PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مناسب ترین پیام رسان جایگزین تلگرام چیست؟

elan
June 30th, 2018, 12:17
سلام دوستان

توی نت ورکس نگاه کردم کلی از حجم اینترنت به خاطر استفاده از پر - وک - سی حتی زمانی که پ--رو --ک--سی غیر فعال هست مصرف میشه

حالا از هر نوعش فرق نمیکنه. خصوصا اگر مدت زمان زیادی از اون فی --لت ---ر -ش--- کن استفاده بشه. نمیدونم چه مکانیسمی داره

که با گذشت زمان حجم بیشتری از اینترنت مصرف میشه.

تو بین پیام رسان هایی که طراحی شدند کدومشون به نظرتون از همه بهتره؟ نسخه دسکتاپ هم داشته باشه

sarwhost
June 30th, 2018, 12:30
سلام
اگر برای چت بخواین الو گوگل خیلی خوبه

Amlaaki
June 30th, 2018, 12:37
duo جهت تماس تصویری و صوتی .

allo هم چت .

allo + duo google

delta
June 30th, 2018, 12:37
سلام دوستان

توی نت ورکس نگاه کردم کلی از حجم اینترنت به خاطر استفاده از پر - وک - سی حتی زمانی که پ--رو --ک--سی غیر فعال هست مصرف میشه

حالا از هر نوعش فرق نمیکنه. خصوصا اگر مدت زمان زیادی از اون فی --لت ---ر -ش--- کن استفاده بشه. نمیدونم چه مکانیسمی داره

که با گذشت زمان حجم بیشتری از اینترنت مصرف میشه.

تو بین پیام رسان هایی که طراحی شدند کدومشون به نظرتون از همه بهتره؟ نسخه دسکتاپ هم داشته باشه

فکر کن مثلا سروش بهترینه!! گفتم فکر کنید..حالا وقتی کسی ازش استفاده نمیکنه و یا مخاطبیش کمه به چه دردی میخوره؟
کلی کانالهای خبری و دولتی ایران تلگرامو بستن رفتن رو سروش و امثال ان دیدن مخاطب نداره دوباره برگشتن تلگرام!!
مهم فیل شکن نیست مهم مخاطب داشتن و عمومی بودن یه پیام رسانه..

elan
June 30th, 2018, 14:00
قبول ندارم چه حرفیه - کلی به خاطر استفاده از فیل شکن پول اینترنت دارم میدم. و تب لتم ویروسی شده.

تلگرام دیگه شد خدا، چه قد گنده اش کردید.. تلگرام برای اونایی که ازش در امد کسب نمیکنند. دیگه سودمند نیست. ضرره به هزار دلیل.

به خاطر استفاده از فیل شکن از سروش هم بدتره

فرض کنید یک نفر میخواد یک سیبی که توی دستتون هست رو به زور ازتون بگیره

شما محکم سیب رو نگه داشتید. و اون دست شما رو میکشه و قدرتش هم بیشتره به خاطر سیب قرار نیست دست شما از جا در بره.

بهتره دستتون رو بگیرید به یک سبد میوه دیگه . اگه اون دوباره خواست سبد میوه رو ازتون بگیره دوباره یک چیز دیگه رو دست بگیرید.

این طوری اون خسته میشه.

باید همه با هم تصمیم بگیریم از یک پیام رسان مشترک که فیلت.ر نیست و قابلیت های خوبی داره و به سفارش دولت هم نیست. استفاده کنیم.

همه یک جا متمرکز بشیم.

saeid1346
June 30th, 2018, 16:55
تلگرام

ColdWorld
June 30th, 2018, 17:10
قبول ندارم چه حرفیه - کلی به خاطر استفاده از فیل شکن پول اینترنت دارم میدم. و تب لتم ویروسی شده.

تلگرام دیگه شد خدا، چه قد گنده اش کردید.. تلگرام برای اونایی که ازش در امد کسب نمیکنند. دیگه سودمند نیست. ضرره به هزار دلیل.

شما محکم سیب رو نگه داشتید. و اون دست شما رو میکشه و قدرتش هم بیشتره به خاطر سیب قرار نیست دست شما از جا در بره.

بهتره دستتون رو بگیرید به یک سبد میوه دیگه . اگه اون دوباره خواست سبد میوه رو ازتون بگیره دوباره یک چیز دیگه رو دست بگیرید.

این طوری اون خسته میشه.

باید همه با هم تصمیم بگیریم از یک پیام رسان مشترک که فیلت.ر نیست و قابلیت های خوبی داره و به سفارش دولت هم نیست. استفاده کنیم.

همه یک جا متمرکز بشیم.

خب از کجا معلوم که اونی که جدیده و همه بیان استفاده کنن، رو ***** نکنن. شما مثل اینکه تو این کشور زندگی نمیکنی! کوچکترین اپی بیاد بعد تلگرام دوباره، تو نطفه خفه میشه خیلی خیلی فوری و 3 سوت ***** میشه. مگه تلگرام با کسی کاری داشت همینطوری غیر قانونی کشکی و بدون اهمیت به 40 میلیون ایرانی ***** شد

djmojtaba
June 30th, 2018, 18:13

این طوری اون خسته میشه.

همه یک جا متمرکز بشیم.

تلگرام از MTPoroxy داد بیرون بازم از ***** شکن استفاده می کنی !

Reza G
June 30th, 2018, 18:20
همه یک جا متمرکز بشیم.

آفرین حرف قشنگی زدید. ما هم الان به صورت متحد و متمرکز تصمیم گرفتیم از تلگرام استفاده کنیم.
حالا شما میتونید برید هر پیام رسان دیگه ای که دوس دارید. مساله اینه نمیتونید کسی رو مجبور کنید.
کاری که دولت نتونست بکنه، طبیعتاً شما هم نمیتونید بکنید.
در حال حاضر انتخاب مردم، تلگرامه.
اگر هم قندشکن شما مشکل داره، عوضش کنید. برای بقیه چنین مشکلی وجود نداره.

سیدرضا بازیار
June 30th, 2018, 19:31
پیام رسان فقط واسه ارسال پیام هست. بقیه کار ها انجمن بهتره
من ترجیح میدم در وب هاستینگ تاک و سایر انجمن های تخصصی باشم و سایت های خبری رو مطالعه کنم
وقتی هم با کسی کار داشته باشم توی یکی از پیام رسان ها بهش پیام میدم

در حال حاضر بهترین پیام رسان تلگرام میتونه باشه و پیام رسان گوگل. واتس اپ هم بد نیست

gdfire
June 30th, 2018, 20:10
پیام رسان برای چت یا تماس با ما خوبه تو ایران برای بقیه باید حتما سایت یا فروم باشه چون هر لحظه امکان فی لترینگش هست با این عقاید عقب مونده!
(یه سایت یا فروم بزنید بعد تماس با ما شمارتونو بزنید و تو همه پیام رسانا باشین نهایت یا زنگ میزنن یاهم که پی ام دا اینیستا هم که فی لتر نشده هنو پیج بزن خلاص ولی بدون سایت باشین باید هر لحظه استرسم داشته باشین ممکنه یکی از قضات باسواد اخوند کشورمون نه دانشجو حقوق بیاد بگه من دلواپسم ملت نمیرن بهشت!(:|)

nevergotme
June 30th, 2018, 20:41
بروید خود را در نیل غرق کنید که فـیلرتینگ باعث میشود تا شما به زانو در بیایید.

Ghovati1360
July 1st, 2018, 00:25
باور کنین اینا‌حتی با خودشونم درگیرن چه برسه با ما
نمونش زدن بلاک چین دات اینفو رو فیل کردن درحالیکه همون ارزهای دیجیتال راهکار برون رفت دولت از این بحران اقتصادی و کنار زدن دلار بود. نظر کارشناسای خودشونم همینه ولی اصن اهمیت نمیدن بعدا که به .اک رفتن نمایشهای دقیقه نودی دوباره آغاز میشه d=
تلگرامم همه دارن راحت استفاده میکنن اصن انگار هیچ اتفاقی نیفتاده.
پیام رسان های ایرانیم اعتمادی بهشون نیس، شب میبینی عاشق شدن صبح همه چی پاک شده یا دستوری امد و همه را جمع کردن.

sajadtnt
July 1st, 2018, 14:10
استفاده از Mtproto و ماندگاری در تلگرام برای همیشه...