PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ثبت نام در فیس بوک

amirhossein500
June 14th, 2018, 10:40
سلام دوستان.
من ثبت نام کردم در فیس بوک . بعد تاییدیه ی عکس میخواد از من. عکس فرستادم. میگه به شما اطلاع خواهیم داد.
الان یک روز گذشته خبری نشده.
با فری گیت وارد فیس بوک شدم.

این قوانین سکیوریتی جدید فیس بوکه انگار. یادمه قبلا این گونه نبود.

کسی راهکاری داره که چطوری بتونم سریع تر اکانت بسازم در فیس بوک؟
بعد این قوانین در امریکا هست فقط یا در اروپا و تمام جاهای دنیا ایجاد شده برای فیسبوک

zofishel
June 14th, 2018, 10:58
سلام دوستان.من ثبت نام کردم در فیس بوک . بعد تاییدیه ی عکس میخواد از من. عکس فرستادم. میگه به شما اطلاع خواهیم داد.الان یک روز گذشته خبری نشده.با فری گیت وارد فیس بوک شدم.این قوانین سکیوریتی جدید فیس بوکه انگار. یادمه قبلا این گونه نبود. کسی راهکاری داره که چطوری بتونم سریع تر اکانت بسازم در فیس بوک؟ بعد این قوانین در امریکا هست فقط یا در اروپا و تمام جاهای دنیا ایجاد شده برای فیسبوکفکر نمی کنم برای ثبت نام تازه عکس بخاد ، الان برای امتحان یکی ساختم هیچی ازم نخواست.

IranianServer
June 14th, 2018, 11:04
شما اکانت جدید نساختید ، بلکه اقدام به ریکاوری یک حساب دیگه کردید و برای همین از شما عکس میخواد و میخواد بررسی کنه که شما مالک اون حساب هستید یا خیر

Azarshin
June 14th, 2018, 14:38
سلام
بله. جدیدا با چنین چیزهایی موقع ساخت اکانت هم رو به رو میشیم. برای من این منتظر موندن چندین روز بود که مجبور شدم با پشتبانی تماس بگیرم و با ارسال کارت ملی از یه فسمتی بعد چند روز دیدم حساب باز شده. برای بعضی حسابها هم بدون این کارها بعد چند روز باز میشن...

amirhossein500
June 14th, 2018, 18:23
آره یکم امنیتش سخت تر شده. قبلا وسط کار کردن با فیس بوک *****ش*ن عوض میکردم مشکلی پیش نمیومد. اما الان تا عوض میکنم به دلیل جواب ندادن بعضی از نسخه های فیل*ر **کن بلافاصله سکیوریتی چک میخواد. چون آی پی عوض میشه.

- - - Updated - - -

کلا خسته کننده ست این داستان

tabanpay
June 14th, 2018, 19:07
هیج عکسی نمیخواد میتونید skip کنید مرحله عکس رو با هزینه 10 هزار تومن میتونم اکانت بسازم براتون البته ساختش رایگانه اما خوب بلد نیستید این هزینه پرداخت کنید

amirhossein500
June 14th, 2018, 20:22
ممنون از لطفتون دوست عزیز. در تماس خواهم بود