PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرور مجازی

avacs
June 30th, 2018, 17:46
سلام. من تازه با سرور مجازی آشنا شدم. چند سوال ساده دارم اگه کسی میتونه محبت کنه جواب بده

1- سرعت دانلود در سرورهای ایران مث سرعت دانلود معمولی خودمونه (ایرانسل و اینا) ؟

2- سرعت دانلود در سرورهای ارزون مثل 20 تومن در ماه حدودا چند مگ بر ثانیه هست ؟ منظورم دانلود یک فایل از یک سایت به سرور هست.

3- در سرور مصرف اینترنت و دانلود محدودیت داره ؟

4- وقتی فایلی رو در سرور اپلود میکنیم میتونیم لینک بدیم کسی دانلودش کنه ؟

خواهش میکنم جداگانه همه رو پاسخ بدین. خیلی ممنونم

RoobinaServer
June 30th, 2018, 17:59
سلام. من تازه با سرور مجازی آشنا شدم. چند سوال ساده دارم اگه کسی میتونه محبت کنه جواب بده

1- سرعت دانلود در سرورهای ایران مث سرعت دانلود معمولی خودمونه (ایرانسل و اینا) ؟

2- سرعت دانلود در سرورهای ارزون مثل 20 تومن در ماه حدودا چند مگ بر ثانیه هست ؟ منظورم دانلود یک فایل از یک سایت به سرور هست.

3- در سرور مصرف اینترنت و دانلود محدودیت داره ؟

4- وقتی فایلی رو در سرور اپلود میکنیم میتونیم لینک بدیم کسی دانلودش کنه ؟

خواهش میکنم جداگانه همه رو پاسخ بدین. خیلی ممنونم

با سلام

1.خیر ممکن است بیشتر یا حتی کمتر باشد.

2.استانداردی ندارد بستگی به میزبان دارد.

3.استانداردی ندارد بستگی به میزبان دارد.

4.بله امکان این مورد وجود دارد باید تنظیم نمائید.

باتشکر

ColdWorld
June 30th, 2018, 18:04
سلام
سرور اگر استاندارد و خوب باشه:
1- سرعت حتی قابل مقایسه با سرعت های ایران نیست (خیلی زیاده از 10 20 مگابایت بر ثانیه بالاتر)
2- اگر سرور به درد نخور به شما بدن سرعت بالا نیست معمولا بدترین حالتش 3 4 مگابایت بر ثانیه (من خودم تجربه کردم)
3- معمولا پهنای باند زیادی دارن سرور ها و مثل اینترنت نیست (کفایت مکنه معمولا برای همه)
4- بله میشه داخل ویندوز باید وب سرور iis نصب کرد و تنظیمش کرد، توی لینوکس هم nginix

avacs
June 30th, 2018, 18:08
سلام
سرور اگر استاندارد و خوب باشه:
1- سرعت حتی قابل مقایسه با سرعت های ایران نیست (خیلی زیاده از 10 20 مگابایت بر ثانیه بالاتر)
2- اگر سرور به درد نخور به شما بدن سرعت بالا نیست معمولا بدترین حالتش 3 4 مگابایت بر ثانیه (من خودم تجربه کردم)
3- معمولا پهنای باند زیادی دارن سرور ها و مثل اینترنت نیست (کفایت مکنه معمولا برای همه)
4- بله میشه داخل ویندوز باید وب سرور iis نصب کرد و تنظیمش کرد، توی لینوکس هم nginix

ممنون.اون سرورهایی که سرعت دانلودشون حدود 100 مگابایت بر ثانیه هست حدودا قیمت ماهانه شون چقده ؟
یه سرور میخوام بخرم با سرعت تقریبی 50 یا 100 مگ بر ثانیه. این جزو سرورهای معمولی حساب میشه یا خوب و گرونه ؟

ColdWorld
June 30th, 2018, 18:20
ممنون.اون سرورهایی که سرعت دانلودشون حدود 100 مگابایت بر ثانیه هست حدودا قیمت ماهانه شون چقده ؟
یه سرور میخوام بخرم با سرعت تقریبی 50 یا 100 مگ بر ثانیه. این جزو سرورهای معمولی حساب میشه یا خوب و گرونه ؟
دوست عزیز، سرور فیزیکی (اختصاصی) که از با این وضعیت ارز، از 300 400 شروع میشه، سرعتش تو پورت 1 گیگابیت، میشه حدود 122 مگابایت بر ثانیه.
میزبان میاد روی این سرور مجازی ساز نصب میکنه داخل این سرور 10 12 تا vps میسازه و به مشتری که شما باشی تحویلش میده، حالا نمیاد همه این سرعت رو به شما بده. روی سرورهای 32 گیگ حداقلش الان 10 تا سرور هست پس اون 120 مگ بین همه تقیسمه. همه هم که 24 ی دانلود نمیکنن پس سرعت مناسبه (اگر اورسل ندن و فروشنده ناشی نباشه)
شما 1 سرور وی پی اس از یک فروشنده خوب (که تو انجمن هم داریم) با رم 2 و سی پی یو 3 گیگاهرتز بخرید سرعت خوب خواهید داشت. حدود 30 40 ت در میاد. (بعضی ها هم گرونتر میدن)