PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه ایران تحریمه، چطوری روی هاست ایران CPanel نصب میکنید؟

سیدرضا بازیار
June 22nd, 2018, 00:48
من امروز میخواستم یه سرور مجازی ایران بگیرم و روی اون whm نصب کنم. بهم گفتند چون ایران تحریمه امکانش نیست...

پس هاست های ایرانی چطوری هاست سی پنل نصب کردند؟ جریان چیه؟

razavihost
June 22nd, 2018, 01:08
من امروز میخواستم یه سرور مجازی ایران بگیرم و روی اون whm نصب کنم. بهم گفتند چون ایران تحریمه امکانش نیست...

راه های مختلفی داره.
اما ساده ترین راهش اینه از تانل های رایج مثل gre و یا ipip برای تایید لایسنس استفاده کنید.

سیدرضا بازیار
June 22nd, 2018, 01:14
راه های مختلفی داره.
اما ساده ترین راهش اینه از تانل های رایج مثل gre و یا ipip برای تایید لایسنس استفاده کنید.

میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

الان شرکت های بزرگ مثل هاست دل ال یا میهن وب هاست با چه روشی لایسنس سی پنل رو روی سرور ایران فعال کردند؟:-?

razavihost
June 22nd, 2018, 01:24
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
با تانل های بر روی سیستم عامل ها باید آشنا باشید.توضیح دادنش به مقدار زمان بر هست.
نیاز به تانل خارج ایران دارین و ایجاد کردن استاتیک روت

الان شرکت های بزرگ مثل هاست دل ال یا میهن وب هاست با چه روشی لایسنس سی پنل رو روی سرور ایران فعال کردند؟:-?

این مورد رو نمیدونم دقیق.
همینطور که میدونید راه های رسیدن به خدا زیاد.هرکسی به یه روشی به خدا میرسه.

DaryaHost
June 22nd, 2018, 18:14
درحال حاظر نه تنها سی ونل بلکه مای sql هم ایران رو تحریم کرده

از لایسنس های کرکی میشه استفاده کرد

نیاز داشتید در تماس باشید
تلگرام 09212182842

mgp.co.ir
June 22nd, 2018, 18:30
با سلام
خودتان را درگیر نکنید و با مبالغ بسیار پایین از سایت http://configserver.pro/ تهیه کنید .

vpgroup
June 22nd, 2018, 18:42

با سلام و احترام

بله بهترین روش که همکاران هم اشاره کردند سی پنل اشتراکی میباشد . در صورت تمایل با قیمت مناسب در خدمتتون هستیم

موفق باشید

takmizbannet
July 25th, 2018, 01:48
سلام بهتره دنبال لاینسنس اشتراکی باشین ( کاملا قانونیه ) نه دردسری داره نه چیزی :)