PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور حین ساخت ماشین مجازی در virtualizor

vpsmad
June 6th, 2018, 02:14
با سلام

حین ساخت ماشین مجازی این ارور میاد :

The following errors were found :

There was an error while starting the new VPS
setlocale: No such file or directory error: Failed to create domain from /etc/libvirt/qemu/v1015.xml error: Requested operation is not valid: network 'natbr6' is not active

البته بعد از ادد کردم ip pool جدید این ارور میاد قبلش ایرادی نداشت دوستان مشکل از چی میتونه باشه ممکنه از سابنت باشه درست ست نکرده باشم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید تشکر

- - - Updated - - -

کسی نیست ؟!!عجیبه 98 نفر آنلاینه یعنی شکر خدا این مشکل فقط برای من پیش اومده !

IranianServer
June 6th, 2018, 03:08
سلام
اول این دستور رو توی ssh بزنید : sudo virsh net-list --all
اگر با inactive مواجه شدید این کد رو توی ssh ّبزنید : sudo virsh net-start default

- - - Updated - - -

سابنت هاتون رو هم بفرمایید چطوری ست کردید ، یا اگر میتونید یه اسکرین از تنظیماتتون بزارید

vpsmad
June 6th, 2018, 03:21
سلام
اول این دستور رو توی ssh بزنید : sudo virsh net-list --all
اگر با inactive مواجه شدید این کد رو توی ssh ّبزنید : sudo virsh net-start default

- - - Updated - - -

سابنت هاتون رو هم بفرمایید چطوری ست کردید ، یا اگر میتونید یه اسکرین از تنظیماتتون بزارید

اولا ممنون از پاسخگویی و وقتی که گذاشتید دستور اول رو زدم بله inactive اومد و دستور دوم این ارورها اومدن :

error: Failed to start network default
error: The name org.fedoraproject.FirewallD1 was not provided by any .service files

اینکه من یه سوالی هم که در مورد سابنت28 دارم آی پی اول گیت وی هست درسته ؟ و اینکه برای first ip همون آی پی اول که گیت وی هست رو وارد کنم یا بعد اون ؟ ساب نت مسک هم که 255.255.255.0 درسته ؟

IranianServer
June 6th, 2018, 03:24
خواهش میکنم ، برای سابنت ایپی اول gateway اولین ایپی یوزیبل که براتون ارسال شده (همون بعدیش) هم میشه ایپی اولتون
برای رفع ارور هم این دستور رو بزنید : service libvirtd restart

vpsmad
June 6th, 2018, 03:40
خواهش میکنم ، برای سابنت ایپی اول gateway اولین ایپی یوزیبل که براتون ارسال شده (همون بعدیش) هم میشه ایپی اولتون
برای رفع ارور هم این دستور رو بزنید : service libvirtd restart

بله مشکل حل شد دستتون درد نکنه تشکر

در مرود سابنت هم first ip و lost ip داریم رنج من هم xxx.xxx.xxx.1 تا xxx.xxx.xxx.16 اولی که یک باشه گیت وی وارد میکنیم و برای first ip آیا دوباره این 1 وارد میشه یا نه ؟ممنون

IranianServer
June 6th, 2018, 03:42
خیر ایپی اولتون بعنوان gateway و ایپی دوم xxx.xxx.xxx.2 رو بعنوان ایپی اول تعریف میکنید .

vpsmad
June 6th, 2018, 03:45
خیر ایپی اولتون بعنوان gateway و ایپی دوم xxx.xxx.xxx.2 رو بعنوان ایپی اول تعریف میکنید .

محبت کردید ممنون تشکر :53::53::53::53::53: