PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم استفاده دیگران از لینک دانلود در هاست دانلودی پس از فروش فایل

ebadati
July 1st, 2018, 16:40
با سلام
بنده یه سایت وردپرسی راه اندازی کردم ، یه هاست اصلی داره که سایت رو اون راه اندازی کردم و یه هاست دانلود برای آپلود فایل هام.از افزونه easy digital download هم در سایت اصلی استفاده کردم.الان یه مشکلی هست اینکه یه فایل که میذارم برا فروش ، داخل هاست دانلودی آپلود می کنم و لینکش داخل سایت اصلی ، حالا یه نفر که خرید کنه و اون لینک دانلود براش باز بشه ، اون لینک دانلود برا هر کی بفرسته میتونه اون فایل دانلود کنه ! البته دسترسی به پوشه ها در هاست بستم ولی با خود لینک میشه اون فایل دانلود کرد . دوستان کسی راهی برا حل این مشکل داره ؟ که فقط یه نفر و اونم با ورود به پنل کاربری خودش در سایت بتونه بعد از پرداخت با اون لینک دانلود کنه ؟
با تشکر

shahinmq
July 1st, 2018, 17:34
درود بر شما

می توانید بر روی لینک محدودیت قرار دهید مثل محدودیت زمانی که پس از مدتی لینک از بین برود و یا محدودیت استفاده از آیپی یا محدودیت تعداد دانلود یا زمانی فقط قابلیت دانلود داشته باشد که کاربر وارد حساب کاربری باشد و ...

همچنین می توانید از اسکریپت های vip یا فروش فایل نیز استفاده کنید.

پیروز باشید.