PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد رادیو وایرلس

Amlaaki
June 18th, 2018, 00:23
سلام .

برای ارتباطی درون شهری (یعنی نویز هست در مسیر ...) حدود 8 کیلومتر فاصله .

چه نوع رادیویی رو پیشنهاد میدین ؟

ترجیح خودم موتورولا ep1000 هستش .

mtbirir
June 18th, 2018, 00:55
نت متال با دیش دوالhp

8110829
June 18th, 2018, 08:47
سلام .

درود دوست عزیز من نانو دارم عالیه

Amlaaki
June 18th, 2018, 10:40

5 دیگه ؟

چه مدته دارین ؟

در برابر نویز چطوره ؟ ( قطعی زیاد هست لوکال ؟ ) .

hiwebpw
June 18th, 2018, 10:49

معذرت میخوام میشه بفرمایید چند خریدید؟ و این که یه لینک خریدی چیزی ازش ارسال کنید

Amlaaki
June 18th, 2018, 10:57
معذرت میخوام میشه بفرمایید چند خریدید؟ و این که یه لینک خریدی چیزی ازش ارسال کنید

سرچ کنید ...

نانو استیشن 5

http://iranshabakeh.com/ubiquiti/nanostation/NanoStation%205%20-%20UbiQuiti

NetworkFA
June 18th, 2018, 11:03
توی شیراز با PowerBeam به زور تا 2کیلومتر جواب میگیری ( معالی آباد 300متر هم جواب نمیده)

برای لینک مستقیم از روی دکل 2تا رادیو Mikrotik LHG HP5 XL الان بالای 550 تومن هست RBLHG-5HPnD-XL

Amlaaki
June 18th, 2018, 11:06
توی شیراز با PowerBeam به زور تا 2کیلومتر جواب میگیری ( معالی آباد 300متر هم جواب نمیده)

برای لینک مستقیم از روی دکل 2تا رادیو Mikrotik LHG HP5 XL الان بالای 550 تومن هست RBLHG-5HPnD-XL

موتورولا epmp1000 چطوره ؟

mahdi20
June 18th, 2018, 11:12
سلام .

پیشنهاد بنده به شما فقط و فقط و فقط و فقط از تجهیزات شرکت میکروتیک استفاده کنید. 99.9% پایداری وکیفیت درجه 1(زمانی این تجربه و کیفیت و پایداری را متوجح میشین که استفاده کنید.)

hiwebpw
June 18th, 2018, 11:25
سرچ کنید ...

نانو استیشن 5

http://iranshabakeh.com/ubiquiti/nanostation/NanoStation%205%20-%20UbiQuiti

ممنون فقط من شنیدم گیر میدن
آیا میتونم با این وایفا مودم رو تا برد 8 کیلومتر تو شهر پخش کنم؟

Amlaaki
June 18th, 2018, 11:31
ممنون فقط من شنیدم گیر میدن
آیا میتونم با این وایفا مودم رو تا برد 8 کیلومتر تو شهر پخش کنم؟

این نقطه به نقطه هست دوست عزیز .

یعنی دقیقا باید مقابل همدیگه باشن فرستده و گیرنده .

wifi indoor رو بخواین 8 کیلومتر در سطح شهر پخش کنید باید پاور ... یعنی هرکس 1 دقیقه توی اون پوشش قرار بگیره بخار میشه ... :d

hiwebpw
June 18th, 2018, 11:33
این نقطه به نقطه هست دوست عزیز .

یعنی دقیقا باید مقابل همدیگه باشن فرستده و گیرنده .

wifi indoor رو بخواین 8 کیلومتر در سطح شهر پخش کنید باید پاور ... یعنی هرکس 1 دقیقه توی اون پوشش قرار بگیره بخار میشه ... :d

من یکی از دوستانم قبلا این کارو با نانو کرده بود اما میگفت اطلاعات و ..... گیر میدن یعنی جرم هستش همچین چیزی میگفتن میخوام بدونم با نانو چنین کاری امکان پذیره و شمایی که استفاده کردید یا میخواهید بکنید آیا میدونید جرم هستش یا خیر.

Amlaaki
June 18th, 2018, 12:46
من یکی از دوستانم قبلا این کارو با نانو کرده بود اما میگفت اطلاعات و ..... گیر میدن یعنی جرم هستش همچین چیزی میگفتن میخوام بدونم با نانو چنین کاری امکان پذیره و شمایی که استفاده کردید یا میخواهید بکنید آیا میدونید جرم هستش یا خیر.

باید سازمان تنطیم مقررات در جریان قرار بگیره و توضیحات کامل بهشون ارائه کنید که واسه چیه ...

در صورتی از شرکتی لینک میگیرید چون مجوز لازمه رو دارن مشکلی پیش نمیاد اگر از باند های ممنوعه استفاده نکنید ...

vb-webmaster
June 21st, 2018, 17:59
با سلام و عرض وقت بخیر.
بنده چند سالی در یک شرکت خدمات دهنده اینترنت وایرلس مشغول بودم. و هنوز هم مشاوره میدهم در این مورد.
بیش از صدها آنتن در موقعیت های مختلف را نصب و تست کردم.
برای خرید:
تجربه بنده در این زمینه این هست که nanostation m5 حرف نداره. و کاملا ارزش خرید را دارد. مسافت های 8 کیلومتری هم به راحتی جواب میده فقط در مسیر (درخت یا ترانز برق نباید باشه گر بود نگران نباشید، تکنیک هایی در این مورد هست که به نیتجه مطلوب خواهید رسید) با gps و درجه بندی میلیمتری تنظیم کنید، ارتفاع هم مد نظر قرار بدهید.
تجهیزات میکروتیک ارزان و جوابگو است .اکثر مدل ها کیفیت نانو را به هیچ عنوان ندارد. خرابی در شرایط آب و هوایی بد، بسیار بالاست.
از همه مهمتر حتما cat6 با لایه محافظ استفاده کنید. اجناس ضعیف به راحتی با اشعه آفتاب میکشنن و در دراز مدت باعث خرابی ترانز و یا حتی آنتن میشن.

سوالی بود در خدمت هستم

موفق و پاینده باشید

ipsat
June 21st, 2018, 18:32
در مورد پهنای باند هم گفته میشد بد نبود نظر داد اما برای فاصله 8 کیلومتر رادیو بیس باکس یا نت باکس با دیش 28 دی بی کفایت می کنه + داینادیش هم می تونه گزینه مناسبی باشه.