PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرنوشت نه چندان جالب zPanel !

acloud
June 3rd, 2018, 07:05
سلام علیکم

امروز بصورت اتفاقی درحال بررسی کنترل پنل های رایگان (open source) بودم که متوجه شدم سایت پشتیبانی zPanel به نشانی zpanelcp.com هنگام لود شدن به نشانی دیگری به آدرس hostwinds.com ریدایرکت میشود.
طی بررسی هائی که انجام دادم، معلوم شد که جناب "Bobby Allen" (مدیر پروژه zPanel ) امتیاز پروژه رو به شرکت هاست وایندز (hostwinds.com) منتقل کرده و این شرکت هم بخاطر عدم توانایی در اداره پروژه، اون رو متوقف کردند.

-لازم بذکر است پروژه zPanel از جمله کنترل پنل های رایگان بود که تا سال اخیر، هزاران کاربر را به سمت خود جذب نموده بود.
و این بود سرنوشت نه چندان جالب این کنترل پنل محبوب.

+در نهایت پیشنهاد میکنم از کنترل پنل سنتوس وب پنل (Centos WebPanel) به جهت رایگان و استیبل بودن، استفاده نمایید.

ما را از دعاهای خیرتان محروم نفرمائید.
ارادتمند

Amlaaki
June 3rd, 2018, 12:07
سلام علیکم

امروز بصورت اتفاقی درحال بررسی کنترل پنل های رایگان (open source) بودم که متوجه شدم سایت پشتیبانی zPanel به نشانی zpanelcp.com هنگام لود شدن به نشانی دیگری به آدرس hostwinds.com ریدایرکت میشود.
طی بررسی هائی که انجام دادم، معلوم شد که جناب "Bobby Allen" (مدیر پروژه zPanel ) امتیاز پروژه رو به شرکت هاست وایندز (hostwinds.com) منتقل کرده و این شرکت هم بخاطر عدم توانایی در اداره پروژه، اون رو متوقف کردند.

-لازم بذکر است پروژه zPanel از جمله کنترل پنل های رایگان بود که تا سال اخیر، هزاران کاربر را به سمت خود جذب نموده بود.
و این بود سرنوشت نه چندان جالب این کنترل پنل محبوب.

+در نهایت پیشنهاد میکنم از کنترل پنل سنتوس وب پنل (Centos WebPanel) به جهت رایگان و استیبل بودن، استفاده نمایید.

ما را از دعاهای خیرتان محروم نفرمائید.
ارادتمند

نه خیر عزیز اینم stable نیست .

بسیار مشکل داره و درهم برهمه ...

+ مشکل توی اپاچی داره گاهی اوقات .

بهترین کار نصب مستقیم nginx+php-fpm+mariadb or mysql هست .

vahab00
June 4th, 2018, 01:05
درود
حتما وستا رو هم تست کنید
vestacp
فوق العادست و کاملا رایگان

acloud
June 4th, 2018, 04:28
درود
حتما وستا رو هم تست کنید
vestacp
فوق العادست و کاملا رایگان

سلام

ارادت وهاب جان

اگر زحمت نبود از ویژگی های بالخصوص این کنترل پنل بیشتر برای بنده و دوستان بفرمائید.

سپاسگزارم

vahab00
June 4th, 2018, 12:01
سلام

ارادت وهاب جان

اگر زحمت نبود از ویژگی های بالخصوص این کنترل پنل بیشتر برای بنده و دوستان بفرمائید.

سپاسگزارم

درود
والله میگن مشک آن است که خود ببوید
اما این پنل فوق العادست
سفارشی سازی های فوق العاده
فایل منیجر عالی
خیلی سبک
رابط کاربری ساده
پشتیبانی از اس اس ال و...
و مهمتر از همه فایروال قدرتمند
و سبکیش هم باعث میشه هیچ فشاری رو سرور نیاد و انقدر خودش بهینه هست که کلا خیالتون از همه جهات راحته
تو سایتش دمو داره
https://vestacp.com
فقط شاید اون 1-2 ساعت اول یکم براتون سخت به نظر بیاد اما وقتی کار باهاش یاد بگیرید عاشقش میشید . برای مصارف شخصی که نیاز به هزینه کردن برای لایسنس نیست عالی هست
و نصب با یک دستور

gbg
January 7th, 2019, 22:17
تازه با این پنل خو گرفته بودم
یکم بدقلقی میکرد ولی وقتی کانفیک میکردی تا تغییر نمیخواست مشکلی نداشت
پیدا کردن جایگزین سخته

miladtnt
January 8th, 2019, 00:06
با این کاری که اقای سنجری کردن و با قیمتی که سی پنل میدن اصلا ارزش نداره ادم دردسرای پنلای دیگرو امتحان کنه ! درضمن سی پنل واقعا از همه لحاظ لا اختلاف زیاد بی نظیره