PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیجی کالا

mehrdadabed
June 18th, 2018, 02:16
سلام،
این یه پست صرفا اطلاع رسانی هست اگه میشه تا جای امکان حذفش نکنین،

چند وقت هست که دی جی کالا علاوه بر کالاهایی که تامین کنندش خودش هست، کالاهای فروشگاه های دیگه رو هم به صورت پورسانتی می فروشه، فروشگاه های دیگه هم با استفاده از اسم دیجی کالا هرچی جنس معیوب و بی کفیت هست رو با قیمت های بالا به مردم قالب می کنن،
نکته جالب این هست که مشتری برای جنس هایی که تامین کنندش دی جی کالا نیست، فقط 24 ساعت برای عودت فرصت داره (در صورتی که این زمان برای اجناسی که خود دی جی کالا می فروشه 7 روز بود)،
همین چند رو پیش بود که من یه قاب گوشی سفارش دادم حدود 40 تومن، اول اینکه حدود 8 روز طول کشید که جنس رو تحویل بدن، من به دلیل مشغله و اطمینانی که به دیجی کالا داشتم دو روز بعد بسته رو باز کردم و با کمال تعجب دیدم که قاب به لحاظ کیفیتی خیلی بد هست و اصلا در حد 40 تومن نیست، ضمن اینکه بعضی از قسمت های قاب هم مشکل داشت، همون روز تماس گرفتم و گفتم می خوام مرجوع کنم و گفتن که نمیشه و 24 ساعت گذشته!

اینم بگم که این موضوع رو من بار ها از طریق ایمیل و حتی تلفن به دیجی کالا اعلام کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم،
پیشنهاد من این هست که اگر می خواید از دی جی کالا خرید کنید فقط جنس هایی رو بخرید که تامین کنندش خود دی جی کالا باشه، وگرنه از کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش خبری نیست.

این پست فقط جنبه اطلاع رسانی داره،

arminkit1
June 19th, 2018, 19:10
سلام
متاسفانه مورد تایید هست این مشکل و باید دیجیکالا توی این بخش نظارت بیشتری داشته باشه تا از هر فروشنده ی بی کیفیتی فروش قبول نکنه.
البته لازم به ذکر هست یه نمونه هایی از کالای الکترونیکی گرفتم که فروشنده غیر دیجیکالا بوده و جنس خیلی خوبو باکیفیت و بدون مشکلی بوده، این موردتون برای همشون صدق نمیکنه

farshid17
June 19th, 2018, 20:20
این موضوع داخل لب تاپ یا کالا گرون قیمت که فروشنده دیجی کالا نیست صدق نمیکنه چون همون کالا دیجی کالا میخره تو چیز که میشه فیک یا مارک متفرقه باشه درسته باید با احتیاط خرید کرد

سیدرضا بازیار
June 19th, 2018, 20:21
من توی دیجیکالا دیدم که یه هدفون رو میده حدود ۴۰۰ هزار تومان. دوستم که فروشنده هدفون بود بهم گفت همون هدفون رو بهم میده ۱۳۰ هزار تومان

من از دوستم خریدم. برادرم از دیجیکالا خرید

جالبه بدونید هیچ تفاوتی با هم نداشتند. دقیقا یکی بودند. با این تفاوت که من با قیمت خیلی کمتر خریدم!

بعد متوجه شدم که دیجیکالا همین هدفون ۱۳۰ هزار تومانی رو مثلا از دوست من میخره و با قیمت ۴۰۰ تومان میفروشه که سود کنه! اولش وقتی دوستم بهم گفت باور نمیکردم...

mehrdadabed
June 20th, 2018, 05:09
سلام
متاسفانه مورد تایید هست این مشکل و باید دیجیکالا توی این بخش نظارت بیشتری داشته باشه تا از هر فروشنده ی بی کیفیتی فروش قبول نکنه.
البته لازم به ذکر هست یه نمونه هایی از کالای الکترونیکی گرفتم که فروشنده غیر دیجیکالا بوده و جنس خیلی خوبو باکیفیت و بدون مشکلی بوده، این موردتون برای همشون صدق نمیکنه

درسته، در هر صورت فروشنده خوب و بد داریم، فروشنده های خوب همیشه متعهد هستن و از فرصتی که دی جی کالا فر اهم کرده برای جذب مشتری استفاده می کنن که خب هدف هم همین بوده،
مساله افراد سود جویی هستن که جنس های خراب و بی کیفیت رو به اسم دی جی کالا به مردم قالب می کنن، متاسفانه دی جی کالا هم هی نظارتی بر این موضوع نداره و فقط به فکر پورسانتی هست که از فروشنده می گیره،
به نظر من دی جی کالا با این کارش داره برند خودش رو خراب می کنه و به مرور اطمینانی که الان پیش مردم داره رو از دست میده

- - - Updated - - -

من توی دیجیکالا دیدم که یه هدفون رو میده حدود ۴۰۰ هزار تومان. دوستم که فروشنده هدفون بود بهم گفت همون هدفون رو بهم میده ۱۳۰ هزار تومان

من از دوستم خریدم. برادرم از دیجیکالا خرید

جالبه بدونید هیچ تفاوتی با هم نداشتند. دقیقا یکی بودند. با این تفاوت که من با قیمت خیلی کمتر خریدم!

بعد متوجه شدم که دیجیکالا همین هدفون ۱۳۰ هزار تومانی رو مثلا از دوست من میخره و با قیمت ۴۰۰ تومان میفروشه که سود کنه! اولش وقتی دوستم بهم گفت باور نمیکردم...

یعنی اینقد تفاوت؟

- - - Updated - - -

این موضوع داخل لب تاپ یا کالا گرون قیمت که فروشنده دیجی کالا نیست صدق نمیکنه چون همون کالا دیجی کالا میخره تو چیز که میشه فیک یا مارک متفرقه باشه درسته باید با احتیاط خرید کرد

به نظر من هیچ فرقی نمی کنه، خیلی از اجناس گرون هم هست - مثل لپ تاپ - که تامین کنندش خود دی جی کالا نیست،
مثلا اگر شما یه لپ تاپ بگیری از یه فروشنده غیر از دی جی کالا، فقط 24 ساعت فرصت تست دارید در صورتی که اگر فروشنده خود دی جی کالا باشه تا 1 هفته می تونید جنس رو مرجوع کنین،

BazPardakht.Com
June 20th, 2018, 14:16
به نظر من دی جی کالا با این کارش داره برند خودش رو خراب می کنه و به مرور اطمینانی که الان پیش مردم داره رو از دست میده

خیلی وقته برند دیجی کالا به سمت خرابی رفته و کم کم داره نابود میشه
و سایت های بزرگتری هم اومدن که قبلا دی جی کالا به صورت تخصصی کار می کرد تخصص اصلی دی جی کالا رو از دستشون گرفتن و خیلی خیلی بهتر از دی جی کالا دارن کار و خدمات می دن
دی جی کالا دیگه یه برند نیست بلکه تبدیل یه یک چهارشنبه بازار شده

mehrdadabed
June 21st, 2018, 01:58
دی جی کالا با مشتری مداری برند شد،
یادمه قبلا بسته بندی ها خیلی با کیفیت بود و اکثراً از کیسه های هوا (با مارک خود دیجیکالا) برای ضربه گیر استفاده میشد،
بعضی وقتا یه مجله از بعضی محصولات داخل بسته میذاشت، همه اینا باعث میشد که شما حس خوبی از خرید داشته باشی، حس اینکه فروشنده برای شما ارزش قائله،

الان دیگه حتی اون برگه عودت هم نمی ذاره داخل بسته بندی چه برسه به ضربه گیر، در اکثر موارد جنس توی بسته ول هست و تکون می خوره،

متاسفانه این عادت ما ایرانیاس که تا برند میشیم کلا کیفیت رو میذاریم کنار و فقط به فکر سود بیشتریم.

gdfire
June 21st, 2018, 03:30
والا تو ایران خرید حضوری بهتره چونه هم میزنی ارزون میخری
دیجی کالا قیمتاش فضایین بیشتر جنساشم بنجول یه زمونی بهترین بود الا وضعیتش خرابه دیجی استایلم اوطوریه یا بامیلو....همشون شیک 4 برابر قیمت بیرون میکنن تو مشتری ...

hoka
June 21st, 2018, 12:28
متاسفانه شعار دیجیکالا قیمت رقابتی + بررسی و مقایسه ی محصولات بود که الان شکر خدا شده قیمت بالاتر و جمعه بازار

نه قیمت ها از بازار بهتر هست نه دیگه میشه به جنس ها اعتماد کرد به دلیل اینکه هرکسی میتونه الان جنس بزاره توش

ایشالا که از این راهی که دارن میرن برگردن

parswebdesign
June 21st, 2018, 12:40
متاسفانه قیمت های دیجی کالا از بازار خیلی بیشتر شده و من چند بار که قیمت گرفتم از بازار دیدم دیجی کالا قیمت هاش خیلی گرون تره
متاسفانه فروشگاه دیگری هم برای رقابت با دیجی کالا وجود نداره و همین باعث افت محسوس دیجی کالا شده

sonly
June 21st, 2018, 12:57
حدود دو سال پیش یادمه ی سری قطعه بیرون گرفتم با ی سری از دیجی کالا وقتی تو دیجی قیمت اونایی ک بیرون گرفتمو دیدم خیلی پشیمون شدم..
چرا ک خیلی ارزون تر میداد دیجی کالا
حالا چند وقت پیش رفتم ی محصول رو دیدم خود دیجی زده بود مثلا 190 بعد چندتا فروشنده دیگ تو دیجی زده بودن 220 - 30 و اینطور حالا زمانی ک خودش تموم کنه خریدار فک میکنه این اره همون قیمته خود دیجی هست و میخره.

شاید دیجی کالا خواسته با این کار فرصتی هم برای فروش دیگر فروشندگان ایجاد کنه هم خودش سود ببره اما این کار هم به ضرر مشتری هست و هم به ضرر دیجی کالا.

البته این که میگم به ضرر هست باعثش تمام فروشندگان نیست ی سریا ک با قیمت بالا و کیفیت پایین .... ارائه میدن باعث این مشکل شدن.

mehrdadabed
June 21st, 2018, 13:54
یه مساله ای که هست اینکه دی جی کالا خیلی روی کانال تلگرامش سرمایه گذاری کرده بود و حدود 500 هزار عضو داره الان،
منتها با توجه به سیاست های جدید از حدود 1 ماه پیش فعالیت کانال تلگرامشون کلا متوقف شده،
به نظرم کانال تلگرامشون خیلی توی فروششون تاثیر گذار بوده و آفر های تخفیفی بیشتر از طریق کانال تلگرام فروخته میشده،
شاید همین موضوع روی فروششون تاثیر گذاشته و برای همین افت کیفیت داشتن

Cyrus.The.Great
June 21st, 2018, 14:50
یه مساله ای که هست اینکه دی جی کالا خیلی روی کانال تلگرامش سرمایه گذاری کرده بود و حدود 500 هزار عضو داره الان،
منتها با توجه به سیاست های جدید از حدود 1 ماه پیش فعالیت کانال تلگرامشون کلا متوقف شده،
به نظرم کانال تلگرامشون خیلی توی فروششون تاثیر گذار بوده و آفر های تخفیفی بیشتر از طریق کانال تلگرام فروخته میشده،
شاید همین موضوع روی فروششون تاثیر گذاشته و برای همین افت کیفیت داشتن

بله درسته، دیجیکالا و بامیلو خیلی روی کانال و بات تلگرام سرمایه گذاری کرده بودند اما گویا از یک ماه گذشته اجازه فعالیت در تلگرام به گونه‌ای از اونها سلب شده. کانال تلگرام دیجیکالا در سال گذشته تلاش کرد از ۱۰۰ هزار خودشو به بالای 500k برسونه بطوریکه تا ماه گذشته 521 هزار عضو داشته، اما بطور عجیبی الان به 463 هزار ریزش کرده!

mehrdadabed
June 22nd, 2018, 16:05
فکر کنم هیلتر شدن تلگرام و جلوگیری از استفاده از اون واقعا ضربه سنگینی بوده برای این سایت ها، اینها هزینه های گزافی برای تلگرام کرده بودن و واقعا نتیجه هم می گرفتن ازش،
هر پست تخفیف دی جی کالا میانگین حدود 50 هزار بار دیده شده، هیچ سیستم هیلتر نشده ی دیگه ای وجود نداره که دیجیکالا بتونه از اون طریق این حجم تبلیغات رو سریع و رایگان انجام بده،
معنیش اینکه دی جی کالا اگه بخواد به وضعیت قبل برگرده باید میلیاردی هزینه کنه، پس طبیعیه که حتما از کیفیت کم کنه،
به همین دلیل هست که در آمد دیجی کالا از فروشندگی به دلالی در حال تغییر هست، در این حالت دیگه دیجی کالا خودش رو در گیر فراهم کردن جنس و خدمات نمی کنه و همه این کارا بر عهده تامین کننده های متفرقه هست،
اینجا فقط حق خریدار ضایع میشه چون زیر چتر دی جی کالا هر چی جنس بی کیفیت هست به مردم قالب میشه،

- - - Updated - - -

الکسای دیجی کالا هم نشون میده که دقیقا بعد از ***** شدن تلگرام افت بازدید داشتن،
یادمه قبلا زیر آپارات بودن...

38163

vb-webmaster
June 22nd, 2018, 16:27
امیدوارم رقابت سالم و موثر در همه عرصه های به وجود بیاد.
از ساخت خودرو گرفته
تا همین دیجی کالا..
ممنون بابت اطلاع رسانی .
موفق باشید

Cyrus.The.Great
June 22nd, 2018, 16:43
امیدوارم رقابت سالم و موثر در همه عرصه های به وجود بیاد.
از ساخت خودرو گرفته
تا همین دیجی کالا..
ممنون بابت اطلاع رسانی .
موفق باشید

پیشنهاد میکنم به چنین چیزی امیدوار نباشید چون هرگز چنین اتفاقی در این کشور رخ نخواهد داد.

enable
June 22nd, 2018, 16:44
من باهاتون موافقم

من دمه عید ازشون یه داک هارد اکسترنال دو اسلاته خریدم. و مثله دوستمون بعد از 5روز (روز جمعه) که تعطیل بودم و وقت کردم بازش کردم برای استفاده. توی یکی از اسلات ها هارد جا نمیخورد. به دیجیکالا زنگ ردم و ادرس گرفتن که بیان. بعد از 3 روز زنگ زدن و گفتن که چرا پیگیری نکردید. متوجه شدم که میخواستن 7 روز بگذره و شانه خالی کنن. ولی همون روز (شنبه روز ششم) با خوده فروشنده جنس تماس گرفتم و ادرس دفتر تهران رو داد گفت به دیجیکالا فکر نکن چون به جایی نمیرسی بیار 2روزه یا تعویض میکنیم یا تعمیر. منم بردم و درستش کردن بهم دادن. (این تماس به واسطه این بود که هنگام خرید درخواست صدور فیزیکی فاکتور رو درخواست کرده بودم)

یک پیشنهاد ویژه دارم برای همه دوستانی که میخوان از دی جی کالا خرید کنند.

حتما و حتما موقع خرید (هر کالایی) از دیجیکالا نوع پرداخت رو پرداخت در محل انتخاب کنید و وقتی جنس رو براتون مسئول دیجیکالا میاره همونجا قبله اینکه بخوایید کارت بکشین یا پولشو بدین محصول رو باز کنید و جلوی همون طرف تستش کنید. اون مسئول نمیتونه ایرادی بگیره و شما هم هنوز مبلغی پرداخت نکردید.

همین پیشنهاد رو توی کامنتهای دیجیکالا چندبار نوشتم و هربار کامنتمو تایید نکردن.

viphyip
June 23rd, 2018, 00:04
درود
بروید در قسمت نظرات همان محصول انتقاد خود را بنویسید که محصول خریداری شده توسط شما بی کیفیت بوده و ....
اینجوری حداقل کم کم مشتری های با دقت بیشتری از این سایت خریداری می کنند

mehrdadabed
June 23rd, 2018, 00:08
درود
بروید در قسمت نظرات همان محصول انتقاد خود را بنویسید که محصول خریداری شده توسط شما بی کیفیت بوده و ....
اینجوری حداقل کم کم مشتری های با دقت بیشتری از این سایت خریداری می کنند

قبلا بارها انجام دادم دیجی کالا حذف می کنه نظرات اینجوری رو

HNet
June 23rd, 2018, 08:44
قبل از خرید از دی-جی کالا باید قیمت بازار رو بدونید.
من یک جنس رو داخل دیجی دیدم 980 ولی بیرون در هایپر استار زده بود 890!
تازه خود هایپر استار به گرون فروشی معروفه!
در کل اگر قیمت بازار رو میدونید خرید انجام بدین.