PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور برای پروژه وب بزرگ اسپانسر پیدا کنم؟

30SecondToMars
June 20th, 2018, 12:26
سلام دوستان

یه پروژه و ایده وب دارم، با دامنه ای ارزشمند که مالک آن هستم؛ ( دامین هم در زمینه خود بسیار منحصر به فرد و رند هست و قیمت و مشتری دامین بالای 100 میلیون هست)
ولی به تنهایی قادر به انجام آن نیستم، و به دنبال یک اسپانسر قدرتمند از نظر مالی و پر نفوذ هستم، چگونه چنین همکار یا اسپانسری پیدا کنم؟

چون این گونه پروژه ها را نمی توان به تنهایی انجام داد...

با تشکر

1eng.ir
June 20th, 2018, 13:16
در حال حاضر تو ایران بهترین گزینه شتاب‌دهنده‌ها هستند
بعضی وقت‌ها هم بدترین گزینه میشن ...

- - - Updated - - -

آواتک
دیموند
تک
شزان
فینووا
نوین تک
اکسل
شریف
...

majid1f
June 20th, 2018, 13:23
بهتره یک محصول کمینه (MVP) ایجاد کنید و بعد از ان شروع به جذب سرمایه کنید. هرچه شما در سطح بالاتری باشید ، شرایط بهتری برای جذب سرمایه و مانور خواهید داشت.

مرحله ایده (Pre-Seed)
مرحله کشت ایده (Seed)
مرحله اولیه استارتاپ (Early stage)
مرحله میانی استارتاپ (Mid stage)
مرحله رشد (Growth stage)

معمولا هیچ سرمایه گذار درست حسابی روی مرحله ایده سرمایه گذاری نمیکنه و همیشه پیشنهاد میشه برای رسیدن به مراحل بالاتر برای جذب سرمایه از دوستان و اقوام ... اقدام کنید.

BazPardakht.Com
June 20th, 2018, 14:12
سلام دوستان

یه پروژه و ایده وب دارم، با دامنه ای ارزشمند که مالک آن هستم؛ ( دامین هم در زمینه خود بسیار منحصر به فرد و رند هست و قیمت و مشتری دامین بالای 100 میلیون هست)
ولی به تنهایی قادر به انجام آن نیستم، و به دنبال یک اسپانسر قدرتمند از نظر مالی و پر نفوذ هستم، چگونه چنین همکار یا اسپانسری پیدا کنم؟

چون این گونه پروژه ها را نمی توان به تنهایی انجام داد...

با تشکر

خوب اسم دامنه رو اعلام می کردید
کسی قرار نبود بره ثبتش کنه
در مرود اسپانسر هم باید عرض به خدمتتون برسونم در ابتدای ساکن کسی نمیاد اسپانسر بشه
شما باید کسب و کارت رو راه بندازی و چند مدتی ازش بگذره و اگر به جایی رسیدی که میشه به درآمد زایی رسید
اون وقت اسپانسر یا شتابنده میاد رو کسب و کار شما سرمایه میزاره که خودش به سکوی پرتاب براتون میشه

data20
June 20th, 2018, 14:17
بهتره برای شروع به روش co-founder برید جلو و تیم خودتون جم کنید بعدش پیدا کردن سرمایه خیلی راحت تره تا الان
حتی در حال حاظر پیش شتاب دهنده ها هم برید میگن باید کار به یه در صدی برسونید و تیم جم کنید
سرمایه گزار هم الان پیدا بشه خودش کار جم میکنه و فقط ایده شما رو میخره و ضرر میکنید