PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفر شدن آمار گوگل آنالیتیک

jamal3702
June 20th, 2018, 20:23
سلام دوستان

امروز آمار گوگل آنالیتیک روی یکی از سایت های من کاملا" صفر شده حتی آمار یک ماه پیش را هم که چک می کنم صفر نشون می ده در صورتی که دو روز پیش که چک کردم هیچ مشکلی نبود.... سایت پنالتی نشده و ایندکس ها هنوز توی گوگل هستن گوگل وب مستر هم هیچ مشکلی نداره بقیه سایتهام هم آمارشون مشکلی نداره فقط مشکل از همین یکی هست
علت این مساله چیه؟

AlienX
June 21st, 2018, 10:41
سلام در این مورد ممکنه چند تا مساله پیش اومده باشه که تک تک میگم همه‌رو چک کن ببین درست می‌شه یا نه، اگر نشد بگو تا بعدی‌ها رو بگم،

۱. ممکن کد Google Tag Manager از داخل هدر سایت کلا پاک شده باشه یا بخشی از اون به طور اتفاق پاک شده باشه ( مثلا یک حرفش ) که فکر نمیکنم از این باشه

۲. اون ایمیل رو که روز اول روی آنالیتیکس ست کردی که به سایتت وصل می‌شه رو تغییر دادی یا از اول ست کردی و الان ۲ تا ایمیل مثل هم ست شدن و آنالیتیکس کلا همهٔ آمار رو از بین برده ( این موضوع قبلا مشکل یکی از مشتری‌های ما بوده ) باید ایمیل دومی رو پاک کنی و از اول ایمیل اصلی رو ست کنی، حتما به قسمت ادمین مراجعه کن ببین چند تا ایمیل ست شده

۳. داخل آنالیتیکس قسمت ادمین بعضی مواقع در بعضی از سایت‌ها بعد از مدتی باید بری و دوباره ایمیل رو همراه با کد مربوطه تائید کنی تا دوباره آمار برگرده

فعلا اینا رو چک کن ببین هست یا نه، اگر نبود بگو