PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمعیت بیچاره ای بنام هاستینگ

mehrdadabed
June 24th, 2018, 18:36
با سلام،

این روزها رو باید در تاریخ صنعت هاستینگ مملکت نوشت، تا آینده گان بدونن کار تو این مملکت با چه سختی هایی همراه بوده،

در تمام دنیا تمام انرژی و هزینه بابت بهینه سازی یا ارایه خدمات نو و جدید و یا بهبود روند بازاریابی یه شرکت میشه،
ولی چیزی که اینجا ما در گیرش هستیم مسایل و فشار هایی هست که به صورت غیر منصفانه ای به ما تحمیل شده:

- نداشتن دسترسی ساده به فایروال جهت مدیریت سرورها که به خاطر سیاست های فیلثرینگ مختل شده
- اختلال در شبکه داخل به خارج و عدم توانایی بعضی از کاربران در دسترسی به وب سایت هاشون که در سرورهای خارجی هستن
- مشکل در دسترسی روبوت گوگل به سایت هایی که در شبکه داخلی هستن
- وضعیت نا به سامان ارز
- نارضایتی کاربر از افزایش قیمت
- مشکل ارسال - حواله - ارز و سوء استفاده صرافان از وضعیت فعلی

و هزار یه مشکل دیگه ای که باعث و بانیش حضرات بالادستی هستن و به زور به ما تحمیل شده،
الان که این متن رو می نویسم در نهایت استرس هستم ولی ظاهرا مشکل مردم ما صعود تیم ملی فوتبال هست...

dertgtr
June 24th, 2018, 18:38
با دلار فعلی بیم ورشکستگی متاسفانه هم هست !

NetworkFA
June 24th, 2018, 18:45
‏???????????? (eur) یورو : 105,440
‏ ‏???????????? (gbp) پوند : 120,040
‏ ???????????? (aed) درهم امارات : 24,640

delta
June 24th, 2018, 18:52
‏???????????? (eur) یورو : 105,440
‏ ‏???????????? (gbp) پوند : 120,040
‏ ???????????? (aed) درهم امارات : 24,640

دلار رو هم بنویس داداش..منابع غیررسمی میگن 9 هزار تومانو رد کرده!!دیگه میترسن قیمت دلارو اعلام کنن..

- - - Updated - - -

سکه 2.900.000 تومان رسید
دلار به 9000 تومان رسید
‼️⁉️سیف رییس کل بانک مرکزی: نمی دانم چه کنم

تعطیلی بازار موبایل علاءالدین و ۴سو در اعتراض به گرانی نرخ دلار

RoobinaServer
June 24th, 2018, 20:21
با سلام

حواله عادی یورو و خیلی در وضعیت خوب حدود 11 ت الی 11100 است.

gdfire
June 24th, 2018, 21:44
اوضاع که خرابه بیشتر دارن کنسلی میزنن حقم دارن هم فیل ترینگ همم گرونی

Mr.Pouria
June 24th, 2018, 21:50
بعضی همکاران یور پی پال دارن میفروشن 16 الی 17 هزار تومان !

با این وضعیت بازار برای خیلی ها داره بد میشه

fanix
June 24th, 2018, 21:54
من به عنوان مشتری از شما حمایت میکنم.قیمت ها رو افزایش بدید مشکلی نداریم فشار تنها نباید روی هاستینگ ها باشه.این چرخ باید بچرخه

Mr.Pouria
June 24th, 2018, 21:59
من به عنوان مشتری از شما حمایت میکنم.قیمت ها رو افزایش بدید مشکلی نداریم فشار تنها نباید روی هاستینگ ها باشه.این چرخ باید بچرخه

تشکر از شما اما خب خیلی ها دیدگاه شما رو ندارند و به خاطر چند هزار تومان افزایش قیمت با فحاشی کردن و کلاه بردار خطاب کردن سرویس خودشان را به دیگری انتقال میدن ... ( بعد از افزایش 10 درصدی قمیت هامون 6 یوزر انتقال دادن و 1 یوزر تمدید نکرد ! )

gdfire
June 24th, 2018, 22:04
خیلی از وبمسترا مشکل دارن شاید شما ندارین فقط خودتونو نبینید نگاه به سایتا بندازین خیلیا تعطیل شدن و دارن میشن اپلودسنترا معروف نمونش عکس گیگ یا فایل یو....همه دارن میبندن

Mr.Pouria
June 24th, 2018, 22:09
خیلی از وبمسترا مشکل دارن شاید شما ندارین فقط خودتونو نبینید نگاه به سایتا بندازین خیلیا تعطیل شدن و دارن میشن اپلودسنترا معروف نمونش عکس گیگ یا فایل یو....همه دارن میبندن

حرف شما هم درسته ....

به صورت کلی خیلی از سایت ها و در چند ماه اینده خیلی از هاستینگ ها تعطیل میشن ....

chaishpish
June 24th, 2018, 22:58
تنها خدمات هاستینگ نیستن که به این مشکل خوردن متاسفانه امروز خبرهای خیلی بدی شنیدم از بسته شدن تولیدی های کوچیک ، متاسفانه با این وضعیت بازار جرات فروش نداریم اگر یک رم بفروشی 100 تومن شاید فردا باید همون رم رو بخری 150 تومن و این در همه شغل ها دیده میشه و این تازه در شرایطی که باشه بازار و بهت جنس بدن متاسفانه قیمت سکه تا الان شده 3 ملیون و دلار 9000 تومن البته معلوم نیست این دلار 4200 کجاست دقیقا.

من که میخوام برم توچال .

.K.H.A.
June 24th, 2018, 23:10
سلام
دوستان اینجا جاش نیست اما مهمه خب
کسی شماره مدیریت سایت وبداده رو داره بفرسته واسم؟
pardishosting
June 24th, 2018, 23:17
با سلام،

این روزها رو باید در تاریخ صنعت هاستینگ مملکت نوشت، تا آینده گان بدونن کار تو این مملکت با چه سختی هایی همراه بوده،

در تمام دنیا تمام انرژی و هزینه بابت بهینه سازی یا ارایه خدمات نو و جدید و یا بهبود روند بازاریابی یه شرکت میشه،
ولی چیزی که اینجا ما در گیرش هستیم مسایل و فشار هایی هست که به صورت غیر منصفانه ای به ما تحمیل شده:

- نداشتن دسترسی ساده به فایروال جهت مدیریت سرورها که به خاطر سیاست های فیلثرینگ مختل شده
- اختلال در شبکه داخل به خارج و عدم توانایی بعضی از کاربران در دسترسی به وب سایت هاشون که در سرورهای خارجی هستن
- مشکل در دسترسی روبوت گوگل به سایت هایی که در شبکه داخلی هستن
- وضعیت نا به سامان ارز
- نارضایتی کاربر از افزایش قیمت
- مشکل ارسال - حواله - ارز و سوء استفاده صرافان از وضعیت فعلی

و هزار یه مشکل دیگه ای که باعث و بانیش حضرات بالادستی هستن و به زور به ما تحمیل شده،
الان که این متن رو می نویسم در نهایت استرس هستم ولی ظاهرا مشکل مردم ما صعود تیم ملی فوتبال هست...

متاسفانه شرکت هایی که تمرکزشون خدمات هاستینگ بوده بسیار تحت فشار هستند.
ما هم با وجود تعدیل چند سرور باز هم با این قیمت های این دو روزه همه تدابیرمون نقش بر آب شد.

متاسفانه در این وضیعت افزایش قیمت هم مشکلی رو حل نمی کنه.
معتقدم دو راه بیشتر نداریم.

1) ادغام شرکت هایی که در یک سطح هستند.
2) انتقال سرورها به ایران

gdfire
June 24th, 2018, 23:41
ما هم با وجود تعدیل چند سرور باز هم با این قیمت های این دو روزه همه تدابیرمون نقش بر آب شد.

سرورا بی کیفیت ایرانم گرونه اونام به دلار یورو کار میکنه!(:|

.K.H.A.
June 24th, 2018, 23:50
شبکه سرورهای ایران افتضاحه تا اتفاقی هم که میفته کلا ip خارجی رو میبندن!

Amlaaki
June 24th, 2018, 23:56
شبکه سرورهای ایران افتضاحه تا اتفاقی هم که میفته کلا ip خارجی رو میبندن!

کاملا درسته .

کوچکترین اتک که بیاد سریع ایران اکسس میکنن = رتبه و ... همه چی به فنا رفته .

حالا برخی ها میگن پس این چند سایت بزرگ داخلی که روی ایرانن چطورن : اولا پورتی که به اینا دادن خیلی بیشتر از پورتاییه که قراره به شما بدن + همین هارو هم چندین بار در همین مدت ایران اکسس کردن ...

gdfire
June 25th, 2018, 00:18
http://filter-nakon-namard.tk
......

hoka
June 25th, 2018, 00:27
http://filter-nakon-namard.tk
......

سخت دردناک هست

بنده خودم برنامه نویس در تلگرام بودم الان درآمد بنده هم 0 شده . دوروز دیگه ما هم باید بریم توی دبیرستان برای یه لقمه نون

sazsaz
June 25th, 2018, 03:53
با این وضعیت و افزایش قیمت ارز احتمال ورشکستگی بیش از 30 درصد هاستینگ ها وجود دارد
افزایش قیمت هم تاثیری نخواهد داشت چون تعداد کاربر و مشتری کمتر می شه

Matplotlib
June 25th, 2018, 09:07
سرور از داخل بگیریم به صرفه تر هست؟ یا سرویس دهنگان داخلی هم افزایش میدن با همون شدت؟

pardishosting
June 25th, 2018, 09:09
شبکه سرورای ایران درسته به پای خارج نمی رسه ولی به شخصه خیلی هم ناراضی نیستم.
و مهمتر اینکه راه حل بهتری هم سراغ دارید ؟

mehrdadabed
June 25th, 2018, 10:40
شبکه سرورای ایران درسته به پای خارج نمی رسه ولی به شخصه خیلی هم ناراضی نیستم.
و مهمتر اینکه راه حل بهتری هم سراغ دارید ؟

سرورهای ایران هم مشکلات خودش رو داره، مهمترینش کیفیت پایین لینک خارج به داخل هست، برای کسایی که سئو براشون اولویت هست مهمه،
یه مساله دیگه هم پشتیبانی هست، ما الان با یکی از دیتاسنتر های ایران که کار می کنیم، جرات نمی کنیم هارد دیسک رو عوض کنیم چون میگن که ما فقط ساعت اداری و روز این کارو می کنیم،

یه مساله دیگه اینکه این قضیه گرونی در نهایت روی قیمت دیتاسنتر های خارجی هم تاثیر میذاره، چون اون ها هم برای پهنای باند و تجهیزات هزینه دلاری می کنن، ولی تاثیرش احتمالا یه مقدار کمتر و کندتر باشه،

ولی با تمام این صحبت ها شاید چاره ای جز این نباشه...

taghikhani
June 25th, 2018, 13:11
این دومین باره که بنده و احتمالا بعضی از دوستان این بحران رو تجربه میکنیم. بار قبل من مجبور شدم برای چند سال فعالیت نکنم که البته ضرر زیادی کردم. وقتی برگشتم یکی از ریسلرهای خودمو دیدم که جزو 10 هاست اول ایران قرار گرفته که البته باعث خوشحالیه ولی نشون میده که اینطور وقتها کسی که حمایتی داشته باشه و بتونه ادامه بده برد کرده. من اون زمان حمایتی نداشتم و البته الآن هم دارم به سختی خودم رو میکشونم و امیدوارم دوباره کم نیارم.
اتفاقی که در همچین زمانی میفته اینه که همه هزینه های ما بالا میره. حتی هزینه سرور ایران چون سخت افزاری که برای ارتقای سرورمون نیاز داریم چند برابر شده. از اونطرف حتی یک ریال هم نمیتونیم خدمات رو گرون کنیم و حتی باید ارزون کنیم. چون مردمی که نیازهای اولیشون رو نمیتونن برآورده کنن دیگه پولی برای خرید هاست براشون نمیمونه.
این اتفاق هشت سال پیش برای همه ما افتاد و منی که دلار اینترنتی رو 700 تومن میخریدم در اوج گرونی یک بار 6000 تومن پول دلار دادم برای حدود 15 سرور اروپایی و آمریکایی و همین باعث شد که دیگه ادامه ندم و البته تا چندماه مجبور شدم مشتریان رو سرویس بدم که تقریبا همه چیزم رو از دست دادم.
البته این مشکلات مختص شغل ما نیست ولی ما تخصصی داریم که در هیچ دانشگاهی تدریس نمیشه و در همه جای دنیا افرادی با این تخصص بالاترین امنیت شغلی رو دارن ولی ما...

iranian-portal
June 25th, 2018, 13:29
دوستان یک طوری گفتگو میکنن، انگار مشکل فقط برای حوزه تجارت الکترونیکه!!!

بابا سرمایه کل هاستینگ ها و دیتاسنترهای ایرانی رو بزاری رو هم، به سرمایه یک کارخونه مثل هپکو نمیرسه!!!!

وقتی تمام صعنت و اقتصاد ایران بیمار شده، بحث فقط این نیست که آیا مردم پول هاست دارن بدن یا نه!! مردم توان تمدید سرور اختصاصی دارن یا نه!!!

یکم چشماتون رو باز کنید! مردم آبادان برای زنده موندن و تامین آب تو صف واستادن!!

اندکی صبر.... :))

mizbanwebhost
June 25th, 2018, 14:01
دوستان یک طوری گفتگو میکنن، انگار مشکل فقط برای حوزه تجارت الکترونیکه!!!

بابا سرمایه کل هاستینگ ها و دیتاسنترهای ایرانی رو بزاری رو هم، به سرمایه یک کارخونه مثل هپکو نمیرسه!!!!

وقتی تمام صعنت و اقتصاد ایران بیمار شده، بحث فقط این نیست که آیا مردم پول هاست دارن بدن یا نه!! مردم توان تمدید سرور اختصاصی دارن یا نه!!!

یکم چشماتون رو باز کنید! مردم آبادان برای زنده موندن و تامین آب تو صف واستادن!!

اندکی صبر.... :))

حرف شما درست هست .

ولي اينجا انجمن وبهاستينگ تالك هست . قرار نيست در مورد مشكلات جامعه و همچنين مشكلات كارخانه هپكو بحث شود

دوستان نظرشون را در ارتباط با اين حرفه ارايه مي كنند تا شايد از جمع اين نظرات به نتيجه اي برسيم !

mehrdadabed
June 25th, 2018, 14:05
کسی تونسته از بانک مرکزی ارز بگیره برای این کار:

۹ - تامین و انتقال ارز بابت هزینه اجاره و حق اشتراک شبکه‌های اطلاعاتی و بازاریابی دیجیتال (اینترنت، رویترز، گوگل و...) با ارائه درخواست متقاضی غیردولتی منضم به اصل صورتحساب و با تایید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حداکثر به میزان مندرج در آن تا سقف ۸۰ هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها بلامانع است.

؟

pardishosting
June 25th, 2018, 14:31

۹ - تامین و انتقال ارز بابت هزینه اجاره و حق اشتراک شبکه‌های اطلاعاتی و بازاریابی دیجیتال (اینترنت، رویترز، گوگل و...) با ارائه درخواست متقاضی غیردولتی منضم به اصل صورتحساب و با تایید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حداکثر به میزان مندرج در آن تا سقف ۸۰ هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها بلامانع است.

؟

این مورد رو پیگیر باشیم بد نیست.

emperatoor73
June 25th, 2018, 15:31

؟

دوستان پیگیر باشید حداقل این ارز را بگیرید

iranian-portal
June 25th, 2018, 16:39
حرف شما درست هست .

ولي اينجا انجمن وبهاستينگ تالك هست . قرار نيست در مورد مشكلات جامعه و همچنين مشكلات كارخانه هپكو بحث شود

دوستان نظرشون را در ارتباط با اين حرفه ارايه مي كنند تا شايد از جمع اين نظرات به نتيجه اي برسيم !

شما جزئی از این جامعه نیستید نه؟!

فرض مثال هم که شما اینجا راه حل پیدا کردین!! یا دلار 1000تومانی پیدا کردین برای تمدید سرورهاتون

وقتی مردم یا جامعه مشکل داره، وقتی نون ندارن بخورن، وقتی آب ندارن رفع تشنگی کنن

آخه تجارت الکترونیک کیلویی چنده؟

تا زمانی که مردم مشکل دارن دوست من، شما هم مشکل داری، اقتصاد مشکل داره

اوضاع پیچیده تر از اونیه که چندتا شرکت جمع شن از وب هاستینگ تاک بیان راه حل پیدا کنن

یا خودتون رو به خواب زدین، یا واقعا نمیتونید درک کنید چه خبره!

- - - Updated - - -

در ضمن تاسف واقعا عمیقی میخورم به حال اونایی که زیر پست شما تشکر زدن!

mizbanwebhost
June 25th, 2018, 18:02
شما جزئی از این جامعه نیستید نه؟!

فرض مثال هم که شما اینجا راه حل پیدا کردین!! یا دلار 1000تومانی پیدا کردین برای تمدید سرورهاتون

وقتی مردم یا جامعه مشکل داره، وقتی نون ندارن بخورن، وقتی آب ندارن رفع تشنگی کنن

آخه تجارت الکترونیک کیلویی چنده؟

تا زمانی که مردم مشکل دارن دوست من، شما هم مشکل داری، اقتصاد مشکل داره

اوضاع پیچیده تر از اونیه که چندتا شرکت جمع شن از وب هاستینگ تاک بیان راه حل پیدا کنن

یا خودتون رو به خواب زدین، یا واقعا نمیتونید درک کنید چه خبره!

- - - Updated - - -

در ضمن تاسف واقعا عمیقی میخورم به حال اونایی که زیر پست شما تشکر زدن!

باز هم حرف شما كاملا صحيح و متين هست .

بنده هم جز اين جامعه هستم .

ولي مطرح كردن مشكلات جامعه در فرومي كه اعضاي آن فقط جمعي از افراد مشغول در يك حيطه كاري خاص هستند نه كار درستي هست نه جواب و نتيجه درستي ميده

مثال بارز اين كار بحث سياسي هر روزه مردم در تاكسي ها هست . تا الان اين كار دردي از مردم دوا كرده است ؟

اگر ميخواهيد براي مشكلات اساسي مردم كاري بكنيد به نظر تريبوني خيلي خيلي بزرگتر از يك تاپيك در وبهاستينگ تالك پيدا كنيد . ( حداكثر بازديدي كه اين تاپيك ميگيره 1000 تا 2000 هست . كه بيشترش هم افراد تكراري هست )

موفق باشيد

mehrdadabed
June 26th, 2018, 02:00
باز هم حرف شما كاملا صحيح و متين هست .

بنده هم جز اين جامعه هستم .

ولي مطرح كردن مشكلات جامعه در فرومي كه اعضاي آن فقط جمعي از افراد مشغول در يك حيطه كاري خاص هستند نه كار درستي هست نه جواب و نتيجه درستي ميده

مثال بارز اين كار بحث سياسي هر روزه مردم در تاكسي ها هست . تا الان اين كار دردي از مردم دوا كرده است ؟

اگر ميخواهيد براي مشكلات اساسي مردم كاري بكنيد به نظر تريبوني خيلي خيلي بزرگتر از يك تاپيك در وبهاستينگ تالك پيدا كنيد . ( حداكثر بازديدي كه اين تاپيك ميگيره 1000 تا 2000 هست . كه بيشترش هم افراد تكراري هست )

موفق باشيد

ممنون از نظر شما،

البته ما می دونیم که تاپیکی که اینجا مطرح میشه به لحاظ اطلاع رسانی در ابعاد بزرگی نیست،
این تاپیک هم بیشتر جنبه ابراز نارضایتی و درد دل داره وگرنه خیلی بزرگتر از ما هیچکاری از دستشون بر نمیاد،
شاید این وسطا یه بحث مفیدی بشه و یه نتیجه ای هم حاصل بشه، ولی کلا بحث و تبادل نظر کردن که کار بدی نیست :)

deltamusic
June 26th, 2018, 02:49
حالا با این وضعیت انصاف نیست خیلی از مشتری ها به دلیل بالا بردن قیمت سرویس توسط هاستینگ میزبانی شون سرویس شون رو کنسل و عوض می کنن! (البته هاستینگ های پدر و مادر دار...)

MehdiSele
June 26th, 2018, 03:11
مشکل ما هاستینگ ها هست که قیمت خیلی پایین میدیم همه قیمت رو باید افزایش بدن
خارج که اصلاً دیگه نمصرفه سرور ها
ایران هم کیفیت میخوای باید پول بریزی
اصلاً عادلانه نیست معمولاً باید برعکس باشه
سرور اختصاصی و کولو خارج گرون و ایران ارزون

ولی ی حرکت میشه زد فقط هاستینگ فعالیت نکنیم پایه هاستینگ باشه ولی بخشی از سرور رو در زمینه های دیگه مثل گیم میزبانی وب و ... کار کنیم به طور کلی (همه کاره باشیم)

sazsaz
June 26th, 2018, 03:50
مشکل ما هاستینگ ها هست که قیمت خیلی پایین میدیم همه قیمت رو باید افزایش بدن
خارج که اصلاً دیگه نمصرفه سرور ها
ایران هم کیفیت میخوای باید پول بریزی
اصلاً عادلانه نیست معمولاً باید برعکس باشه
سرور اختصاصی و کولو خارج گرون و ایران ارزون

ولی ی حرکت میشه زد فقط هاستینگ فعالیت نکنیم پایه هاستینگ باشه ولی بخشی از سرور رو در زمینه های دیگه مثل گیم میزبانی وب و ... کار کنیم به طور کلی (همه کاره باشیم)

همین الان هم که دلار حدود 11 تومن هست باز سرور خارج از سرور ایران ارزونتر در می یاد . سرورهای داخلی خیلی ها را بیچاره کردند (کیفیت افتضاح )
i

MehdiSele
June 26th, 2018, 10:27
همین الان هم که دلار حدود 11 تومن هست باز سرور خارج از سرور ایران ارزونتر در می یاد . سرورهای داخلی خیلی ها را بیچاره کردند (کیفیت افتضاح )
i
نمیخوام تبلیغ کنم ولی من از بیشتر دیتاسنتر ها سرویس داشتم هیچ کدومشون به فراسو نمیرسن
فایروال ای که داره
پشتیبانیش
و حتی خودم به شخصه چک کردم مثلا ممکنه با متودی جدید اتک بخوره ولی بعد چند ساعت سریع انگار فایروال رو کانفیگ میکنن که جلو متود جدید هم میگیرن
البته مشتری های هر هاستینگی فرق میکنن
من مشتری گیم سرور دارم برای همین اتک زیاد میخورم
ولی اگر منظورتون از نظر سخت افزار هست صد در صد خارج بهتره
ولی تو ایران کلا اجاره نمیصرفه فقط کولو یا مشتری قدیمی دیتاسنتر ها باشید اجاره براتون ارزون تر حساب کنن

k-pax
June 26th, 2018, 10:54
اوضاع که اصلا خوب نیست
دلار پیپال که رسیده به 8500 و یورو پیپال رسیده به 10200 تومن

واقعا من نمیتونم درک کنم بعضی از همکاران سرور از کجا تهیه میکنن که در این شرایط سرور رم 2 گیگ میدن 15 تا 20 هزارتومن . به هر حال همه موفق باشن .

دوستی میگفت 30% هساتینگها برشکست میشن . اما بنظر من درصد خیلی بیشتر از حرفها هست
بیشتر هاستینگها هاست سالاینه فروختن . الان نمیتونن سرور کنسل کنن و نمیتونن برای سرویس های قبلی افزایش قیمت بزارن. و فقط سرویس جدید باید گرون کنن که به لطف دوستان ارزون فروش و مشتری ارزون بخر کسی ازشون خرید نمیکنه

فرهنگ ما کلا بیماره . و در بخش هاستینگ و it خیلی بیشتر . مشتری برای 1000 تومن ماهاینه حاظر سرویس بی کیفت بگیره .

taghikhani
June 26th, 2018, 11:48
اوضاع که اصلا خوب نیست

واقعا من نمیتونم درک کنم بعضی از همکاران سرور از کجا تهیه میکنن که در این شرایط سرور رم 2 گیگ میدن 15 تا 20 هزارتومن . به هر حال همه موفق باشن .

دوستی میگفت 30% هساتینگها برشکست میشن . اما بنظر من درصد خیلی بیشتر از حرفها هست
بیشتر هاستینگها هاست سالاینه فروختن . الان نمیتونن سرور کنسل کنن و نمیتونن برای سرویس های قبلی افزایش قیمت بزارن. و فقط سرویس جدید باید گرون کنن که به لطف دوستان ارزون فروش و مشتری ارزون بخر کسی ازشون خرید نمیکنه

فرهنگ ما کلا بیماره . و در بخش هاستینگ و it خیلی بیشتر . مشتری برای 1000 تومن ماهاینه حاظر سرویس بی کیفت بگیره .

آقا آی گفتی. کلا این مشکل ارزون فروشی بزرگترین مشکل اقتصادی این مملکته. تمام اصناف رو همین موضوع زمین زده.
طرف میاد سرویس ارزون میخره و طبیعتا سرویس خوبی هم دریافت نمیکنه. هم با نخریدن از سرویس دهنده درست و حسابی ضرر زده هم بعدا میره پشت سر کل صنف میگه اینا ***ن.
الانم که باز تابستون شروع شده هاستهای سه ماهه یواش یواش درمیان. حالا الان خوبه بیشتر میرن پیج اینستا و کانال تلگرام میزنن قبلا همشون میومدن بهترین هاست ایرانو میزدن :71:

novinvps.com
June 26th, 2018, 14:14
اوضاع که اصلا خوب نیست

سلام

بسیار واضح و ساده است حتی خریدار با یک ضرب و تقسیم بسیار ساده می تواند متوجه شود که این سرویس دهنده اورسل شده است یا خیر .

نه سرور ها خود را را از دورانی که دلار ۴۰۰۰ تومان بود یکساله یا ۲ ساله تمدید کرده اند و نه دلار دولتی شامل حال انها شده است

بلکه با اورسل جبران می کنند.

که نتیجه ان هم مشخص است ;)

a1994n1373
June 26th, 2018, 14:45
اگه مدیران انجمن لطف کنن و کسانی که قیمت پایین میدن رو بلاک کنن یا بهشون اخطار بدن اکثر این مواردی که میفرمایین حل میشه .

حتی ما حاضریم تایمی که آنلاین هستیم رو به مانیتور این مورد بپردازیم تا فشار روی مدیران محترم نیاد .

Amlaaki
June 26th, 2018, 15:22
اگه مدیران انجمن لطف کنن و کسانی که قیمت پایین میدن رو بلاک کنن یا بهشون اخطار بدن اکثر این مواردی که میفرمایین حل میشه .

حتی ما حاضریم تایمی که آنلاین هستیم رو به مانیتور این مورد بپردازیم تا فشار روی مدیران محترم نیاد .

خیلی حرفتون جالبه .

حالا انگار کل مشتریا خلاصه میشند توی این انجمن .

این انجمن زور بزنه 5 درصد مشتریا رو در خودش داشته باشه .

که اونام خیلیهاشون و با سابقه هاشون خودشون میدونن از کی بخرن از کی نخرن و یا چه بسا مستقیم بخرند ...

sazsaz
June 26th, 2018, 15:53

بزرگوار این چه استدلالی هست
آخه آدم کشکی نباید حرف بزنه
مرد مومن . اینجا یک بازار هست . هر کس حق داره قیمتش را مشخص کنه ( خیر سرمون یک سندیکا که نداریم ) اون ارزون می فروشه باید بلاک بشه . اونی که گرون فروشه چی ؟ بهش ستاره بدن ؟ (این مشکل را حل می کنه یا طبقه سازی می کنه ؟ )
به جای خط و نشون کشیدن برای دیگران بهتر است خودمان را تصفیه و پاک کنیم

mehrdadabed
June 27th, 2018, 04:17

همین الان دیتاسنتر پارس آنلاین قطعه، حتی پنل شون هم قطعه، نه میشه ایمیل زد نه میشه تماس گرفت،
مثلا پارس آنلاین یکی از دیتاسنتر های مطرح هست دیگه بقیه که هیچ!

RoobinaServer
June 27th, 2018, 09:19
همین الان دیتاسنتر پارس آنلاین قطعه، حتی پنل شون هم قطعه، نه میشه ایمیل زد نه میشه تماس گرفت،
مثلا پارس آنلاین یکی از دیتاسنتر های مطرح هست دیگه بقیه که هیچ!

با سلام

مانیتورینگ :

http://uupload.ir/files/4lpg_dd-bw.png

هیچ قطعی نبوده - البته از لینک زیرساخت کشور در آن مرکز استفاده میکنیم تلفن پشتیبانی هم برای خدمات زیرساختی مرکز دارند(سایر خدمات مثل هاست و ... اطلاع نداریم)

احتمال دارد فقط روی سرویس های شما بوده.

آپتایم در 30 روز گذشته 99.96%

باتشکر

a1994n1373
June 27th, 2018, 09:42
بزرگوار این چه استدلالی هست
آخه آدم کشکی نباید حرف بزنه
مرد مومن . اینجا یک بازار هست . هر کس حق داره قیمتش را مشخص کنه ( خیر سرمون یک سندیکا که نداریم ) اون ارزون می فروشه باید بلاک بشه . اونی که گرون فروشه چی ؟ بهش ستاره بدن ؟ (این مشکل را حل می کنه یا طبقه سازی می کنه ؟ )
به جای خط و نشون کشیدن برای دیگران بهتر است خودمان را تصفیه و پاک کنیم

منظور بنده این بود که بالاخره از یه جایی باید شروع کرد و متعادلسازی قیمت ها انجام بشه .

من چندین سال در حوزه ی عکاسی و تایپ و تکثیر فعالیت کردم . اونا هم یه تایم خیلی زیادی وضعیتشون دقیقا مثل ما بود .
ولی منتظر نموندن کسی بیاد واسشون کاری کنه ! خودشون دست به کار شدن . اونایی که تهران و شهر های بزرگ بودن سراغ نماینده ها رفتن و خواستار ایجاد صنف(اتحادیه) شدن . در کمتر از 6 ماه تلاششون نتیجه داد و الان هم با وجود اینکه بازار برای همه خرابه ولی خودشون از تلاششون راضین .
ما که هیچ صنف و اتحادیه و ... نداریم . پس باید خودمون دست به کار بشیم دیگه .

نکنه شما هم منتظرین یه روز خوب بیاد ؟؟؟

mehrdadabed
June 27th, 2018, 10:18
با سلام

مانیتورینگ :

http://uupload.ir/files/4lpg_dd-bw.png

هیچ قطعی نبوده - البته از لینک زیرساخت کشور در آن مرکز استفاده میکنیم تلفن پشتیبانی هم برای خدمات زیرساختی مرکز دارند(سایر خدمات مثل هاست و ... اطلاع نداریم)

احتمال دارد فقط روی سرویس های شما بوده.

آپتایم در 30 روز گذشته 99.96%

باتشکر

خدایا شکرت که من همیشه یه مدرک در این موارد دارم:

https://www.host-tracker.com/InstantCheck/3/66e56fc5-9779-e811-87c3-0003ff73517a/

ما سیستم مانیتورینگ خودمون رو داریم، دقیقا از 02:06:16 تا 07:31:26 به صورت کامل و از تمامی نقاط دنیا (داخل و خارج) دان بودن،

RoobinaServer
June 27th, 2018, 10:26
خدایا شکرت که من همیشه یه مدرک در این موارد دارم:

https://www.host-tracker.com/InstantCheck/3/66e56fc5-9779-e811-87c3-0003ff73517a/

ما سیستم مانیتورینگ خودمون رو داریم، دقیقا از 02:06:16 تا 07:31:26 به صورت کامل و از تمامی نقاط دنیا (داخل و خارج) دان بودن،

دوست عزیز نمیگیم دان نبودید که مدرک ارائه میکنید این مدرک را در پست http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=200264&p=1769471#post1769471 شما دیدیم ما خدمت شما نیز مانیتورینگ از مرکز داده ارائه کردیم و بیانگر عدم وجود مشکل روی یک سرویس دیگر است.

میگیم احتمالا فقط سمت سرویس شما یا رنج شما بوده است شاید اتکی بوده یا ... - مرکز مشکلی نبوده است و پشتیبانی نیز فعال بوده است.

در هر صورت فقط جهت اطلاع خدمت شما ذکر شد و پاسخ به این مورد که فرمودید :

اینم نتیجه استفاده از دیتاسنتر های داخلی

والا زمان های قطعی یا هر مشکلی اتفاقا خیلی نکته ی خوبی است که یکی در همان مرکز مشکل نداشته باشد تا بتوان علت مشکل را پیدا و رفع کرد - شما هم از این مورد استفاده کنید و ببینید مشکل چه بوده و مشکلتون را حل نمائید.

دیتاسنتر هتزنر خارجی که همین چند وقت پیش بیش از یک هفته دان بود سرورها (مشکل برق[-()

موفق باشید

update----------------

پیگیری کردیم :

مشکل ارتباط بین دیتاسنتر تهران و خارج تهران پردیس بوده عزیز - سرویستان را از سرویس های ارزان قیمت مرکز، خارج و به تهران منتقل کنید تا این دست مشکلات نداشته باشید و به حداقل برسه.

باتشکر

mehrdadabed
June 27th, 2018, 10:51
دوست عزیز نمیگیم دان نبودید که مدرک ارائه میکنید این مدرک را در پست http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=200264&p=1769471#post1769471 شما دیدیم ما خدمت شما نیز مانیتورینگ از مرکز داده ارائه کردیم و بیانگر عدم وجود مشکل روی یک سرویس دیگر است.

میگیم احتمالا فقط سمت سرویس شما یا رنج شما بوده است شاید اتکی بوده یا ... - مرکز مشکلی نبوده است و پشتیبانی نیز فعال بوده است.

والا زمان های قطعی یا هر مشکلی اتفاقا خیلی نکته ی خوبی است که یکی در همان مرکز مشکل نداشته باشد تا بتوان علت مشکل را پیدا و رفع کرد - شما هم از این مورد استفاده کنید و ببینید مشکل چه بوده و مشکلتون را حل نمائید.

دیتاسنتر هتزنر خارجی که همین چند وقت پیش بیش از یک هفته دان بود سرورها (مشکل برق[-()

موفق باشید

update----------------

پیگیری کردیم :

مشکل ارتباط بین دیتاسنتر تهران و خارج تهران پردیس بوده عزیز - سرویستان را از سرویس های ارزان قیمت مرکز، خارج و به تهران منتقل کنید تا این دست مشکلات نداشته باشید و به حداقل برسه.

باتشکر

سلام،
والا وقتی ما سرور سفارش میدادیم هیچ گزینه های نبود که سرورهای ارزان در فلان دیتاسنتر و سرورهای گران در تهران، اینطور که شما نوشتید یعنی تقصیر ما بوده که از دیتاسنتر بی کیفیت سرویس گرفتیم،

این موردی هم که ذکر شد نتیجه تست بر روی 3 رنج مختلف آی پی بوده، یعنی 2 تا سرور اختصاصی + پنل مدیریت سرور خود پارس آنلاین، اگه خود شما هم بودی وقتی رو 3 تا رنج تست می گرفتی و همه دان بودن چه نتیجه ای می گرفتید؟

خیلی جالبه که خود دیتاسنتر هم منکر این موضوع شده،

مساله دیگه ای که شما فرمودید، شما که میگید هتزنر برای 1 هفته قطع بوده، درست، ولی هتزنر هیچ وقت نمیاد منکر مشکل بشه و یا بگه که شما از دیتاسنتر ارزان قیمت ما خرید کردید پس دان بودنتان طبیعی هست!
اول اینکه جواب ادم رو میدن (غیب نمی شن) بعدم به صورت شفاف و واضح مشکل رو اطلاع رسانی می کنن و مراتب پیگیری رو هم لحظه به لحظه آپدیت می کنن،
اینه تفاوت دیتاسنتر ایرانی و اروپایی،

RoobinaServer
June 27th, 2018, 10:59
سلام،
والا وقتی ما سرور سفارش میدادیم هیچ گزینه های نبود که سرورهای ارزان در فلان دیتاسنتر و سرورهای گران در تهران، اینطور که شما نوشتید یعنی تقصیر ما بوده که از دیتاسنتر بی کیفیت سرویس گرفتیم،

این موردی هم که ذکر شد نتیجه تست بر روی 3 رنج مختلف آی پی بوده، یعنی 2 تا سرور اختصاصی + پنل مدیریت سرور خود پارس آنلاین، اگه خود شما هم بودی وقتی رو 3 تا رنج تست می گرفتی و همه دان بودن چه نتیجه ای می گرفتید؟

خیلی جالبه که خود دیتاسنتر هم منکر این موضوع شده،

مساله دیگه ای که شما فرمودید، شما که میگید هتزنر برای 1 هفته قطع بوده، درست، ولی هتزنر هیچ وقت نمیاد منکر مشکل بشه و یا بگه که شما از دیتاسنتر ارزان قیمت ما خرید کردید پس دان بودنتان طبیعی هست!
اول اینکه جواب ادم رو میدن (غیب نمی شن) بعدم به صورت شفاف و واضح مشکل رو اطلاع رسانی می کنن و مراتب پیگیری رو هم لحظه به لحظه آپدیت می کنن،
اینه تفاوت دیتاسنتر ایرانی و اروپایی،

سلام

بله دیتاسنتر نمیاد چیزی بگه باید هر دو مرکز فروش داشته باشد اما خودتان با این وضع it کشور باید متوجه این امر باشید (البته اگر هم نیستید مقصر نیستید کجای دنیا ذکر میکنند باید مشترک تخصص it داشته باشد برای خرید یک سرویس) اما در ایران اینگونه است و خیلی موارد از این دست دیگر نیز وجود دارد برای همین است که واسط های دیتاسنتر ها خدمات کلوکیشن ارائه میکنند که این خلل را پر کنند و مشکلات را پیگیری کنند.

خیلی جالبه که خود دیتاسنتر هم منکر این موضوع شده، جالب !!!

قسمت دوم حرفتون نیز کاملا متین و درست بود برای همین ذکر میکنیم خدمتتون که پیگیر مشکل باشید تا خودتان پیگیر نباشید دیتاسنتر پیگیر سرور شما نخواهد بود چون اینقدر مشترک مهم تر از شما دارد که ... که البته این حالت مخصوص مرکز داده فعلی شما نیست کلا همه مراکز تقریبا همین مدل هستند و مشترکین کوچک با چند سرور مشکلات بیشتری همیشه دارند.

شما که فقط میخواهید مستقیم خرید کنید حداقل الان که متوجه این امر شده اید سرویس های گرانتر دیتاسنتر(ها - همه مراکز تقریبا همین مدل هستند) را خرید کنید و جزو مشترکین vip مرکز باشید تا رسیدگی بهتر باشد.

باتشکر

mehrdadabed
June 27th, 2018, 11:14
سلام

بله دیتاسنتر نمیاد چیزی بگه باید هر دو مرکز فروش داشته باشد اما خودتان با این وضع it کشور باید متوجه این امر باشید (البته اگر هم نیستید مقصر نیستید کجای دنیا ذکر میکنند باید مشترک تخصص it داشته باشد برای خرید یک سرویس) اما در ایران اینگونه است و خیلی موارد از این دست دیگر نیز وجود دارد برای همین است که واسط های دیتاسنتر ها خدمات کلوکیشن ارائه میکنند که این خلل را پر کنند و مشکلات را پیگیری کنند.

جالب !!!

قسمت دوم حرفتون نیز کاملا متین و درست بود برای همین ذکر میکنیم خدمتتون که پیگیر مشکل باشید تا خودتان پیگیر نباشید دیتاسنتر پیگیر سرور شما نخواهد بود چون اینقدر مشترک مهم تر از شما دارد که ... که البته این حالت مخصوص مرکز داده فعلی شما نیست کلا همه مراکز تقریبا همین مدل هستند و مشترکین کوچک با چند سرور مشکلات بیشتری همیشه دارند.

شما که فقط میخواهید مستقیم خرید کنید حداقل الان که متوجه این امر شده اید سرویس های گرانتر دیتاسنتر(ها - همه مراکز تقریبا همین مدل هستند) را خرید کنید و جزو مشترکین vip مرکز باشید تا رسیدگی بهتر باشد.

باتشکر

سلام و ممنون از پاسخ شما،

اول اینکه سرورهای ما به صورت اختصاصی هست نه از نوع کلوکیشن، برای همین قاعدتا بررسی مشکلات سخت افزاری یا عدم برقراری لینک شبکه و ... همگی بر عهده دیتاسنتر هست،

جواب اول دیتاسنتر کلا منکر مشکل بود، ولی در جواب بعدی گفتن که مشکل بوده و الان رفع شده، حتی یه عذرخواهی هم نکردن!

در هر صورت این موردی که اینجا مطرح شد به این دلیل بوده که چرا اولویت ما اصولا سرور های خارج از ایران هست،

Amlaaki
June 27th, 2018, 11:30

موفق باشید

update----------------

پیگیری کردیم :

باتشکر

به نظرم شما دارین ناعادلانه برخورد میکنید ...

منم تعدادی vps از دیتاسنترای مختلف در ماه گذشته تا به الان تهیه کردم ای جاهای مختلف و در کل از کیفیت شبکه ی ایران رضایت ندارم ...

در کل کیفیت شبکه ی ایران به این صورته که اینترنت خیلی ضعیف ارائه میشه اکثر اوقات ولی اینترانت 99 درصد اوقات خوبه ولی خوب شبکه ی داخلی کاربرد خاصی نداره ...

اللخصوص پنل خود دیتاسنتر که قطع شد و زیربار نمیروند نشان از بی مسئولیتی خود دیتاسنتر داره :: نمونه هتزنر همین ماه گذشته پنل خودشم چند ساعت قطع بود ولی خودش اعلام کرد که به دلیل مشکلات برقی اختلال داشتند و این یعنی قبول کردن مشکلات ...

البته شما کلا تمرکز سرویسدهی و فروشتون روی سرور های ایران هست و البته تجهیزات خوبی هم تهیه کردین برای اینکار و طبیعیه تا جایی ک میشه حمایت کنید از شبکه ی داخل کشور ...

موفق و پایدار باشید .

host-net
June 27th, 2018, 13:12
درود و احترام

این یک مسئله سیاسی هست که مقصر اصلی ملت هستن
همه به 5 درصد بودجه کشور چشم دوختن اینور و اونور خرج میشه ولی کور هستن و 95 درصد بودجه که دست دولت هست رو نمیبینن
وقتی ملتی انقد فهمیده داریم یک مجلسی پر از پیرمرد و کوته فکر خواهیم داشت وقتی ملت بزرگ ایران انقد داناهستن باید یک دسته وزیر نالایق و مختلص داشته باشیم
وقتی نگرانی مجلسی ها و دولت ها به اقا زادهاشون هست که در امریکا هستن ملت و دلار کشک کیه؟ وقتی بودجشون ته دیگ میرسه دلار رو میکنن چند برابر

مشکل نه نظام ها هست نه حکومت ها بلکه دانایی ملت مهمه که متاسفانه ما ایرانیا همیشه هنرنمایی میکنیم
برنج گرون میشه ملت صف میکشن
دلار گرون میشه ملت صف میکشن
خودرو (عزرائیل) رو قسطی میدن ملت صف میکشن
وقتی هم بهشون اعتراض میکنی یه چیز دیگه میگن

یک کشور اول ملت فهمیده میخواد بعد بصورت اتوماتیک رهبرانشم فهمیده میشن

speednet
June 27th, 2018, 14:22
مرگ بر آمریکا
مرگ بر دوغ ماست

Ghovati1360
June 27th, 2018, 15:47
بزرگی که پسرش سه تابعیتیه، این پسر چطور میتونه به حفظ فرهنگ و ترویج کالای ایرانه بپردازه!
مسئولانمون دقیقه نَودین. عادت کردن مشکلاتو وقتی به نقطه بحرانی رسید حل کنن.
به نظرم وقتی توانایی حل مشکلیو ندارن بهتره بکشن کنار و بزارن یکی که توانمندتره بیاد روکار ، این یعنی شرافت.
درکل جامعه امروز ما از درون بیمارو افسردست و باتبلیغو هنرنمایی های کذب درست بشو نیست بلکه صداقت میطلبه. مارو گسلیم بالاخره یجایی فوران میکنیم یا آخرش طرف ول میکنه از این مملکت فرار میکنه تا رویاهاشو در یک کشوری با ثبات اقتصادی و درامد خیلی بالاتر محقق کنه. لااقل میدونه اگه تلاش کنه به یه جایی میرسه.

Ghovati1360
June 27th, 2018, 22:52
بزرگی میگه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آن دسته از شرکتها دادیم و آنها گرانفروشی کردن
الان مشخص کنید بر چه اساسی به آنها ارز ۴۲۰۰ تومانی دادید؟