PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سیک کارت خارجی یا شماره مجازی برای وریفای پی پال

jamal3702
June 18th, 2018, 21:49
سلام

من یک حساب پی پال از مالزی داشتم که باهاش تراکنش هم انجام داده بودم چند وقت قبل وی پی اسم را عوض کردم به خاطر تغییر آی پی الان وارد حساب پی پال نمی شه البته هیچ ایمیلی در مورد لیمیت دریافت نکردم فقط نمی تونم وارد حساب بشم... ( به من پیغام ارور می ده و می گه پسورد اشتباست در صورتی که مطمئنم درسته) خواستم پسورد آکانت را عوض کنم که تو یک مرحله از من شماره می خواد آیا می شه از طریق شماره مجازی یا سیم کارت هایی مثل word sim از طریق پی پال کد دریافت کرد؟ ( فکر می کنم پی پال call انجام می ده و اس ام اس نمی فرسته)
دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید

sajjadunit
June 19th, 2018, 04:10
سلام.
امکان مشاهده صوت تماس تو پنل های شماره های مجازی هست.ولی به نظرم از شماره مجازی استفاده نکنید.چون امنیت حسابتون پایین میاد.یعنی اگر کسی به مدیریت اون شماره دسترسی پیدا کنه (مثلا به کس دیگر به فروش برسه) میتونه تمامی مشخصات حسابتون رو داشته باشه و ازش استفاده کنه.
از طریق بعضی صرافی ها و یا وکیل های مهاجرتی میتونیید سیم کارت واقعی کشور ها رو دریافت کنید.به نظرم این راه مطمئن تر هست.
اگر به شماره مجازی که قابلیت دریاقت تماس داشت رو میخواین پ.خ بدید براتون ارسال کنم.

jamal3702
June 19th, 2018, 11:43
سلام.
امکان مشاهده صوت تماس تو پنل های شماره های مجازی هست.ولی به نظرم از شماره مجازی استفاده نکنید.چون امنیت حسابتون پایین میاد.یعنی اگر کسی به مدیریت اون شماره دسترسی پیدا کنه (مثلا به کس دیگر به فروش برسه) میتونه تمامی مشخصات حسابتون رو داشته باشه و ازش استفاده کنه.
از طریق بعضی صرافی ها و یا وکیل های مهاجرتی میتونیید سیم کارت واقعی کشور ها رو دریافت کنید.به نظرم این راه مطمئن تر هست.
اگر به شماره مجازی که قابلیت دریاقت تماس داشت رو میخواین پ.خ بدید براتون ارسال کنم.

ممنون دوست عزیز از راهنمایی خوبی که کردید
این شماره های مجازی که شما ارائه می کنید امکان دریافت تماس به شماره های مالزی را داره ؟ ( با پیش کد +60)