PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید لبتاپ

keyhan7
July 3rd, 2018, 22:45
سلام

یه لب تاب مناسب برای برنامه نویسی میخام
دو گزینه وجود داره یکی برند hp قیمت 5 ملیون

corea12 سی پی یو ای ام دی
16gb رم
1tb هارد
4gb up 8gb گرافیک

backlight

و برند ایسوس قیمت 3 ملیون 800

سی پی یو i7
رم 8
هارد 1
گرافیک 4

من بیشتر روی سی پی یو مشکل درم ایا ای ام دی ها خوب هستن ؟ و همچنین در مورد برند ها ؟ لطفا افرادی که سر در میارن کمک کنن

Kian
July 3rd, 2018, 23:56
سی پی یو های amd سری لپ تاپ، اکثرا برای برنامه نویسی مشکل دارند.

delta
July 4th, 2018, 01:32
من خیلی لپ تاپ فروختم..به جرات میتونم بگم ایسوزها سرتر هستند..تکنولوژی جدیدی توشون به کار رفته که باعث کمترین گرم شدن بعد ساعتها استفاده از ان میشه..و همین باعث پایداری بسیار خوب این لپ تاپ ها شده..مدلهای مختلف ان هم تو بازار هست که بسته به هزینه میتونید خریداری نمایید..

pouryamb
July 4th, 2018, 12:48
به نظر من هم سراغ ای ام دی نرید و سعی کنید اینتل تهیه کنید.

Farid Saadat
July 4th, 2018, 13:12
سلام،
من باشم از لحاظ برند اچ پی و دل ( دل باید بلد باشید که جنس خوب بتونید گیر بیارید ) رو تایید میکنم. اما مطمئنا برای پردازنده پیشنهادم اینتل هست.
دو سوال زیر رو اگر پاسخ بدید شاید بتونم بهتر راهنمایی کنم شمارو:
1) بودجه شما چقدره؟
2) گرافیک 4 گیگ مورد نیازه؟

با احترام.

سیدرضا بازیار
July 4th, 2018, 13:37
بهترین برند ها واسه کار های برنامه نویسی اول اپل هست و دوم ایسوز
همچنین لپ تاپ 15 اینچ به بالا بخرید که صفحه کیبورد جزیره ای داشته باشه و چراغ پس زمینه واسه صفحه کلید ها داشته باشه
وزن لپ تاپ رو هم در نظر بگیرید

keyhan7
July 4th, 2018, 14:16
سلام،
من باشم از لحاظ برند اچ پی و دل ( دل باید بلد باشید که جنس خوب بتونید گیر بیارید ) رو تایید میکنم. اما مطمئنا برای پردازنده پیشنهادم اینتل هست.
دو سوال زیر رو اگر پاسخ بدید شاید بتونم بهتر راهنمایی کنم شمارو:
1) بودجه شما چقدره؟
2) گرافیک 4 گیگ مورد نیازه؟

با احترام.

ممنون از راهنماییتون

الان تا ۵ ملیون میتونم هزینه کنم اگر بخام بزارم سه ماه دیگه اون موقع خیلی بیشتر میتونم هزینه کنم
و گرافیک هم حداقلش کافیه و اصلا مهم نیستم

geniune
July 4th, 2018, 14:35
یا نخرید یا لپ تاپی بخرید که چند سال کم نیاره

من چند سال در زمینه ی اسمبل کار کردم و تجربه دارم و اگه نظرشخصیم باشه اصلا لپ تاپ رو پیشنهاد نمیکنم برای کارهای سنگین
بهرحال پیشنهاد من :

https://www.digikala.com/Product/DKP-398509/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86%DB%8C-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D9%85%D8%AF%D9%84-Ideapad-520-K

برند های ایسوس و ... خوبه ولی پول برندش رو هم میگیره پول الکی ندید ... لنوو امتحانش رو پس داده و یک لپ تاپ فوق العاده ست .
این لپ تاپی که پیشنهاد کردم از لحاظ اسمبل پر هست ولی جهت افزایش سرعت تمامی لپ تاپ ها کافیه که هاردش رو چنچ کنی به اس اس دی تا توانش رو نشون بده و هارد خودش هم بشه اکسترنال
لنوو از لحاظ بدنه ضعیف هست نسبت به ایسوس و اگر احتمال ضربه به بدنه برای شما هست پیشنهاد نمیشه

keyhan7
July 4th, 2018, 16:07
یا نخرید یا لپ تاپی بخرید که چند سال کم نیاره

من چند سال در زمینه ی اسمبل کار کردم و تجربه دارم و اگه نظرشخصیم باشه اصلا لپ تاپ رو پیشنهاد نمیکنم برای کارهای سنگین
بهرحال پیشنهاد من :

https://www.digikala.com/Product/DKP-398509/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86%DB%8C-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D9%85%D8%AF%D9%84-Ideapad-520-K

برند های ایسوس و ... خوبه ولی پول برندش رو هم میگیره پول الکی ندید ... لنوو امتحانش رو پس داده و یک لپ تاپ فوق العاده ست .
این لپ تاپی که پیشنهاد کردم از لحاظ اسمبل پر هست ولی جهت افزایش سرعت تمامی لپ تاپ ها کافیه که هاردش رو چنچ کنی به اس اس دی تا توانش رو نشون بده و هارد خودش هم بشه اکسترنال
لنوو از لحاظ بدنه ضعیف هست نسبت به ایسوس و اگر احتمال ضربه به بدنه برای شما هست پیشنهاد نمیشه

منم همین فکرو میکنم و با لبتاب راحت نیستم و کامپیوتر خانگی رو ترجیح میدم ولی یه مشکل وجود داره گه نمیشه حمل نقش کرد

Farid Saadat
July 5th, 2018, 01:45
ممنون از راهنماییتون

الان تا ۵ ملیون میتونم هزینه کنم اگر بخام بزارم سه ماه دیگه اون موقع خیلی بیشتر میتونم هزینه کنم
و گرافیک هم حداقلش کافیه و اصلا مهم نیستم
سلام،
من پیشنهادم دو سیستم زیر هست:
https://www.digikala.com/product/dkp-397384/لپ-تاپ-15-اینچی-دل-مدل-inspiron-15-5570-b

https://www.digikala.com/product/dkp-482262/لپ-تاپ-15-اینچی-ایسوس-مدل-vivobook-x510uq-e

اگر دل شناس باشید اولی بهتره ولی اگر فرق لپ تاپ خوب و بد دل رو نمی تونید تشخیص بدید ایسوز رو بگیرید. دل خیلی فوق العادست ولی فیک‌ زیاد داره باید بشناسیدش.

با احترام.

TheKIngRagnar
July 5th, 2018, 02:15
با سلام ؛
لپ تاپ ایسوس دست دوم به همراه گارانتی موجود میباشد قیمت نو این لپتاپ ۵.۱۵۰.۰۰۰ تومان و قیمت دست دوم بدون هیچ گونه خط و خش در حد نو ۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان میباشد
به شماره زیر در تلگرام جهت دریافت عکس و تخفیف پیام دهید: 09034449559