PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدت زمان نصب تلفن ثابت در تهران

wapmaster
June 26th, 2018, 12:20
با سلام و عرض ادب و احترام
بنده امروز صبح به مخابرات استان تهران جهت خرید یک خط مراجعه کردم که مبلغ 2.071.000 ریال پرداخت کردم که دلیل اظافه ای که پرداخت کردم رو پرسیدم گفتن مالیات هست !حتی 500 تومن جهت کپی کارت ملی از بنده گرفتن !
حالا به موارد بالا کاری ندارم ,ولی موقعی که از مسئولش پرسیدم کی خطو نصب میکنید گفتن عجب سوالاتی میپرسید ,یه بنده خدایی اومد گفت 2 ماه پیش خط خریدم هنوز نصب نکردن !!! بنده موقعی که مراجعه کردم این موارد رو اصلا نگفتن ,اصلا جواب منو بزور دادن انگار از دماغ فیل افتاده بودن حقیقتا ! موقعی که این موضوع رو فهمیدم کار از کار ... و هیچ راهی نداشت که لغو کنم ,من آخرین باری که خط خریدم یادمه شماره تلفنی که خریدم رو هم بهم اعلام کردن ولی اینا گفتن معلوم نیست کی بیان نصب کنن !
حتی با یکی داشتم در مورد شاتل صحبت میکردم که اون پرسنل مخابرات گفت یهو شاتل ورشکست نشه اینقدر جشنواره میزاره ,حتی بهم گفت تبلیغ شاتل رو نکن بین مشتریای ما !
حالا دوستانی که در تهران هستن بنظرتون کی میان خط رو نصب کنن ؟
و آیا میتونم از سامانه 195 از اینا شکایت کنم ؟ :|

karjoo
June 26th, 2018, 12:26
بستگی به منطقه و امکانات داره داداش
برای ما 2 سال طول کشید
چون امکانات نبود !
ولی اگه امکانات باشه چند روزه حله

wapmaster
June 26th, 2018, 12:29
بستگی به منطقه و امکانات داره داداش
برای ما 2 سال طول کشید
چون امکانات نبود !
ولی اگه امکانات باشه چند روزه حله

خوب این همه ادعا دارن نمیدونن که امکانات دارن یا خیر ؟!
خوب من وقتی خط اولمو خریدم 3 ساعت کلا طول کشید خرید و نصب و فعال سازی اینترنت ! هنوز باورم نمیشه اینقد سریع بودن !
ولی این مرکز اینجوری داره پاسخ میده حقیقتش... !

company_hosting
June 26th, 2018, 13:03
خوب این همه ادعا دارن نمیدونن که امکانات دارن یا خیر ؟!
خوب من وقتی خط اولمو خریدم 3 ساعت کلا طول کشید خرید و نصب و فعال سازی اینترنت ! هنوز باورم نمیشه اینقد سریع بودن !
ولی این مرکز اینجوری داره پاسخ میده حقیقتش... !

سلام

نصب و راه اندازی تلفن پروسه طولانی نداره اکر امکان یا بستر ارائه خدمات باشه

1 تلفن خرید کردیم 1 هفته طول کشید
1 خط 11 ماه

پیشنهاد میکنم اگر مالک خانه هستید خرید کنید و این نکته مهمی است

k-pax
June 26th, 2018, 13:55
چند ماه پیش برای خرید خط مراجعه کردم اولین کاری که کردن یه برگه گذاشتن جلوم و گفتن امضا کن .
موضوعش این بود که زمان نصب اصلا معلوم نیست و من هیچگونه حقی برای شکایت یا پیگیری زمان نصب ندارم

اما بعد از 3 ماه خط دادن .

شکایت که نمیتونید بکنید . چون میگن امکاناتش نیست . پست خالی نداریم و ...

یه مورد جالب هم دیدم برای یه محله خاص چنیدن نفر شکایت داشتن . چون میگفتن خط میخرید حتمی باید اینترنت باهاش بخرید حتی اگه اینترنت نخواید . و بدون خرید اینترنت براشون ثبت نام خط نیمکردن .

TATSERVER.NET
June 26th, 2018, 14:13
ما هم به طریقی به همین مشکل برخورده بودیم، از طریق 195 پیگیری کردیم سریعا انجام دادن ولی یکی از آشنایان به همین روال کارش پیش نرفت و اصلا پیگیری نکردند.

قشنگ دست خودشون هست حال کنن حال نکنن کارتونو سریعتر یا دیرتر انجام میدن!

wapmaster
June 26th, 2018, 14:29
پیشنهاد میکنم اگر مالک خانه هستید خرید کنید و این نکته مهمی است

برای محل کاره !
میشه دلیلتون رو بگید؟

چند ماه پیش برای خرید خط مراجعه کردم اولین کاری که کردن یه برگه گذاشتن جلوم و گفتن امضا کن .
موضوعش این بود که زمان نصب اصلا معلوم نیست و من هیچگونه حقی برای شکایت یا پیگیری زمان نصب ندارم

اما بعد از 3 ماه خط دادن .

شکایت که نمیتونید بکنید . چون میگن امکاناتش نیست . پست خالی نداریم و ...

یه مورد جالب هم دیدم برای یه محله خاص چنیدن نفر شکایت داشتن . چون میگفتن خط میخرید حتمی باید اینترنت باهاش بخرید حتی اگه اینترنت نخواید . و بدون خرید اینترنت براشون ثبت نام خط نیمکردن .

دقیقا به منم گفتن بیا این برگه رو امضاء کن !
سوال میکردم با سر جواب میداد !

امروز که نه ولی دو سه روز دیگه حتما به 195 میگم !

ما هم به طریقی به همین مشکل برخورده بودیم، از طریق 195 پیگیری کردیم سریعا انجام دادن ولی یکی از آشنایان به همین روال کارش پیش نرفت و اصلا پیگیری نکردند.

قشنگ دست خودشون هست حال کنن حال نکنن کارتونو سریعتر یا دیرتر انجام میدن!

اتفاقا من عین کَنه پیگیر کار هستم برای این موارد !

قانونا باید موجودی و زمان رو اعلام میکردن بهم

TATSERVER.NET
June 26th, 2018, 14:36
اگه مخابرات کارش حساب کتاب داشت اینقدر انحصاری عمل نمیکرد، موارد زیادیو دیدیم که تخلیه خط نمیکردن دوستانو با پیگیری هم کار به جایی نرسید.

مخابرات تحت تملک سپاه هست، رگلاتوری در حد تذکر باشون کار میکنه اجرا کردن نکردنش با خودشونه!

wapmaster
July 2nd, 2018, 11:08
بعد از گذشت 1 هفته هنوز هیچ خبری نیست و حتی خطی به نام بنده ثبت نشده که بیان وصل کنن !!!

بنظرتون میشه لغو کرد این مورد رو ؟

AtrafNet
July 5th, 2018, 16:33
اسفند ماه آمدم یه خط اضافی تو خونه مون که فیبرنوری بود رو به خود مخابرات بفروشم میگن ما اصلاً خط کسی رو نمیخریم و اگه بخواین رایگان جمعش میکنیم!

یا اینکه به یه شخص توافقی بفروشید و هر دو بیاین همین مرکز با همدیگه امضاء کنید و یه هزینه انتقالی هم به ما بدین تا انتقال مالکیت بدیم!

به نظرم بهتر بود شما هم یه کسی تو همون محل که خط اضافی داره و نیاز نداره رو پیدا میکردید چون از شخص میگرفتید هم ارزون تر در میامد و هم روند انتقال سریعتر از ثبت نام تازه بود.

wapmaster
July 5th, 2018, 18:30
حالا پیگیر شدم میگه روز اول اومدن نصب کردن خونه نبودی :64:
منم گفتم خوب برچسبی که باید روی سیم ها زده بشه کو ؟!
میگه سیم سفید و آبی رو پیدا کن سیم کشی رو انجام بده ! شد حکایت گشتن دنبال سوزن در انبار کاه !
دو روزه درگیر سیم ها هستم هنوز بهش نرسیدم:-$
کلا بیخیال شدم...