PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعالیت مشکوک v.p.n در هنگام عدم اتصال

سیدرضا بازیار
July 5th, 2018, 10:02
من روی لپ تاپم مجبورم از cisco و kerio استفاده کنم جهت باز کردن سایت هایی که ایران رو تحریم کردند + چند سایت که واسه کارم به شدت بهشون نیاز دارم مثل یوتیوب

متاسفانه لپ تاپ من بعد از روشن شدن به شدت داغ میشه و فن ها کار میکنند. وقتی چک کردم متوجه شدم این دو نرم افزار فعالیت هایی رو انجام میدن در حالی که من بهشون متصل نیستم

از هم طرفی نمیتونم اینا رو حذف کنم چون واقعا منبع یادگیری و درآمد من همین سایت ها هستند

حالا باید چیکار کنم؟

Peugeot
July 5th, 2018, 10:15
کانکشن‌ها اختصاصی که نیستند؟ از این هوشمندها که ارائه‌دهنده‌ها خودشون طراحی می‌کنن.

OMIDTU5
July 5th, 2018, 11:09
من روی لپ تاپم مجبورم از cisco و kerio استفاده کنم جهت باز کردن سایت هایی که ایران رو تحریم کردند + چند سایت که واسه کارم به شدت بهشون نیاز دارم مثل یوتیوب

متاسفانه لپ تاپ من بعد از روشن شدن به شدت داغ میشه و فن ها کار میکنند. وقتی چک کردم متوجه شدم این دو نرم افزار فعالیت هایی رو انجام میدن در حالی که من بهشون متصل نیستم

از هم طرفی نمیتونم اینا رو حذف کنم چون واقعا منبع یادگیری و درآمد من همین سایت ها هستند

حالا باید چیکار کنم؟

zenmate یا Nord V P N نصب کنید . اکانت های هک شدش در اینترنت فراوانه

NetworkFA
July 5th, 2018, 12:42

حالا باید چیکار کنم؟

این دو نوع بخاطر استفاده از ssl برای انکریپت کردن دیتا ممکن است بار پرداشی برای سیستم شما ایجاد کنند. ولی نامحسوس

درصورتی که از کانکشن های دستکاری شده استفاده می نمایید سریعا حذف و مجدد نصب ویندوز نمایید

ParsWebIT
July 5th, 2018, 15:44
هم سیسکو هم کریو رو اصلی و از سایت خودشون دانلود کنید، این دوتا رو میلیونها نفر دارن استفاده میکنند و نمیتونه مشکلی پیش بیاره.
در این صورت مشکل از یه جای دیگه در ویندوز شماست یا اینکه فرمودین چک کردین و فعالیت مشکوک دیدین
لطفا مواردی رو که چک کردین اینجا بنویسید که دوستان بتونند نظر بدن

داغ کردن و فن لپ تاپ به صورت عجیب شاید یه رت کریپتو روی ویندوزتون هست میتونه این علایم رو داشته باشه

سیدرضا بازیار
July 6th, 2018, 09:53
کانکشن‌ها اختصاصی که نیستند؟ از این هوشمندها که ارائه‌دهنده‌ها خودشون طراحی می‌کنن.

از گذرآنلاین گرفتم

- - - Updated - - -

هم سیسکو هم کریو رو اصلی و از سایت خودشون دانلود کنید، این دوتا رو میلیونها نفر دارن استفاده میکنند و نمیتونه مشکلی پیش بیاره.
در این صورت مشکل از یه جای دیگه در ویندوز شماست یا اینکه فرمودین چک کردین و فعالیت مشکوک دیدین
لطفا مواردی رو که چک کردین اینجا بنویسید که دوستان بتونند نظر بدن

داغ کردن و فن لپ تاپ به صورت عجیب شاید یه رت کریپتو روی ویندوزتون هست میتونه این علایم رو داشته باشه

مک بوک اپل هست
هر وقت که بهش متصل هم نشدم درخواست هایی رو ارسال و دریافت میکنه که موجب داغ شدن مک بوک میشه