PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجع به ssl مورد نیاز ربات تلگرامی

rezaziyai
June 22nd, 2018, 16:48
سلام عزیزان وقت بخیر

من در حال ساخت ربات تلگرامی هستم برنامه نویس به من میگه باید ssl خریداری کنید
من کمی تحقیق کردم به این نتایج رسیدم
1 - میتونم از سروری هاست بگیرم ک ssl روی هاستشون رایگان میدن
اگر اینطور هست دوستان پنل قیمت مناسبی اگر دارن ارائه کنن ( حجم بالایی نیاز ندارم اطلاعات ورودی ربات متن هستن

2 - میتونم یک دامنه بین المللی ارزان مثل tk یا pw بخرم و واسه اینا نیاز به خرید ssl ندارم

منیدونم چقدر اطلاعاتم صحیحه ممن.ن میشم دوستان راهنمایی کنن :53::53:

seraj654
June 22nd, 2018, 17:33
سلام عزیزان وقت بخیر

اگر اینطور هست دوستان پنل قیمت مناسبی اگر دارن ارائه کنن ( حجم بالایی نیاز ندارم اطلاعات ورودی ربات متن هستن

2 - میتونم یک دامنه بین المللی ارزان مثل tk یا pw بخرم و واسه اینا نیاز به خرید ssl ندارم

سایت https://sslforfree.com به صورت رایگان ssl میده که میشه روی هاست ست کرد. نیازی به خرید نیست

shahinmq
June 22nd, 2018, 17:39
سلام عزیزان وقت بخیر

درود بر شما

کاری به tkیا pw نداره.هر پسوندی داشته باشید باز هم نیازمند ssl خواهید بود.

راه حل اول استفاده از هاستی که به صورت خودکار ssl رایگان تولید می کند و راه حل دوم استفاده از یک پسوند بین المللی ارزان و ثبت نام در Cloudflare جهت دریافت ssl

درصورتی که راه حل دوم را جلو برید , فقط باید DNS های خودرا تغییر دهید و نیازی به نصب ندارد.

پیروز باشید