PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای در مورد انتقال سایت سی پنل

sarac110
June 8th, 2018, 20:02
سلام خدمت همه مدیران و اعضای انحمن هاستینک
مدت ها است که گوگل می کنم متاسفانه نتوانستم راهنمایی جامع که با مثال باشد برای مشکل که دوست دارم یاد بگیرم پیدا کنم و اکثرا کلیو یا از FTT راهنما دیدم
من فول بک اپ از طریق وینزارت بک اپ گرفتم و الان دستمه منه _ می خواهم دو تا از سایت ها را در یک هاست دیکه راه بیندازم
داخل بک اپ فایل های فراوانی است و بالای 30 فولدر وقتی رستور کردم دیدم(برای چی هستندو به چه کار می ایند ؟)1

من گشتم پوشه homedir را پیدا کردم و داخل این پوشه یک پوشه public_html است که در هاست هم بود و داخل public_html سایت های که درست کرده بودم را دیدم _ پوشه هاست را زیپ کردم و بردم هاست جدید ساپ دامن بود و به نام همان ساب دامن هم ایجاد کردم و محتویات را اپلود کردم .
بعد رفتم یک دیتابیس جدید در هاست جدید درست کردم
بر گشتم در بک اپی که داشتم داخل پوشه mysql محتویات سایتم را پیدا کردم البته از هر کدام دو پوسه بود با پسوند های .create و .sql
من .sql ار در دیتابیس جدید که درست کردم ایمپورت کردم

الان موندم _ بالا نمیاد
راهنمایی می خواستم ببینم دیگه باید جه کار کنم؟ البته حدس می زنم نام دیتابیس که قبلا داشتم فرق می کند _ الان نام و رمز دیگه زدم _ اگر ممکن است راهنمایی کنید

مورد من وردپرس ووکامرس است بک اپ سی پنل بود و الانم سی پنل هست

دو سوال اولی ایا باید بعد اینا هم کاری انجام بدم سایت بالا بیاد؟ البته ان اس ها هم ست کرده ام و مشکلی نیست.
سوال دوم این همه پوشه در بک اپ به جه درد می خورد .
مرسی از همه

sarac110
June 8th, 2018, 23:23
لطفا اگر امکانش هست اهنمایی کنید من درگیر این موضوع شدم و نمی تونم حل کنم

my-host.site
June 8th, 2018, 23:39
سلام

پاسخ سوال اول : اگر دیتابیس با نام قبلی نتونستین بسازین مشکلی نداره یکی جدید بسازید و قبلی رو ایمپورت کنید تو دیتابیس جدید
راه حل : حالا وارد پوشه Public_html بشین و فایل wp-config.php رو باز کنید و نام دیتابیس و یوزر جدید رو ویرایش کنید و ذخیره کنید کار تمام هست
نکته :
- اگه آدرس سایتتون رو بزنین صفحه سفید بیاد باید از آدرس http://your-site.com/wp-admin وارد پیشخوان بشین و قالبی رو که قبلا استفاده می کردین رو انتخاب کنید
- اگه صفحه نصب اومد یعنی شما فایل wp-config.php رو یا ویرایش نکردید یا کلا خالی هست
- اگه خطای error establishing a database connection یعنی شما نام دیتابیس جدید و یوزر و پس جدید رو در wp-config.php ست نکردید

پاسخ سوال دوم بخش اول :

نام دیتابیس جدید با قدیمی متفاوت هم باشه مهم نیست بلکه محتویات اون حائز اهمیته

پاسخ سوال دوم : این همه فایل و فولدر مربوط به فعالیت ها و دسترسی های سیستم های مدیریتی محتواییتون هست که هرکدام کار خاصی میکنه .

-- پس در نتیجه

شما برای انتقال ۲ راه خیلی ساده و پیش پا افتاده تری دارید

۱- در خواست بدین هاست میزبانی تون سایت رو براتون انتقال بده
۲- یا فایل بکاپ رو انتقال بدید به هاستتون و به میزبان سایتتون بگین براتون ریستور کنه

راه حل سوم هم با من در تماس باشید :-p

آیدی تلگرام : mycpanel (http://t.me/mycpanel)

sarac110
June 9th, 2018, 14:00
خخخیلی ممنون هستم _ من امتحان می کنم و چشم
راه سوم انتخاب می کنم و خیلی ممنون پاسخ دادید