PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نصب ویندوز سرور 2016 در روت سرور هتزنر

imeg
June 28th, 2018, 18:25
سلام

اگر دوستان کسی می تونه روی روت سرور، ویندوز 2016 نصب کنه به همراه هزینه اعلام کنه

در ضمن سرور 4 تا هارد 6 ترابایت داره که می خوام از کل ظرفیت هارد ها استفاده کنم بنابراین درایو سیستم عامل gpt باشه

با تشکر

mgp.co.ir
June 28th, 2018, 20:06
با سلام
صندوق پشتی خودتان را خالی نمایید.
و همچنین در تلگرام در تماس باشید

یا از مدیریان بخواهید تاپیک شما را به بخش درخواست انتقال بدهند.

a1994n1373
June 28th, 2018, 20:33
سلام . لطفا در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید .

DaryaHost
June 28th, 2018, 23:42
دوست عزیز برای نصب مستقیم ویندوز حتما باید از لایسنس اورجینال ویندوز طبق قوانین دیتاسنتر استفاده نمایید

میتونیم براتون انجام بدیم

Amlaaki
June 29th, 2018, 13:22
سلام

اگر دوستان کسی می تونه روی روت سرور، ویندوز 2016 نصب کنه به همراه هزینه اعلام کنه

در ضمن سرور 4 تا هارد 6 ترابایت داره که می خوام از کل ظرفیت هارد ها استفاده کنم بنابراین درایو سیستم عامل gpt باشه

با تشکر

لارا بگیرید و ایزو رو لود کنید و نصب کنید .

رایگان براتون انجام میدم بفرستین اطلاعات رو .

واسه لایسنسم یکسری ترفند هست که نیاز به تهیه لایسنس قانونی ندارید .

imeg
June 29th, 2018, 15:42
لارا بگیرید و ایزو رو لود کنید و نصب کنید .

رایگان براتون انجام میدم بفرستین اطلاعات رو .

واسه لایسنسم یکسری ترفند هست که نیاز به تهیه لایسنس قانونی ندارید .

نصب ویندوز انجام میشه اما فقط می تونم از 2 ترابایت هارد سیستم عامل استفاده کنم و بقیه قابل استفاده نیست

این مشکل رو می تونید برطرف کنید ؟

امکان ارسال پیام ندارم در صورت امکان اطلاعات تماس رو برام پ خ کنید

esfahanhost
October 8th, 2018, 01:46
نصب ویندوز انجام میشه اما فقط می تونم از 2 ترابایت هارد سیستم عامل استفاده کنم و بقیه قابل استفاده نیست

این مشکل رو می تونید برطرف کنید ؟

امکان ارسال پیام ندارم در صورت امکان اطلاعات تماس رو برام پ خ کنید

برای استفاده از هارد بیش از 2 ترابایت باید در تنظیمات بایوس رفته و در حالت UEFI بوت کنید ، در سرورهای هتزنر معمولا تنظیمات بایوس با فشار داد مکرر کلید F11 یا DEL در همان ابتدای استارت سیستم نمایان میشود

ضمنا باید هارد دیسک را از MBR به GPT تغییر داده باشید ، برای اینکار وقتی ویزارد نصب ویندوز ثابت شد با استفاده از کلید Shift+F10 به حالت کامند داس بروید و دستورات زیر را خط به خط اجرا کرده و اینتر بزنید

diskpart
list disk
select disk 0
convert gpt

اونجا که نوشته دیسک صفر شماره هارد دیسک مورد نظر است که اگر رید شده باشد یا یک هارد داشته باشید همان صفر درست است وگرنه شماره هارد مورد نظر را به درستی انتخاب کنید ، دقت کنید با این تغییرات کلیه اطلاعات آن هارد پاک میشود پس اشتباها چیزی را تبدیل یا فرمت نکنید و دقت و بازبینی داشته باشید

ضمنا اگر آدرستان ایران باشد نمیتوانید از هتزنر لایسنس ویندوز بخرید یا از ویزارد اتوماتیک نصب هتزنر استفاده کنید ، مگر اینکه آدرستان را در پنل هتزنر به کشوری مانند امارات تغییر بدهید ، ولی من از طریق ریموت لارا فایل ایزو ویندوز 2012 را با فاصله دو سه سال از خود آرشیو هتزنر برای دو سرور مختلف برای مدت طولانی بدون کرک استفاده کردم ولی هیچوقت از من لایسنس نخواست فقط یک کادر کوچک کنار ساعت مینویسد اکتیو ویندوز ، البته با ویندوز 2016 تجربه این کار را ندارم که آیا بی لایسنس کار میدهد یا نه

با احترام

مسعود سعیدی

اصفهان هاست