PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست برای رپیدلیچ

algor93
January 22nd, 2011, 12:03
سلام،
من یه هاستی می‌خوام که شرایط زیر رو داشته باشه
۱- رپیدلیچ نصب شده باشه
۲- فضای هارد بالای ۳۰ گیگ باشه ( امکان ارتقا هم داشته باشه)
۳- سرعت بالا در لیچ کردن و پهنای بالا
۴- قابلیت تعریف یوزر داشته باشه ( مثلا به کسی‌ یوزر و پس بدم و انتخاب کنم مقدار فضا که در اون حد بتونه استفاده کنه)
۵- بیشترین فایل هاستینگ‌ها رو سپورت کنه
۶- قیمت خوب باشه.
ممنون.

amirizadi
January 22nd, 2011, 12:38
در خدمتم
ماهانه 30.000
فقط منظورتون را از تعریف یوزر متوجه نشدم!!

taghikhani
January 22nd, 2011, 12:55
برای اینکه بتونید یوزر تعریف کنید یا باید ریسلر بگیرید یا اف تی پی تعریف کنید.
30 گیگ با پهنای باند و اف تی پی نامحدود ماهیانه 40000 تومان

Rezash
January 22nd, 2011, 13:43
۴- قابلیت تعریف یوزر داشته باشه ( مثلا به کسی‌ یوزر و پس بدم و انتخاب کنم مقدار فضا که در اون حد بتونه استفاده کنه)
فكر كنم منظورشون اينه كه خود اسكريپت ليچر اكانتينگ داشته باشه و بشه تعيين كرد هر يوزر حق چقدر ليچ و ... رو داره. و نه ريسلر هاست.

nimafire
January 22nd, 2011, 13:46
USA 1Gbps Premium RapidLeech Hosting | RapidLeechHost.com Best RapidLeech Host, RapidLeech Hosting (http://rapidleechhost.com/us-rapidleech.php)

4 سرویس از امریکا و المان دارند با پورت بالا
مایل بودید میتونیم در اختیار شما بگذاریم

algor93
January 22nd, 2011, 14:30
ممنون از همه شما ها..
شاید تنها نقطه مبهمش این بودش که منظورم از تعریف یوزر اینه که اگه خواستم تشویقی یا فروشی مقداری از حجم و ترافیک رو برای شخصی‌ اختصاص بدم، مشکلی‌ نباشه و این قابلیت رو داشته باشم.
و یه چیزی دیگه رو هم که فراموش کردم بگم اینه که نصب و به روز رسانی پلاگین‌ها رو به عهده میگیرید ( پشتیبانی‌ کامل) یا نه؟
لطفا قیمت یک ماهه و ۶ ماهه و یک ساله رو هم بگید.
ممنون.

taghikhani
January 22nd, 2011, 15:37
ممنون از همه شما ها..
شاید تنها نقطه مبهمش این بودش که منظورم از تعریف یوزر اینه که اگه خواستم تشویقی یا فروشی مقداری از حجم و ترافیک رو برای شخصی‌ اختصاص بدم، مشکلی‌ نباشه و این قابلیت رو داشته باشم.
و یه چیزی دیگه رو هم که فراموش کردم بگم اینه که نصب و به روز رسانی پلاگین‌ها رو به عهده میگیرید ( پشتیبانی‌ کامل) یا نه؟
لطفا قیمت یک ماهه و ۶ ماهه و یک ساله رو هم بگید.
ممنون.

شش ماهه یک ماه تخفیف دارد و یک ساله دو ماه