PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه کار با سرویس های میزبانی طلاهاست

reza98
June 12th, 2018, 18:14
با سلام
لطفا اگر تجربه ای در‌زمینه کار با طلا هاست در سرویس های میزبانی وب دارید رو بنویسید.

TheKIngRagnar
June 13th, 2018, 02:21
بنده از Iranianserver.net دارم راضیم
طلاهاستم بد نیست

reza98
June 13th, 2018, 02:25
بنده از Iranianserver.net دارم راضیم
طلاهاستم بد نیست

عزیز من که نگفتم ایرانیان سرور چطوره گفتم طلاهاست چطوره؟
شما ازش سرویس داشتید؟

my-host.site
June 13th, 2018, 04:45
چند وقت پیش سرویس هاشون رو استفاده می کردیم . بله کاملا راضی بودیم ازشون ( البته سرویس های ما فقط دامین بودن )

mo_mohit1
June 13th, 2018, 16:08
با سلام
لطفا اگر تجربه ای در‌زمینه کار با طلا هاست در سرویس های میزبانی وب دارید رو بنویسید.

من 2 ساله ازشون ریسیلری دارم و تا الان مشکلی نداشتم. بازگردانی بک آپ و باز کردن آی پی از پنل کاربری هم دارن که خیلی کارایی داره. پشتیبانی هم به موقع و قابل قبول بودن.

Gh-Moradi
June 13th, 2018, 16:39
بنده قبلا ازشون سرویس داشتم مشکلی نبود راضی بودم فقط یکبار سرور مشکل سخت افزاری پیدا کرد که خب ممکنه برای همه پیش بیاد و البته پشتیبانی هم کمی دیر جوابگو بودن نمیدونم الان وضعیت پشتیبانی چطوره

reza98
June 13th, 2018, 17:35
بنده قبلا ازشون سرویس داشتم مشکلی نبود راضی بودم فقط یکبار سرور مشکل سخت افزاری پیدا کرد که خب ممکنه برای همه پیش بیاد و البته پشتیبانی هم کمی دیر جوابگو بودن نمیدونم الان وضعیت پشتیبانی چطوره

چه سرویسی داشتید؟ آپتایم چطوره؟

من 2 ساله ازشون ریسیلری دارم و تا الان مشکلی نداشتم. بازگردانی بک آپ و باز کردن آی پی از پنل کاربری هم دارن که خیلی کارایی داره. پشتیبانی هم به موقع و قابل قبول بودن.

آپتایم چطوره؟

mo_mohit1
June 13th, 2018, 20:50
آپتایم چطوره؟
نسبت به خیلی از هاستینگ های بزرگ، بهترن و آپتایم بالایی داشتن. قطعی روی سرور ریسیلری من تا الان فقط یک بار که اونم سراسری و از خود دیتاسنتر بود. من واقعا راضیم ازشون

faratv
May 17th, 2019, 04:25
متاسفانه هنگام بروز مشکل پاسخگویی بشدت ضعیف میشه.

از دیروز بعضی سرویسهاشون که رو سایتها از وردپرس استفاده میکردن دچار مشکل شدن و کل اطلاعات سایتها پاک شده.متاسفانه برای طلاهاست با سبقه طولانی خوبی که داره اینجور هک شدن اصلاً پذیرفته نیست.

delshad
May 17th, 2019, 10:29
من 4 ساله راضی بودم از دیروز سرویس منم همه فایل های وردپرسی و قالب و حذف شده حالام سایتم قطعه اونا میگن بکاپ نداریم در حالی که تضمین داده بودن بکاپ روزانه ماهانه و هفتگی بگیرن خودمم بکاپ ندارم و اطلاعات و فایل های 5 سالم الان از دست رفته نمیدونم میتونن درست کنن یا نه

hoka
May 17th, 2019, 12:44
والا من زیاد ازشون دامنه میگیرم . یه مقدار کمی تاخیر داره تیکت هایی که ارسال میشه ولی خب قابل قبول هست برای دامنه . روی هاست رو نمیدونم پشتیبانی به چه شکل هست ولی خب برای هاست آدم میخوام همون ثانیه جواب تیکت داده بشه :d

faratv
May 17th, 2019, 16:12
متاسفانه این سری بدجوری به مشکل خوردن.کل اعتبار این چند سال رو به باد دادن.

همه دنبال طلا هستن اینا از طلا به خاک تبدیل شدن

faratv
June 11th, 2019, 23:02
این طلاهاست واقعاً ریخته بهم.
از ظهر سرورها دان شده و هیچ کسی هم پاسخگو نیست.
انگار نه انگار.

سری قبل از طلا به خاک تبدیل شدن الان خاک که سهله پoخ هم نیستن دیگه.

اگه میخوایید سایتهاتون بره هوا و هیچ کسی جواب نده برید سراغشون و از سرویسهای افتضاحشون استفاده کنید.

بدترین جایی که بعد از چند روز به تیکت جواب میدن و جوابشون دیگه بدرد نمیخوره همینجاست.واقعاً متاسفم از همکاری که باهاشون داشتم.