PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مردم ایران چه شدند؟ خدایا ما رو به راه راست هدایت کن

Raymvnd
June 23rd, 2018, 21:58
بفرما بازم کمپین نه به گرانی علی کریمی شکست خورد...
با دوستی درباره گرانی صحبت می کردم که می گفت اون موقع مردم وقتی چیز ارزونی می ببیند هار میشن و میگه نه اونی که ارزونه خوب نیستند و باید قیمت بالا باشه که ارزش خرید داشته باشند...
حالا گرانی شروع شد بازم هار شدند نه خیلی گرونه ارزش خرید نداره باید قیمت ها کاهش پیدا کنه...

اینم از تفکر مردم ایران...

خودم نمی دونم چی بگم...

NetworkFA
June 23rd, 2018, 22:13
بفرما بازم کمپین نه به گرانی علی کریمی شکست خورد...
با دوستی درباره گرانی صحبت می کردم که می گفت اون موقع مردم وقتی چیز ارزونی می ببیند هار میشن و میگه نه اونی که ارزونه خوب نیستند و باید قیمت بالا باشه که ارزان خرید داشته باشند...
حالا گرانی شروع شد بازم هار شدند نه خیلی گرونه ارزش خرید نداره باید قیمت ها کاهش پیدا کنه...

اینم از تفکر مردم ایران...

خودم نمی دونم چی بگم...

یورو 9400

Raymvnd
June 23rd, 2018, 22:27
یورو 9400

ببخشید این اتفاق افتاد...

مقصر خود ماییم...

hossein64
June 23rd, 2018, 23:00
اقتصاد مال خر است

Raymvnd
June 23rd, 2018, 23:02
اقتصاد مال خر است

چه جمله کوبنده ایی....

black.p
June 23rd, 2018, 23:16
به جرعت میتونم بگم 40- 50 درصد عامل مشکلات فعلی کشور همین ملتن ، همین ملتی که تا ماشین قیمتش میزنه بالا از سر و کول هم میرن بالا تو نمایندگی ها واس خرید ماشین . همین ملتی که میگه به من چه دلار بره بالا مگه نون من از دلار در میاد و امثالهم
مردم عجیبی داریم با تفکرات عجیب...

gdfire
June 24th, 2018, 00:00
با حرف هیچی درست نمیشه تا عملی نباشه
ملت ایران راضین کلا اگه مشکل دارن بگن بقوله مهران مدیری که گفت وقتی رای دادی دیگه حق اعتراض نداری
تا 1400 تحمل کنن بقیه هم بسوزن به اتیشه اون عده که قر براشون مهم بود تا نونشون
وروده ماشینم ممنوع شد سایپا ایران خودرو چه جولانی بدن این وسط
اونم از طرح موبایل
اونم از طرح نت
و....چی بگم داداش ایران نابود شدس چون ملتش بلانسبت همگی خرن خر

vb-webmaster
June 24th, 2018, 00:13
خیلی جالبه. محلی که اصالتاً برای یک موضوع دیگه درست شده بارها. با این موضوعات بالا میاد.
مهاجرت - گرانی - بی کاری و...
به نظر من بهترین راه حل اینه که مشکل رو شناسایی کنیم.
دومین حرکت اینه که قبول کنیم، ضعف داریم در حل مشکل!
سومین گام این است که راه حل رو تقسیم کنیم به 1- راه حل کوتاه مدت 2- راه حل بلند مدت
یعنی مثلاً ببینیم آیا این شغلی که به دنبال آن هستیم که از مشکل بیکاری فرار کنیم، آینده دارد؟ مثلاً با دو دوتا چهارتا فهمیدیم بله دارد.
خب وارد آن شغل میشویم، بعدش شکست میخوریم! یعنی با آن حساب و کتاب اولیه سازگار نیست.
چه کنیم؟
به سراغ راه حل کوتاه مدت می رویم، یعنی حالا که شکست خوردیم ببینیم چه کاری از دست ما بر میاد. غصه خوردن دردی رو دوا نمیکنه. این شما و این تاریخ.. این آمار درگیری های خانواده بر سر عصبانیت های بی مورد که ربطی به طرف مقابل نداره.

دوستانی هم که به دنبال مقصر میگردن پیشنهاد میکنم سریال westword را حتماً تماشا کنند!

پاینده و موفق باشید