PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ویژه در خصوص افراد مبتدی که سرویس از ما تهیه میکنند !!!!!!!

kiavaco
June 13th, 2018, 01:55
خدمت دوستان سلام عرض میکنم . ما متاسفانه نمیدونم بگم غلط کردیم .... خوردیم سرویس فروختیم به این افراد که مبتدی هستند و کار با دایرکت ادمین بلد نیستن . متاسفانه طرف بلد نیست یه ssl نصب کنه و داره سرویس میفروشه و هروز بیش از ۱۰۰ درخواست داره که ما براش رفع کنیم whmcs تنظیم کنیم و ....

میخوام یه توضیحی دوستان بدن ما سرویس میفروشیم و گفتیم پشتیبانی اسکریپتی نداریم

کسی که مبتدی هست الکی انگ میندازه روی سرور میگه سرور ایراد داره یه اس اس ال بلد نیست نصب کنه

بهش دسترسی روت دادیم درک کنه به نظرتون مشکل از چیه ؟ چیکارشون کنیم ؟

متاسفانه افراد پرو و گستاخی هم هستن اسمشونو نام نمیبرم در صورتی که حالا لازم باشه نام میبریم

ممنون میشم راهنمایی کنید

armin.rf
June 13th, 2018, 02:01
کیا جان وضعیت وب ایران به شدت به سمت نابودی داره میره حداقل با شرایط فعلی

هیچ کاری هم نمیشه کرد متاسفانه ... بهترین راه پیشنهادی من » بهشون بگید پشتیبانی نرم افزار ساعتی 40 هزار

نخواستن از جای دیگه تهیه کنن ، داشتن 10 مشتری فهمیده بهتر از 100 مشتری با دانش کمه

kiavaco
June 13th, 2018, 02:08
کیا جان وضعیت وب ایران به شدت به سمت نابودی داره میره حداقل با شرایط فعلی

هیچ کاری هم نمیشه کرد متاسفانه ... بهترین راه پیشنهادی من » بهشون بگید پشتیبانی نرم افزار ساعتی 40 هزار

نخواستن از جای دیگه تهیه کنن ، داشتن 10 مشتری فهمیده بهتر از 100 مشتری با دانش کمه

اخه عماد جان مشکل اینه طرف سایتش تا امروز بالا بوده حالا معلوم نیست چیکار میکنه و میزنه زیرش میگه من کاری نکردم اینا یهو قطع میشه ماهم سرور نمیتونیم که هی انگولک کنیم به خاطر یه اقا کلی یوزر روش هست و بالاخره همه سایتا بدون مشکله اما متاسفانه باز حرف خودشونو میزنن میخوان مجانی سر و تهشو هم بیارن بدون پول

- - - Updated - - -

و جالبیش اینه ما روی حساب دلسوزی مشکل اصلی که از سمت ما بود حل کردیم و میگه اقا تو بدتر کردی سفید بودن سایت رفع شده ارور whmcs میده میگه بیا رایگانم درستش کن

pardishosting
June 13th, 2018, 02:16
خدمت دوستان سلام عرض میکنم . ما متاسفانه نمیدونم بگم غلط کردیم .... خوردیم سرویس فروختیم به این افراد که مبتدی هستند و کار با دایرکت ادمین بلد نیستن . متاسفانه طرف بلد نیست یه ssl نصب کنه و داره سرویس میفروشه و هروز بیش از ۱۰۰ درخواست داره که ما براش رفع کنیم whmcs تنظیم کنیم و ....

کسی که مبتدی هست الکی انگ میندازه روی سرور میگه سرور ایراد داره یه اس اس ال بلد نیست نصب کنه

متاسفانه افراد پرو و گستاخی هم هستن اسمشونو نام نمیبرم در صورتی که حالا لازم باشه نام میبریم

ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه بدونید چه قدر از این جور ادم ها زخم خوردیم ... خدا لعنت کنه

kiavaco
June 13th, 2018, 02:26
اگه بدونید چه قدر از این جور ادم ها زخم خوردیم ... خدا لعنت کنه

جناب جز ضرر مالی ضرر روحی هم بخدا ایجاد شده برای ما و فکر میکنند همیشه حق با مشتریه و فکر میکنند متاسفانه نوکرشونم هستیم تازه جناب قسطی دارن هزینه میدن اگر طرفی هزینه کامل میداد باز یه چیزی دیگه قسطی و اینا درخواست بالا و زیاد

emperatoor73
June 13th, 2018, 02:51
آقا خیلی جالبه
همیشه مشتری های شاکی تاپیک میزدن
اولین باره میبینم فروشنده داره تاپیک میزنه

بزرگوار من نمیدونم قضیه از چه قراره ولی بعضی شرکت های میزبانی فقط موقع فروش با دقت به سوالا جواب میدن
مثلا این آخری ها من سایتم را از نت افراز آوردم رو یه شرکتی موقع فروش انصافا خوب جواب میدادن
اما موقع پشتیبانی اصلا پشتیبانی خوبی ارائه ندادن
حتی موقع انتقال سایتم از شرکت مبدا کرون جاب ها و ایمیل های من را انتقال ندادن و مجبور شدم خودم دستی نصب کنم

اما در مورد یوزر های مبتدی کاملا حق با شماست

my-host.site
June 13th, 2018, 04:44
سلام

متاسفانه آدم به برخی مشتری ها بر میخوره که انتظار دارن آدم براشون مطالب هم قرار بده تو سایتشون :-| ،

همین چند وقت پیش چندین نمونه به ما برخورد که به دلیل نرخ های قاطع رفتن سراغ سرویس دهنده های دیگه . ( و الحمدالله )

razavihost
June 13th, 2018, 12:04

ممنون میشم راهنمایی کنید

سرور های اختصاصی رو با ضرر از جیب پرداخت میکنم ولی به کسی که تجربه کار نداره و میخواد رایگان هم آموزش ببینه و هم سرویس دریافت کنه سرویس نمیدم.
کلا بهش بگو به فکر جای دیگه باشه و منتقل کنه !

RoobinaServer
June 13th, 2018, 12:22

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام

"خشت اول چون نهد معمار کج - تا ثریا میرود دیوار کج"

حق همیشه با مشتری است و مشترک فعلی شما نیز حق دارد مگر شما از روز اول اعلام کرده باشید پشتیبانی ندارید و به هر قیمتی مشترک جذب نکرده باشید.

شاید با عدم ارائه پشتیبانی نرم افزاری مشترکین شما کم شوند (چون همیشه هاستینگ هایی هستند که مفت سرویس بدهند و مشترکین شما را جذب کنند به عنوان مثال یک سرویس تاپیک بزنید 10 ت - هاستینگ دیگری (هرچند معروف نیست و تابستانی است اما مشترک جدید که دقت نمیکند!!!) که تا دیروز 15 ت میداده فردا 9 ت میدهد یعنی رقابت بر سر قیمت نه کیفیت /:)) اما حداقل اصولی و حرفه ای کار میکنید و مشترکین یا با سواد سمت شما خواهند بود یا بابت پشتیبانی هزینه خواهند پرداخت.

اگر شما هزینه بابت پشتیبانی دریافت میکردید 1000 تا درخواست دیگر هم مشترک شما داشت با جان و دل انجام میدادید چرا ؟ چون با دریافت هزینه پشتیبانی حقوق کارمندان پشتیبانی در می آمد و حتی اگر کمبود پشتیبانی حس میشد کارمند جدید برای این موارد استخدام میکردید.

با حساب کتاب و دقیق جلو بروید ... تجربه نشان داده مشترکینی که بابت درخواستشان هزینه میپردازند و توقعشان در همان حد درخواستشان است مشترکین راضی تری هستند و شرکت فنی نیز میتواند با سرعت و کیفیت بیشتری پشتیبانی ارائه کند.

باتشکر

ایران نشر
June 13th, 2018, 12:26
پيشنهاد ميشه براي اينگونه مشتريان ، در سايتتو مطالب آموزشي در مورد سرور و ... قرار بديد و اگر مشتري تقاضايي داشت ارجاعش بديد به آن مطلب آموزشي و اگر خواست شما براش انجام بديد براي بار اول يا تنظيماتي كه يكبار انجام ميشه ؛ رايگان انجام بديد

گاهي اوقات خودتون انجام بديد اگر چه رايگان هست اما با توجه به اينكه اگر به كاربر بسپاريد براي انجام دادن و بروز مشكلات بعدي و سوالات بعدي كه ممكنه ايجاد كنه و وقت و زماني ازتون گرفته بشه؛ خيلي هم از لحاظ مالي و هم روحي بصرفه تر خواهد بود.

مشتري را راضي نگه داريد اما نه به قيمت اعصاب خوردي براي خودتون

افراد عصبي و بي ادب و ... مشتري محسوب نميشوند و همان ابتدا باهاشون قطع ارتباط كنيد

Ali-718
June 13th, 2018, 12:33
از تایپک و رفتار غیر حرفه ای شما مشخصه که خودتون هم اماتور هتستید دوست عزیز

1eng.ir
June 13th, 2018, 12:44
بزرگوار، خدمات نرم‌افزاری رو با فروش سرور اختصاصی/مجازی جدا کن، باور کن هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.
ممکنه مشتری سفارش نده، خوب به درک! بره از یه جایی خرید کنه که خدمات نرم‌افزاری رایگان براش انجام میدن ...

برای نصب وردپرس هم باید پول دریافت کنی!

هاستینگ میشناسم برای یه وردپرس ساده ۱۰۰ هزار تومان میگیره ...
مشتری اگه احساس میکنه نباید اینقد پول بده، خودش باید سرچ کنه و یاد بگیره و نصب کنه! وظیفه هاستینگ ارائه سرویس نرم‌افزاری نیست! اگه انجام میده حقشه پول بگیره ...

این که یه وردپرس ساده هست، ترابل‌شوتینگ سرور رو باید ساعتی حداقل ۵۰ بگیرید از مشتری ...

دیتاسنتر میشناسم برای ریستارت دستی سرور ۱۰۰ دلار میگیره!
مشتری هم داره :)

قسمت دانش‌نامه سایت هم فراموش نشه ...
پُر بار باشه حتماً

cacodemon
June 13th, 2018, 13:00
اخه عماد جان مشکل اینه طرف سایتش تا امروز بالا بوده حالا معلوم نیست چیکار میکنه و میزنه زیرش میگه من کاری نکردم اینا یهو قطع میشه ماهم سرور نمیتونیم که هی انگولک کنیم به خاطر یه اقا کلی یوزر روش هست و بالاخره همه سایتا بدون مشکله اما متاسفانه باز حرف خودشونو میزنن میخوان مجانی سر و تهشو هم بیارن بدون پول

- - - Updated - - -

و جالبیش اینه ما روی حساب دلسوزی مشکل اصلی که از سمت ما بود حل کردیم و میگه اقا تو بدتر کردی سفید بودن سایت رفع شده ارور whmcs میده میگه بیا رایگانم درستش کن

من با همه حرفا موافقم ولی این جمله اخری دیگه دلسوزی نیست وظیفه بوده و منتی هم نباید گذاشته بشه

novinvps.com
June 13th, 2018, 14:27
بزرگوار، خدمات نرم‌افزاری رو با فروش سرور اختصاصی/مجازی جدا کن، باور کن هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.
ممکنه مشتری سفارش نده، خوب به درک! بره از یه جایی خرید کنه که خدمات نرم‌افزاری رایگان براش انجام میدن ...

برای نصب وردپرس هم باید پول دریافت کنی!

هاستینگ میشناسم برای یه وردپرس ساده ۱۰۰ هزار تومان میگیره ...
مشتری اگه احساس میکنه نباید اینقد پول بده، خودش باید سرچ کنه و یاد بگیره و نصب کنه! وظیفه هاستینگ ارائه سرویس نرم‌افزاری نیست! اگه انجام میده حقشه پول بگیره ...

این که یه وردپرس ساده هست، ترابل‌شوتینگ سرور رو باید ساعتی حداقل ۵۰ بگیرید از مشتری ...

دیتاسنتر میشناسم برای ریستارت دستی سرور ۱۰۰ دلار میگیره!
مشتری هم داره :)

قسمت دانش‌نامه سایت هم فراموش نشه ...
پُر بار باشه حتماً

سلام
حرف های شما کاملا تایید میشه
و قسمتی که قرمز رنگ کردم .
ما در کشور هلند کولوکیشن داریم
برای هر ریستارت حتی سمت سرور ما برند ۲۵ یورو !‌ دریافت می کنند
حتی اگر یک ریستارت ساده باشه

kiavaco
June 13th, 2018, 15:07
از تایپک و رفتار غیر حرفه ای شما مشخصه که خودتون هم اماتور هتستید دوست عزیز

شما ماشالله استاد هستید پیشنهاد میکنم وقتی نظری ندارید اسپم ندید سوال کردیم دوست داریم نظرات رو بشنویم و خود کاربر هم ببینه در حدیم نیستید وقتمو براتون بزارم :x

Ali-718
June 13th, 2018, 15:26
شما ماشالله استاد هستید پیشنهاد میکنم وقتی نظری ندارید اسپم ندید سوال کردیم دوست داریم نظرات رو بشنویم و خود کاربر هم ببینه در حدیم نیستید وقتمو براتون بزارم :x

بسیار عالی برای شما بهتره بیشتر به همون چیز هایی که نمیدونید بگید فکر کنید

kiavaco
June 13th, 2018, 15:30
در خصوص اموزش جامع بله درسته وظیفه بنده هست حالا یه اموزش هایی بزارم ولی نه اینکه مثلا من بیام کلیه باگ های whmcs رو اموزششو بزارم ممکنه یه اروری پیش بیاد خود بنده هم بلد نباشم طرف بهش برخورد کرده باشه پول پشتیبانی نرم افزاری هم نمیده و توقع داره براش انجام بدیم عه خوب این یعنی چی ؟‌!!!!!

شرکت هتزنر بهشون میگیم virtualizor نصب کنید میگم حتی با هزینه هم نصب نمیشه پشتیبانی نرم افزاری نداریم یعنی چی ؟ خوب ماهم روز اول به همه مشتریان توی قوانین سایت چندین بار زدیم ۴ بار مشکل رو رفع کردیم حتی برای فرد ولی خوب توقع متاسفانه اینکه لقمه کنیم بزاریم دهانشون و هاستینگ داری هم بکنند و تا میگیم انجام نمیشه نرم افزاری فکر میکنند حق با خودشونه و میگن پول برگشت بزنید ( این رو هم زمانی میگن ۵ ماه دارن از سرویس استفاده میکنند !!!! )

mahdi20
June 13th, 2018, 15:36
سلام
بنده کاری به تجربیات و نظرات و انتقادهای همکاران پیرامون مشکل شما ندارم

تنها نقطه ضعف که باعث شده شما که سرویس دهنده هستین با این مشکلات روبرو بشوید عدم ایجاد قوانین مرتبط با سرویس دهیتون هست.

مشکل شما هم مشکل تازه ای نیست و حدودا از 10 سال قبل این مشکلات بوده و شرکت های مطرح بر این مشکلات فایق آمده اند.

تنها توصیه بنده به شما ایجاد قوانین دقیق مرتبط با سرویس دهی و پشتیبانی هست. زمانی هم که کاربر متوجح قوانین شما بشه اگر باب میلش بود سرویس خریداری می کنه اگر هم نبود تنها بازدید می کند و با سرویس های شما اشنا می شود.

sarac110
June 13th, 2018, 15:42
ببخشیدآ
من به عنوان یک کاربر مبتدی با اجازه نظر می دهم
والین سایتم را در جای ساختم که در گوگل از همه بالا بود- الانم هم از بهترین ها هست
من سالی 20 هزار تومان دادم و فکر کنم جون دیکه اولا بود هیج جی نمی دونستم و حتی کار با سی پنل - انتهای سال 412 سوال ازشون پرسیدم و تو یک سوال هم ندیدم تفاوت دیر کردو بد خلقی و .. داشته باشند
برای همین هر جا سرج می کنم می بینم همه اسم اون شرکت را دارند تو لیست بهترین ها دارند
تا انجا هم که متوجه شدم 2 سال قبل از دهن یکی از پشتیبانی ها پریدبالای 80 هزار سایت دارند سرویس می دهند البته نسخه من لینوکس بودو بقیه را نمی دانم
به عنوان کاربر مبتدی _ درسته اول هزینه را می شنجم و لی مطمینا بعد جند ماه اگر پشتیبانی انجام نشه و یا بابت سوالو جوابو مشکلات کسی ازم 1 هزار تومان در خواست کنه سریه می روم یک حای دیکه و عمرا هم بر نمی گردم ول بشضه بهترین سرویس دهنده.
ان کاربر شما هم فکر نکنم مریض باشه . خب حتما مشکلی دارد کمک کنید بر طرف بشه چی ازتون کم میشه ؟ کاربر و مشتری شما هست دیکه _ مشکل اش حل بشه دیونه نیست که اعصاب شما و خودشون بهم بزنه - منم تجربه کردم مشتری می خواست بیاد از فروشگاه ام خرید کنه یک مشکلی پیش امد اعصاب منو مدیر هاست خراب کردو بعد دو روز با هزار التماس در عرض فقط 2 دقیقه امدو درست شد - اولین فرصت من انتقال دادم الانم هستم جایی که راهنمایی و پشتیبانی دوستانه دارد و شخصا منم 6 نفر هم اوردم ازشون سرویس گرفتندو بازم میارم _هاست لینوکس بدون ssl_ تعدادی کلا برای همه جی ادعای پول دارند که به نظرم برای کسب اعتبار کاملا اشتباه است .

1eng.ir
June 13th, 2018, 22:59
ان کاربر شما هم فکر نکنم مریض باشه . خب حتما مشکلی دارد کمک کنید بر طرف بشه چی ازتون کم میشه ؟

شما یه کاری بلد باشید حاضرید بصورت رایگان برای بقیه انجام بدید؟
وقت بذارید و پول نگیرید؟

شما فروشنده کولر گازی هستید، اگه هر بلایی سر کولر در اومد شما میرید براش درستش کنید؟
شما فروشنده سیب‌زمینی هستید، میرید برای خریدارتون خورد کنید؟ سرخ کنید یا بذارید دهنش؟ چی ازتون کم میشه؟ همش ۲-۳ ساعت وقت میذارید دیگه!

به مشتری ایرانی سرویس اضافه بدی، سوارت میشه!
بهتره که هیچ سرویس اضافه‌ای ندی! سرویس اضافه خواست، اگه بلدی با هزینه براش انجام بدید!

emperatoor73
June 13th, 2018, 23:51
ببخشیدآ
من به عنوان یک کاربر مبتدی با اجازه نظر می دهم
والین سایتم را در جای ساختم که در گوگل از همه بالا بود- الانم هم از بهترین ها هست
من سالی 20 هزار تومان دادم و فکر کنم جون دیکه اولا بود هیج جی نمی دونستم و حتی کار با سی پنل - انتهای سال 412 سوال ازشون پرسیدم و تو یک سوال هم ندیدم تفاوت دیر کردو بد خلقی و .. داشته باشند
برای همین هر جا سرج می کنم می بینم همه اسم اون شرکت را دارند تو لیست بهترین ها دارند
تا انجا هم که متوجه شدم 2 سال قبل از دهن یکی از پشتیبانی ها پریدبالای 80 هزار سایت دارند سرویس می دهند البته نسخه من لینوکس بودو بقیه را نمی دانم
به عنوان کاربر مبتدی _ درسته اول هزینه را می شنجم و لی مطمینا بعد جند ماه اگر پشتیبانی انجام نشه و یا بابت سوالو جوابو مشکلات کسی ازم 1 هزار تومان در خواست کنه سریه می روم یک حای دیکه و عمرا هم بر نمی گردم ول بشضه بهترین سرویس دهنده.
ان کاربر شما هم فکر نکنم مریض باشه . خب حتما مشکلی دارد کمک کنید بر طرف بشه چی ازتون کم میشه ؟ کاربر و مشتری شما هست دیکه _ مشکل اش حل بشه دیونه نیست که اعصاب شما و خودشون بهم بزنه - منم تجربه کردم مشتری می خواست بیاد از فروشگاه ام خرید کنه یک مشکلی پیش امد اعصاب منو مدیر هاست خراب کردو بعد دو روز با هزار التماس در عرض فقط 2 دقیقه امدو درست شد - اولین فرصت من انتقال دادم الانم هستم جایی که راهنمایی و پشتیبانی دوستانه دارد و شخصا منم 6 نفر هم اوردم ازشون سرویس گرفتندو بازم میارم _هاست لینوکس بدون ssl_ تعدادی کلا برای همه جی ادعای پول دارند که به نظرم برای کسب اعتبار کاملا اشتباه است .

با اجازه استارتر -
دوست عزیز قصد بی احترامی ندارم ولی بهتره یکم رو جمله بندی و املای کلمات دقت کنید

- - - Updated - - -

استارتر گرامی از اینکه زیاد تو تاپیک شما پیام دادم معذرت میخوام
امیدوارم از صحبت های من ناراحت نشید

اول اینکه یکم سرعت سایتتون را بهتر کنید و سایت را بهینه تر کنید که مشتری به کارتون ایمان بیاره - برای من سایتتون 5 دقیقه برای لود کامل زمان برد و این یک فاجعه هست

دوم اینکه بخش قوانین را خودتون با مشورت همکاراتون و با دقت زیاد نگارش کنید نه اینکه کپی بزنید
الان چک میکردم خیلی از توضیحات سرویس هاتون به صورت کپی از سایت های دیگه بود
حتی بعضی موارد اسم شرکت دیگه ای ذکر شده بود

برای مثال شما متن زیر را کاملا و بدون تغییر از سایت سرورپارس کپی کردید و حتی نام شرکت سرور پارس را داخل سایتتون تغییر ندادید

هاست لینوکس سرورپارس هاست کاملی برای میزبانی وب سایت هایی بوده که تکنولوژی آن ها بر اساس PHP و یا html بنا نهاده شده،سرعت بالا،قیمت مناسب،پایگاه داده های نامحدود از ویژگی های بارز این هاست لینوکس می باشد،در صورتی که از CMS های متن باز مانند جوملا ،ورد پرس،نیوک و… به زبان های PHP و یا CGI و Perl استفاده میکنید ما این هاست لینوکس را به شما پیشنهاد می کنیم.
در صورتی که در حال حاضر از سرویس دهنده هاست خود راضی نیستید ما اطلاعات شما را به صورت رایگان به این هاست منتقل می کنیم
خب دوست گرامی زمانی که فروشنده قوانین و توضیحات محصولاتش را از سایت های دیگه کپی کنه صد درصد دچار چنین مشکلاتی میشه

پس به نظر من قبل از ارائه سرویس بهتره با دقت رو سایت و قوانین خودتون کار کنید و بعد سرویس بدید
navid2zp
June 14th, 2018, 00:16
خوب وقتی مشتری انتظاری داره که نباید داشته باشه بگید انجام نمیدیم.
آخرش چی؟ جمع می کنه میره دیگه.
دیگه تاپیک زدن در مورد این که چرا مشتری اینطوریه اونطوریه نداره که!.

فروشنده ای که انتظار داره همه کاربران و خریدار ها درک درستی از نحوه سرویس دهی شرکت ها داشته باشند هیچ فرقی با همون مشتری که خود شما توصیف کردید نمی کنه ها!
یک خریدار یک سری انتظار ها از سرویس دهنده داره. شما هم به عنوان فروشنده تصمیم میگیرید یک سری از انتظار هایی که تو بازار وجود داره رو جواب بدید. در نتیجه وظیفه دارید این چهارچوبی رو که در نظر دارید مشخص کنید تا کاربر قبل از خرید از اون اطلاع پیدا کنه. حالا نمیتونید انتظار داشته باشید تمام خریداران انتظاراتشون دقیقا مثل انتظار هایی باشه که شما تصمیم به پاسخ دادن گرفتید باشه. این وسط هم همیشه مشتری هایی هستند که شرایط رو مطالعه نکردند یا درک درستی نداره که کافیه شما تو همون تیکت اول پاسخ بدید که بر اساس شرایط ذکر شده امکان پاسخ گویی به این نیاز شما چه به صورت رایگان یا غیر رایگان وجود نداره یا مثلا با فلان مقدار هزینه قابل انجام هست. حالا یا کاربر شاکی میشه میره یا میمونه. شما هم بر اساس همین فیدبک ها و شرایط تصمیم میگیرید در ادامه راه سیاست شرکت رو تغییر بدید و انتظار جدیدی رو هم براورده کنید یا نه.

در هر صورت انتظار این که همه کاربر ها دقیقا بدونن چی به چیه اصلا انتظار منطقی ای نیست. نه تنها در ایران بلکه در خارج هم همین شرایط ممکن هست پیش بیاد

gdfire
June 14th, 2018, 00:25
همیشه حق با مشتریه!چون منبع درامدت از اونه وگرنه سایتتو ببند برو پیه کاره دیگه
واس این کارم یا بهش توضیح بده یا دیدی بلد نیست
1 یه بخش وبلاگ بساز سایتت و اموزشایی بزار عین اذرانلاین --- > https://azaronline.com/blog
2 بسته بزار پشتیبانی مثلا سی تومن بیست تومن مشتری بخره بعد پرداخت فاکتور کارشو انجام بده
3 حرصم نخور تو جونی هممون پیر شدیم بدتر نکن زندگی ارزش نداره...

kiavaco
June 14th, 2018, 01:10
1 یه بخش وبلاگ بساز سایتت و اموزشایی بزار عین اذرانلاین --- > https://azaronline.com/blog
2 بسته بزار پشتیبانی مثلا سی تومن بیست تومن مشتری بخره بعد پرداخت فاکتور کارشو انجام بده

همیشه اصولا حق با مشتری نیست بنا نیست بخاطر پول حق رو به مشتری بدیم . درسته مشتری مداریه ولی هرکسی بستگی به میزانش حق داره اگر بنا باشه حق بهش بدیم و هی ایراد بگیره بهتره مشتری دیگری بگیریم بهتره تا اون فرد بنابراین بنده همیشه حق رو با مشتری نمیگیرم متاسفانه توی جامعه ما این باب شده و مشتری فکر میکنه حق باهاش هست و حتی این باعث شده قوانین سایت هم نگاه نکنه لذا باعث اینجور مسائل میشه که مجبوریم دست به دامن دوستان بشیم برای همفکری

در هر صورت بازم ممنون از نظرتون در خصوص وبلاگ بله درست میگید :x

- - - Updated - - -

در خصوص اینکه پشتیبانی بفروشیم ماهم بهشون گفتیم 50 تومان میگیریم مشکل رو رفع میکنیم اما متاسفانه درخواستشون اینه رایگان انجام بدیم خوب این صحیح نیست

1eng.ir
June 14th, 2018, 01:19
در خصوص اینکه پشتیبانی بفروشیم ماهم بهشون گفتیم 50 تومان میگیریم مشکل رو رفع میکنیم اما متاسفانه درخواستشون اینه رایگان انجام بدیم خوب این صحیح نیست

انجام ندید خوب براشون ...

اگه خواستن پول بدن و انجام بدید

اگه نخواستن به سلامت!

my-host.site
June 14th, 2018, 02:10

حق با مشتری زمانی درسته که پایبند قوانین باشن . در ثانی اون جمله حق با مشتری مال ۲۰ ۳۰ سال پیشه

حالا میری از داروخانه چیزی میخری میبری پس میدی میگیرن دوباره؟ کجا گفتن حق با مشتریه و عمل کردن؟

در ثانی قرار باشه همه چیز منبع در آمد باشه خب بریم سراغ خرید و فروش ارز

اصولا در مواقعی که مشتری هایی امثال اهم میان چند غازی پول سرویس میدن انتظار دارن کل مسئولیت و غیره هم با سرویس دهنده باشد

من کلا با نظر شخصی شما مخالفم

sarac110
June 14th, 2018, 22:45
ببخشداآآ الان مشکل کلمات املایی است ؟یا واقعیت های که گفتم خوشتان نیامد ؟

مورد دوم که در ادمه من متوجه نشدم و خیلی دوست دارم بدونم
من یک سایت و.. دارم منتثل می کنم به یک سرویس دهنده دیگر _ الان اون سایت من بالا نیاد و مدیر سرور هم بفر مایند مشکل ما نیست ، این جا حق با مشتری نیست ؟؟
همیشه حق با مشتری است و به نظر کسانی هم که حوصله ندارند بروند شغل دیگر انتخاب کنند
باید دقت کنند جه شغلی انتخاب می کنند و مشکلات و ترفندو کارشون هم باید کاملا اشنا باشند ، هزار و یک مشکل در این شغل پیش می اسد و باید اگاهی و علم کافی در این مرود داشته باشند
شما هزینه را انتخاب کردید و خریدار هم طبق اون خرید کرده است ، برای فلان فروش .. خدمات نمی دهم اشتباه است .
البته همینکه بفهمیم اینجا ایران است و این موارد بعید نیست ،شهری می روی برای خرید یک شلوار و روسری و... ده تا جنس می بینی اخرشخرید نمی کنی با احترام از مغازه بیرون می ایید و موردی هم است اولی را نگاه می کنی دومی را دیدن فروشنده صداش در میاد . ته هر دو مشخص است ،تعدادی توقع دارند پول بدهند / التماس هم بکنند اخرش بدهکار هم بشوند. این دیکتاوری در کار است .
شخصا محصولی انتخاب می کنم و تمام پشتیبانی هم انجام می دهم ممنون هم هستم از من خرید کردنند. کلا تو فکر اینم خدمات بیشتری بابت خریداشون اضافه کنم که مجدد ازم خرید کنند به نوعی فروشنده محتاج خریدار استو باید ازش هم ممنون باشد ، یک هفته کسی ازتون خرید نکنه متوجه می شوید که همیشه حق با مشتری است .

my-host.site
June 15th, 2018, 00:12
ببخشداآآ الان مشکل کلمات املایی است ؟یا واقعیت های که گفتم خوشتان نیامد ؟

مورد دوم که در ادمه من متوجه نشدم و خیلی دوست دارم بدونم
من یک سایت و.. دارم منتثل می کنم به یک سرویس دهنده دیگر _ الان اون سایت من بالا نیاد و مدیر سرور هم بفر مایند مشکل ما نیست ، این جا حق با مشتری نیست ؟؟
همیشه حق با مشتری است و به نظر کسانی هم که حوصله ندارند بروند شغل دیگر انتخاب کنند
باید دقت کنند جه شغلی انتخاب می کنند و مشکلات و ترفندو کارشون هم باید کاملا اشنا باشند ، هزار و یک مشکل در این شغل پیش می اسد و باید اگاهی و علم کافی در این مرود داشته باشند
شما هزینه را انتخاب کردید و خریدار هم طبق اون خرید کرده است ، برای فلان فروش .. خدمات نمی دهم اشتباه است .
البته همینکه بفهمیم اینجا ایران است و این موارد بعید نیست ،شهری می روی برای خرید یک شلوار و روسری و... ده تا جنس می بینی اخرشخرید نمی کنی با احترام از مغازه بیرون می ایید و موردی هم است اولی را نگاه می کنی دومی را دیدن فروشنده صداش در میاد . ته هر دو مشخص است ،تعدادی توقع دارند پول بدهند / التماس هم بکنند اخرش بدهکار هم بشوند. این دیکتاوری در کار است .
شخصا محصولی انتخاب می کنم و تمام پشتیبانی هم انجام می دهم ممنون هم هستم از من خرید کردنند. کلا تو فکر اینم خدمات بیشتری بابت خریداشون اضافه کنم که مجدد ازم خرید کنند به نوعی فروشنده محتاج خریدار استو باید ازش هم ممنون باشد ، یک هفته کسی ازتون خرید نکنه متوجه می شوید که همیشه حق با مشتری است .

1- انتقال سایت وظیفه هاستینگ نیست مگر اینکه قبل خرید یا بعدش هماهنگی داشته باشید و سرویس دهنده قبول کنه

۲- تجربه کافی در زمینه وب مستری ندارید می تونین برین سراغ تفریحات دیگه و اگر هم مشکلی داشته باشید باید بدونید مشکل حتما از سمت سرور هست که در اینصورت نبایستی هر مشکلی بود مستقیما به سرویس دهنده بگید.

3- اینجا مغازه نیست و شما مشتری نیستین ، الزاماَ بایستی به حقوق سایرین احترام بگذارید

۴- اگه کسی بهتون التماس کرد از من سرویس بگیرید باب میل خودتونه کسی رو متهم جلوه ندید

۵- در صورت خرید مجدد یا همون تمدید راضی نیستین سرویس دهنده تون رو تغییر بدید.

۶- اگر محتاج مشتریانی امثال شما هستند یا هستیم به درک !‌ می تونین از جایی بخرین که کلا هرچی می خواهید انجام بده

در آخرم فک کنم شما ۱٪ هم عملکرد و سیاست های کاری وب مستران اطلاعی ندارید . باید خدارو هم شکر کنید در این وضع اقتصادی همیشه دسترسی به فناوری در زمینه آیتی دارید که اینم ثمره همکاران عزیزی هست که امثال شما بدهکارشون می کنین

-->نوع نظر: کاملا انتقادی<--