبش که تمدید نمیکنه رجیسترار خودش تمدید میکنه میندازه روی سایت خودش.
خودمم قبلا یه دامین خیلی خوب داشتم که چند سال بین 1000 تا 2000 الکسا ایران بود. بعد که تمدید نکردم خود رجیسترار تمدید کرد از دست منم خارج شد و هنوز که هنوزه هم هر سال تمدید میشه...

delta
July 6th, 2018, 15:37
همین الان یه نمونه پیدا کردم...به ادرس

http://mazandaran.com/

برید میبینید بازم uk2 باز میشه!!

persiancoder
July 6th, 2018, 16:01
همین الان یه نمونه پیدا کردم...به ادرس

http://mazandaran.com/

برید میبینید بازم uk2 باز میشه!!

عجب دامینی هست... قضیه اینکه این دامین ها انحصاری دست این شرکته مشخص نیست.
ولی چیزی که معلومه اینا برا ثبت نیستن... همین mazandaran.com از سال 2000 ثبت هست.
اون جمله ترنسفر 8 یورو رو برای google.com هم میزنه...
قضیه اینکه دامین های ایرانی رو چرا ثبت کرده مشخص نیست. تازه از همون mazandaran پسوند .net هم مال همین شرکته... عجیبه

Amlaaki
July 6th, 2018, 16:12
دوست عزیز اینکه خود سایت ریجسترار باز میشه و dns هاشم روی اونه یک چیز طبیعی و پیشفرض هر دامینه .

+ اسم های ایرانی رو هم فقط نیستن که تشخیص میدن بلکه هر دامینی که پیج رنک مناسبی داشته باشه رو اگر صاحبش تمدید نکرد به نفع خودشون تمدید میکنند و بعد به قیمت بالا ( بسته به اسم دامنه و... ) قیمت گذاری میکنند مثلا 2000 -500000 دلار ...

مثلا همین دامین مازندران که اعلام کردید رو فکر نمیکنم با قیمت کمی بشه تهیه کرد ...

delta
July 6th, 2018, 16:23
دوست عزیز اینکه خود سایت ریجسترار باز میشه و dns هاشم روی اونه یک چیز طبیعی و پیشفرض هر دامینه .

+ اسم های ایرانی رو هم فقط نیستن که تشخیص میدن بلکه هر دامینی که پیج رنک مناسبی داشته باشه رو اگر صاحبش تمدید نکرد به نفع خودشون تمدید میکنند و بعد به قیمت بالا ( بسته به اسم دامنه و... ) قیمت گذاری میکنند مثلا 2000 -500000 دلار ...

مثلا همین دامین مازندران که اعلام کردید رو فکر نمیکنم با قیمت کمی بشه تهیه کرد ...

پشتیبانیش که میگه نمیفروشند...پس برای چی ثبتش کردند؟ تازه اینی که دادم یه نمونه بوده کلی دامین شهر ایران رو هم همینطوری کرده!! رجیستریای دیگر هم این کارا رو میکنند اما نه در این حد گسترده!! این شرکت انگلیسی تا جایی که تونسته انواع اسمهای شهرهای ایران رو خریده و برای خودش ثبت کرده!!

Amlaaki
July 6th, 2018, 16:40
پشتیبانیش که میگه نمیفروشند...پس برای چی ثبتش کردند؟ تازه اینی که دادم یه نمونه بوده کلی دامین شهر ایران رو هم همینطوری کرده!! رجیستریای دیگر هم این کارا رو میکنند اما نه در این حد گسترده!! این شرکت انگلیسی تا جایی که تونسته انواع اسمهای شهرهای ایران رو خریده و برای خودش ثبت کرده!!

همینطوری که شما مغازه دارین و هرچی میخواین رو میخرین و اگر دوست داشتین و به صلاحتون بود میفروشین این سایت هم خواسته اینکارو کنه ...

احتمال داره ایرانی هم توی این سایت مشغول کار باشه ... ( انگلیس زیاد ایرانی توش پخش و پلاس :)) ) .

دامین خود این سایت هم سه حرفیه و سابقه هم داره و میشه گفت سایت قدیمیه ایه : موقعی ایرانی ها برای گرفتن اینترنت adsl با سرعت 128 کیلوبیت باید هزارتا دلیل میاوردن که واسه چی اینترنت میخوان اینا کارشون این بوده و اگر خداییشم بخوایم حساب کنیم . زشته بپرسیم چرا اینا اومدن اینکارو کردن :))

ارادتمند :53::53: