PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات مجدد و قطعی دیتاسنتر هتزنر Hetzner

Amlaaki
July 3rd, 2018, 03:21
سلام .

دوستان امروز خیلی شدید اختلال شبکه داشتیم و فکر کردیم از سرور هست : بررسی کردیم دیدیم مشکل از سمت سرور ها نیست و همه ی سرور هامون دچار اختلال بود ...

از برخی دوستان نیز پرسیدیم مثل اینکه اون ها هم به مشکل دچار شدند .

از طرف دیگر هم به دلیل گرانی ارز مشتریان خیلی ناراضی هستن این یکماه گذشته نیز هتزنر یک هفته که برقشون رفته بود الانم که باز ...

چی پیشنهاد میدین ؟

شما چطور ؟ به این مشکلات دچار شدید ؟

offgij
July 3rd, 2018, 05:37
چند روز پیش دیتاسنتر ovh همین مشکل قطعی شاهد بودیم
قطعی در همه دیتاسنترها پیش میاد(مشکلات قطعی برق ،دیداس،...) و دلیل بد بودن اون دیتاسنتر نیست ولی اگر مشکل طولانی بشه باید یه فکر جدی کرد

Farid Saadat
July 3rd, 2018, 09:49
سلام،
باید به اندازه پولی که خرج میشه انتظار داشت... قطعی داریم تا قطعی... او وی اچ، رداستیشن، لیزوب، سافت لیر هم قطعی دارند ولی مطمئنا قطعی هیچ کدومشون به خاطر برق نخواهد بود بلکه در 99.9999% مواقع مینتننس هست ( برای یک دیتاسنتر حداقل حداقل یک سیستم برق ذخیره مورد نیازه که چند وفت اخیر به همه ثابت شد نداره ). اگر به نسبت قیمت نگاه می کنید، همون هتزنر باید بمونید و چاره ای نیست، ولی اگر دنبال کیفیت هستید که مشتریان ناراضی نباشند، برید سمت او وی اچ و رداستیشن و دیتاسنترهایی که ابتدا نام بردم.

با احترام.

مینا-صیفی
July 3rd, 2018, 12:07
درود من خیلی از المان هتزنر سرور استفاده کردم به عنوان مصرف کننده جز دیتا سنتر های متوسط رو به پایین هست بنظرم و ارزون بی کیفیت

پیشنهاد من اینه بیشترین رضایتی که داشتم از این دیتاسنتر و کشور ها بوده
1 : هلند دیتاسنتر world stream
2 : انگلیس دیتاسنتر
رداستیشن و رپیدسوئیچ
3 : فرانسه OVH

البته بازم هستند که خوب و شاخ هستند اما من ازینا چندین ساله استفاده کردم خیلی خیلی راضی بودم توصیه میکنم از این دیتاسنتر های تاپ که گران تر هستند استفاده کنید ارزش داره اگر کارتون مهمه
اصلا سمت المان نمیرم چه هتزنر چه مای لوک خاطره بسیار بدی دارم .کلا خط بکشید دور المان رو .

NetworkFA
July 3rd, 2018, 12:27
درود من خیلی از المان هتزنر سرور استفاده کردم به عنوان مصرف کننده جز دیتا سنتر های متوسط رو به پایین هست بنظرم و ارزون بی کیفیت

پیشنهاد من اینه بیشترین رضایتی که داشتم از این دیتاسنتر و کشور ها بوده
1 : هلند دیتاسنتر world stream
2 : انگلیس دیتاسنتر
رداستیشن و رپیدسوئیچ
3 : فرانسه OVH

البته بازم هستند که خوب و شاخ هستند اما من ازینا چندین ساله استفاده کردم خیلی خیلی راضی بودم توصیه میکنم از این دیتاسنتر های تاپ که گران تر هستند استفاده کنید ارزش داره اگر کارتون مهمه
اصلا سمت المان نمیرم چه هتزنر چه مای لوک خاطره بسیار بدی دارم .کلا خط بکشید دور المان رو .

البته سرور های ضعیف از hetzner داشتید وگر نه خیلی بهتر از OVH هست مخصوصا سرور های cloud

Amlaaki
July 3rd, 2018, 12:51
البته سرور های ضعیف از hetzner داشتید وگر نه خیلی بهتر از OVH هست مخصوصا سرور های cloud
بله اتفاقا من خودم شبکه ی هتزنر رو خیلی بهتر از ovh میدونم ...

این اواخر متاسفانه دو مورد پیش اومد یکی مسائل مربوط به برق بود یکی هم شبکه که فعلا مشکل هست در صورتی که فایروال رو enable کلا قطع میشه سرور ...

امیدوارم رفع بشه چون با مسائل ارزی موجود امکان خرید سرور های جایگزین گرانتر میسر نیست .

البته الان سرور cloud هم داریم بازم اختلال داره + سرور های دد ...

delta
July 3rd, 2018, 13:06
مشکل شما الان دقیقا چیست؟ رو کدوم سرورها مشکل دارند؟ من الان هنتزر دارم اصلا قطع نشده مال ما...

Amlaaki
July 3rd, 2018, 13:21
مشکل شما الان دقیقا چیست؟ رو کدوم سرورها مشکل دارند؟ من الان هنتزر دارم اصلا قطع نشده مال ما...
dc 8 + 19 مشکل داشتیم .

اگر فایروال هتزنر رو غیرفعال کنید اختلال خیلی کمتر خواهد شد و فقط پینگ و ... ( کیفیت شبکه پایین میاید ) اما اگر فعال باشد کلا سرور قطع میشه .

البته الان چند ساعتیست مشکل حل شده...

novinvps.com
July 3rd, 2018, 15:05
سلام
دقایقی پیش روتر fsn1-dc8-ex9k2. هتزنر از دسترس خارج شد

TheKIngRagnar
July 3rd, 2018, 15:18
سلام .

دوستان امروز خیلی شدید اختلال شبکه داشتیم و فکر کردیم از سرور هست : بررسی کردیم دیدیم مشکل از سمت سرور ها نیست و همه ی سرور هامون دچار اختلال بود ...

از برخی دوستان نیز پرسیدیم مثل اینکه اون ها هم به مشکل دچار شدند .

از طرف دیگر هم به دلیل گرانی ارز مشتریان خیلی ناراضی هستن این یکماه گذشته نیز هتزنر یک هفته که برقشون رفته بود الانم که باز ...

چی پیشنهاد میدین ؟

شما چطور ؟ به این مشکلات دچار شدید ؟

بشین روش تا وصل بشه :d
مرتیکه مولتی یوزر :))

NetworkFA
July 3rd, 2018, 15:27
بله اتفاقا من خودم شبکه ی هتزنر رو خیلی بهتر از ovh میدونم ...

این اواخر متاسفانه دو مورد پیش اومد یکی مسائل مربوط به برق بود یکی هم شبکه که فعلا مشکل هست در صورتی که فایروال رو enable کلا قطع میشه سرور ...

امیدوارم رفع بشه چون با مسائل ارزی موجود امکان خرید سرور های جایگزین گرانتر میسر نیست .

البته الان سرور cloud هم داریم بازم اختلال داره + سرور های دد ...

الان اختلال داره ولی از نظر شبکه گفتم که سروری های خوبی هست

Amlaaki
July 3rd, 2018, 15:29
بشین روش تا وصل بشه :d
مرتیکه مولتی یوزر :))

شما همینکه یوزر میزبان سرورس میاد پست میده سریع پشت سرش میاین و ... کاملا مشخصه یکی هستین .

در همین تاپیک هم همین الان یوزرmizban97 اومدن و پست زدند که : "مگر شما سرور فروشید که قطعی دیتاسنتر براتون مهم باشه ؟" » آخه این چه معنی ای داره ؟ چند دقیقه هم نمیکشه پشت سرش یوزر TheKIngRagnar میاد و میگه : "ب... تا وصل بشه"... (برای مدیران لاگ ها مشخصه .)

جالبه بعد هر دوی این دو یوزر در تاپیک های دیگر مدعی هستن من بی احترامی کردم بهشون !

من به یوزر میزبان سرورس (mizban97) گفتم اطلاعات سرور های دیتاسنتر هایی رو که آفر ارسال میکنید صحیح وارد کنید نه اینکه ترافیک سرور رو زیاد تر و نوع رم و ... سرور رو بیشتر از چیزی که هست بزنید ! ایشون در آفر هاش سرور هایی که رم DDR3 دارند رو DDR4 میزنن و ... و من گفتم اینکارو نکنید و حقیقت کار کنید ...

این دو یوزر پشت سر هم در تاپیک ها علیه بنده دارن پست میزنند (دقیقا سریع و پشت سرهم = یکی هستند = با یک هدف) از مدیران تقاضا دارم به کار یوزر ها که کاملا مشخصه یک هدف رو دنبال میکنند رسیدگی کنند .

TheKIngRagnar
July 3rd, 2018, 15:37
شما همینکه یوزر میزبان سرورس میاد پست میده سریع پشت سرش میاین و ... کاملا مشخصه یکی هستین .

در همین تاپیک هم همین الان یوزرmizban97 اومدن و پست زدند که : "مگر شما سرور فروشید که قطعی دیتاسنتر براتون مهم باشه ؟" » آخه این چه معنی ای داره ؟ چند دقیقه هم نمیکشه پشت سرش یوزر TheKIngRagnar میاد و میگه : "ب... تا وصل بشه"... (برای مدیران لاگ ها مشخصه .)

جالبه بعد هر دوی این دو یوزر در تاپیک های دیگر مدعی هستن من بی احترامی کردم بهشون !

من به یوزر میزبان سرورس (mizban97) گفتم اطلاعات سرور های دیتاسنتر هایی رو که آفر ارسال میکنید صحیح وارد کنید نه اینکه ترافیک سرور رو زیاد تر و نوع رم و ... سرور رو بیشتر از چیزی که هست بزنید ! ایشون در آفر هاش سرور هایی که رم DDR3 دارند رو DDR4 میزنن و ... و من گفتم اینکارو نکنید و حقیقت کار کنید ...

این دو یوزر پشت سر هم در تاپیک ها علیه بنده دارن پست میزنند (دقیقا سریع و پشت سرهم = یکی هستند = با یک هدف) از مدیران تقاضا دارم به کار یوزر ها که کاملا مشخصه یک هدف رو دنبال میکنند رسیدگی کنند .

1- دوست دارم و عشقم میکشه هرجا علیه میزبان ۹۷ عن(گوه)خوردن جوابشونو بدم فضولیش به شما نیومده مشکلی دارید میتونید کمتر بخورید :)
2- اینم راست میگن مگه شما سرور میفروشید؟:))
*مرتیکه مولتی یوزر*

novinvps.com
July 3rd, 2018, 15:41
سلام
دقایقی پیش روتر fsn1-dc8-ex9k2. هتزنر از دسترس خارج شد

سلام مجدد
مشکل روتر fsn1-dc8-ex9k2 هتزنر برطرف شد.

هاست 97
July 3rd, 2018, 16:06
سلام مجدد
مشکل روتر fsn1-dc8-ex9k2 هتزنر برطرف شد.
سلام
رسما اعلام کرده اند؟
ما هنوز روی fsn1-dc8 در یکی از سرور ها اختلال داریم

Amlaaki
July 3rd, 2018, 16:14
سلام
رسما اعلام کرده اند؟
https://www.hetzner-status.de/en.html

farmanrava
July 3rd, 2018, 17:04
سلام
رسما اعلام کرده اند؟

سلام

از دیروز تا الان چندبار اعلام کردن مشکل رفع شده دوباره ایجاد شده ... برای بعضی از قطعی ها هم اصلا اعلام نمیکنن چند دقیقه بعد رفع میشه .
اینجور که مشخصه فعلا مشکل دارند و تا کاملا ثابت نشه نمیشه گفت که درست شده .