PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست بروز رسانی whmcs به نسخه جدید و کمی راهنمایی

firstline
June 8th, 2018, 12:38
با سلام
نیاز به بروزرسانی و ارتقاء whmcs دارم و کمی هم راهنمایی برای راه اندازی بخش سفارش آنلاین ، ثبت دامنه ایران، صورتحساب مشتری دارم
در حال حاضر سیستمی که وهاب برام نصب کرده بصورت ناقص کار میکنه و تحویل انلاین نداره و ایمیل تیکتها هم نمیاد
الان میخوام که:

ارتقا whmcs به اخرین نسخه رایگان
فارسی سازی ایمیل و محیط کاربری و شمسی سازی تاریخ و pdf صورتحساب (دو سه تا قالب فارسی شده از وهاب انلاین دارم)
هویز دامنه های ایرانی و ..
ثبت و تمدید دامنه ایران بصورت آنلاین (redreseller)
تحویل هاست انلاین
ارسال صورتحساب مشتری
فعال و غیر فعال سازی بر اساس پرداخت صورتحساب

در ضمن نمایندگی دامنه ایران
(redreseller) و hexonet.net را دارم
در کل اینکه با توجه به ریسلری هاست cpanel که دارم این whmcs بدرستی تنظیم و راه اندازی بشه که مشتری هام بتونن به راحتی بصورت انلاین دومین ثبت کنند، دومین تمدید کنند، هاست ثبت و یا تمدید کنند و تیکتهای ارسالی هم بدرستی دریافت و ارسال گردد،

در حال حاضر 10 مشتری و 10 سرویس فعال با تعدادی دامنه دارم

لطفا اگه وقت دارید و میتونید به من کمک کنید جزییات و هزینه را بفرمایید

با تشکر

Reza G
June 8th, 2018, 13:18
خیلی از مواردی که فرمودید نیاز به نمایندگی دامنه داره. شما باید یک نمایندگی دامین ir و یک نمایندگی دامین های بین المللی از همکاران دریافت کنید تا بشه ماژول های مربوطه رو روی سایت شما ست کرد.

وگرنه امکان ثبت، تمدید و ... دامنه وجود نخواهد داشت.

firstline
June 8th, 2018, 13:48
خیلی از مواردی که فرمودید نیاز به نمایندگی دامنه داره. شما باید یک نمایندگی دامین ir و یک نمایندگی دامین های بین المللی از همکاران دریافت کنید تا بشه ماژول های مربوطه رو روی سایت شما ست کرد.

وگرنه امکان ثبت، تمدید و ... دامنه وجود نخواهد داشت.

نمایندگی و ماژولهاشو دارم

OmizbanCo
June 8th, 2018, 13:53
درود
بزرگوار قابل انجام می باشد
در صورت تمایل در ارتباط باشید
دارای نماد اعتماد
تلگرام abusecare

tabanpay
June 8th, 2018, 16:28
با هزینه 200 تومن قابل انجام هست اگر تمایل داشتید

snmsoftpc
June 8th, 2018, 16:29
با سلام
نیاز به بروزرسانی و ارتقاء whmcs دارم و کمی هم راهنمایی برای راه اندازی بخش سفارش آنلاین ، ثبت دامنه ایران، صورتحساب مشتری دارم
در حال حاضر سیستمی که وهاب برام نصب کرده بصورت ناقص کار میکنه و تحویل انلاین نداره و ایمیل تیکتها هم نمیاد
الان میخوام که:

ارتقا whmcs به اخرین نسخه رایگان
فارسی سازی ایمیل و محیط کاربری و شمسی سازی تاریخ و pdf صورتحساب (دو سه تا قالب فارسی شده از وهاب انلاین دارم)
هویز دامنه های ایرانی و ..
ثبت و تمدید دامنه ایران بصورت آنلاین (redreseller)
تحویل هاست انلاین
ارسال صورتحساب مشتری
فعال و غیر فعال سازی بر اساس پرداخت صورتحساب

در ضمن نمایندگی دامنه ایران
(redreseller)
و hexonet.net را دارم
در کل اینکه با توجه به ریسلری هاست cpanel که دارم این whmcs بدرستی تنظیم و راه اندازی بشه که مشتری هام بتونن به راحتی بصورت انلاین دومین ثبت کنند، دومین تمدید کنند، هاست ثبت و یا تمدید کنند و تیکتهای ارسالی هم بدرستی دریافت و ارسال گردد،

در حال حاضر 10 مشتری و 10 سرویس فعال با تعدادی دامنه دارم

لطفا اگه وقت دارید و میتونید به من کمک کنید جزییات و هزینه را بفرمایید

با تشکر

سلام دوست عزیز

ارتقا whmcs به اخرین نسخه رایگان ( از چه نسخه ای استفاده میکنید ؟ بروزرسانی مشکلی نداره و میتونید خودتون انجام بدید )
فارسی سازی ایمیل و محیط کاربری و شمسی سازی تاریخ و pdf صورتحساب (دو سه تا قالب فارسی شده از وهاب انلاین دارم) ( این موارد که می فرمایید تنها نسخه های تجاری در اینترنت هست که هم سالم و هم قابل اعتماد باشند که هزینه های خودشون رو دارن مانند فارسی ساز ایمیل و شمسی ساز ها )
هویز دامنه های ایرانی و .. ( که باید از عزیزانی که نمایندگی این سرویس رو ارائه میدن پنل و ماژول دریافت کنید مانند فراسو که ما خودمون به مشتریانمون این شرکت رو پیشنهاد میدیم. )
ثبت و تمدید دامنه ایران بصورت آنلاین (redreseller) ( اگر منظورتون دامین های بین المللی هست که اونام ماژول های خودشون رو دارند مانند ایران سرور که عالی هست تو این سرویس )
تحویل هاست انلاین ( این مورد هم کافیه نمایندگی رو در بخش سرور ها اضافه کنید و در زمان ایجاد محصول و در تب ماژول پکیج رو انتخاب کنید. در نهایت در صورت اینکه همه موارد رو درست انجام داده باشید مشتری متونید پس از پرداخت یا تمدید به سرویس دسترسی داشته باشه )
ارسال صورتحساب مشتری
فعال و غیر فعال سازی بر اساس پرداخت صورتحساب ( این دو مورد هم کافیه اتوماسیون فعال باشه )

اما در کل باید نسخه شما بررسی بشه
کانفیگ ها باید بررسی بشه که نصب خالی ( ویزارد ) بوده یا نصب و کانفیگ
موارد امنیتی و کرون انجام شده یا خیر
تنظیمات اتوماسیون انجام شده یا خیر
فارسی ساز ها و قالب ها و بخصوص تنظیمات پیکربندی به چه صورت تنظیم شده
بخش ارسال ایمیل که میفرمایید باید بررسی بشه درست تکمیل شده یا خیر و اینکه اگر روی smtp تنظیم هست آیا خطا میده یا خیر یا اصلا smtp سرور درست هست برای ارسال

موفق و پیروز باشید