PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از دادسرای جرایم رایانه ای بهم زنگ زدن ، چیکار باید بکنم ؟

shahrefarang
June 20th, 2018, 07:31
سلام دوستان چند وقت پیش از یه جایی که تا حالا اسمشو نشنیده بودم و تا دو ، سه ماه پیش فکر میکردم کل *****ینگ ایران و تمام شکایت ها مربوط به فتا و کارگروه تعیینه زنگ زدن بهم به اسم دادسرای جرایم رایانه ای ، تا اومدم ج بدم قطع شد و دوباره زنگ زدم گفتن این خط دست بقیه همکارامونم هست ، و به یه جا وصل کردن که هیچکسم جواب مارو نداد . یه بار دیگه زنگ زدم گفتن اگه بهتون دوباره زنگ زدن ج بدین که الان 2 ماهه کسی زنگ نمیزنه ، منم یه سایت عددی دارم یه جورایی تو مایه های تاینی و هزاران سایت فیلم عددی دیگه تو ایران که وقتی فهمیدم همچین ارگانی تو ایران هست حدس زدم برای همین موضوع باهام تماس گرفتن ، یه چند وقت قبلشم یه کانال تو سایت نماشا ساخته بودم که تبلیغ سایتم بشه با تیزر و اینجور حرفا که اونم توسط *****ینگ بسته شد ، حالا 2 ماهه دارم با خودم کلنجار میرم که
1 - برم دادسرایی که میگن ببینم اوضاع از چه قراره 2 - کل سایت و تمام این سال ها زحمت و هزینه هایی که کردمو همرو بیخیال شم و بکشم بیرون 3 - منتظر بمونم بیان منو بگیرن و کل سایت و هزینه هایی که کردمو خودشون ببرن رو هوا 4 - برم خارج از کشور با انبوهی از بی استعدادی که دارم و در هیچ رشته ای علم خاصی ندارم جز وبمستری سایت فارسی که به درد لای جرزم نمیخوره :|
گذر از شوخی راهنمایی کنین چیکار باید کنم دقیقا ؟

Genral X2
June 20th, 2018, 08:47
با سلام

زیاد حساس شدید وقتی قطع شده و مجدادا بعد از 2 ماه هنوز تماس نگرفتند پس زیاد خبری نیست ولی اگه بازم تو دلتونه یه سر به داداسر یا حالا هر جا هست بزنید ببینید چخبر شده بوده و حتما هم دلیل بخواهید که چرا زنگ زدند و اینطوری معرفی کردند ( اگر اشتباهی کردند ) !

nevergotme
June 20th, 2018, 10:51
خب الان این کاره شما تو ایران کاملا ریسکی هستش ، یعنی اگر هم پارتی ندارین که دیگه تصمیم خودته میخوای بمونی یا نه ، فقط اینو میگم اگه پات به دادگاه باز شه تا اخره عمر باید وب مستر بمونی :d

w.h.t
June 20th, 2018, 11:06
سلام عزیز

بعد از 2 ماه شما همچنان نگرانی؟ اگه مشکلی بود یا نامه دادگاه میومد در خونتون یا مجددا تماس میگرفتن باهات یا اینکه یه جایی بودی که نمیتونستی این تاپیک رو ایجاد کین :d

اینکه دقیقا باید چیکار کنی رو نمیدونم ولی اگه من بودم بیخیالش میشدم تا یا فراموشم کنن یا اینکه بیان سراغم

موفق باشید

karwan125
June 20th, 2018, 12:07
با سلام

زیاد حساس شدید !

سلام عزیز

بعد از 2 ماه شما همچنان نگرانی؟ اگه مشکلی بود یا نامه دادگاه میومد در خونتون یا مجددا تماس میگرفتن باهات یا اینکه یه جایی بودی که نمیتونستی این تاپیک رو ایجاد کین :d

موفق باشید

شما برید توی سامانه ثنا ثبت نام کنید و مراحل تایید نهایی رو توی دفاتر قضایی انجام میشه که هزینه ش کلا 10 هزار تومن هست.
وقتی که اکانت رو براتون فعال کردن توی سامانه وارد کنید و برید قسمت پرونده ها ..
اونجا اگر پرونده کیفری و حقوقی داشته باشید مشخص هست.
گاه بعضی از قضات حکم غیابی صادر میکنن و اصلا طرف هم عین خیال ش نیست ...
پس حتما پیگیری کنید و به شوخی یا اشتباهی نگیرید ..

1eng.ir
June 20th, 2018, 13:15
Divert ...

royalsite
June 20th, 2018, 13:33
درود دوست عزیز<br>اگر در سامانه ثنا ثبت نام کرده اید برید چک کنید چنانچه پرونده ایی بنام شما باشد در اون سایت مشخص است(همچنین میتوانید اطلاعات پرونده و رونده کار پرونده و.. را مشاهده کنید)<br>اگر ثبت نام نکردید میتونید به مراجع قضایی نزدیک به محل سکونت خود مراجعه کنید و ثبت نام کنید سپس از اون طریق بررسی کنید ببیند پرونده ایی بنام شما اصلا ثبت شده است یا خیر<br><br>موفق باشید