PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با ماینینگ

psfa
June 2nd, 2018, 15:00
سلام دوستان خسته نباشید
من راجع به ماینینگ خیلی تحقیق کردم منتها به سری سوال هست باز که متوجه نشدم اصلا
توی انجمن هم سرچ کردم و تاپیک هایی که بودو خوندم اما به جواب سوالم نرسیدم
ممنون میشم دوستانی که تخصص دارن پاسخ بدن
الان مثلا اگه من دستگاه antminer s9 رو تهیه کنم حدودا روزی 0.0025 بیت کوین استخراج میکنه. به دلار یه چیزی حدود ماهانه 555 دلار میشه . حالا سوال اینه که من بیت کوین هایی که این دستگاه رو چیجوری میتونم به پول تبدیل کنم؟ تبدیل کردنش به پول راحته و مشکلی نداره؟ باید به اندازه ی خاصی برسه که بتونم به پول تبدیلش کنم؟ یعنی لازمه حتما 1 سکه کامل بشه یا خیر مثل همون 0.0025 بیت کوین رو هم میتونم به پول تبدیل کنم؟

number one
June 2nd, 2018, 15:25
شما هر چی که استخراج میکنید رو داخل کیف پولتون می ریزید با استفاده از صرافی های آنلاین اون مبلغ رو به ریال تبدیل میکنید
خیر نیازی نیست حتما یک سکه بشه

psfa
June 2nd, 2018, 15:28
شما هر چی که استخراج میکنید رو داخل کیف پولتون می ریزید با استفاده از صرافی های آنلاین اون مبلغ رو به ریال تبدیل میکنید
خیر نیازی نیست حتما یک سکه بشه

خب بازم کلیت داستان یه مقدار با عقل من جور در نمیاد
اگه این طور باشه که سرمایه بعد 4 ماه کلا بر میگرده و از اون به بعد کلا میشه سود. البته اگه یه دستگاه بگیرم و جواب بده بعد همون یک ماه دستگاه قوی تر هم میتونم بخرم
منتها مشکلی که اینجاست اداره برق مشکلی با این داستان نداره؟ چون همین یه دونه s9 حدودا ماهانه 1000 وات مصرفشه . اگه اندازه 4 5 هزار وات مصرف کنیم ماهانه مشکلی پیش نمیاد؟

number one
June 2nd, 2018, 15:35
خب بازم کلیت داستان یه مقدار با عقل من جور در نمیاد
اگه این طور باشه که سرمایه بعد 4 ماه کلا بر میگرده و از اون به بعد کلا میشه سود. البته اگه یه دستگاه بگیرم و جواب بده بعد همون یک ماه دستگاه قوی تر هم میتونم بخرم
منتها مشکلی که اینجاست اداره برق مشکلی با این داستان نداره؟ چون همین یه دونه s9 حدودا ماهانه 1000 وات مصرفشه . اگه اندازه 4 5 هزار وات مصرف کنیم ماهانه مشکلی پیش نمیاد؟

ارز دیجیتال نوسانات زیادی داره،دستگاه ماین برق زیادی مصرف میکنه،هش ریت ها روز به روز پیچیده تر میشن اینا موانع سر کار هست
من نمی دونم چطور حساب کردید که 4 ماه شده ولی با توجه به این موارد که گفتم اگه به صرفه هست براتون می تونید اقدام کنید اداره برقم پولشو میگیره کاری بتون نداره

psfa
June 2nd, 2018, 15:41
ارز دیجیتال نوسانات زیادی داره،دستگاه ماین برق زیادی مصرف میکنه،هش ریت ها روز به روز پیچیده تر میشن اینا موانع سر کار هست
من نمی دونم چطور حساب کردید که 4 ماه شده ولی با توجه به این موارد که گفتم اگه به صرفه هست براتون می تونید اقدام کنید اداره برقم پولشو میگیره کاری بتون نداره

برق این دستگاه که نهایتا ماهیانه 350 400 هزار تومن میخواد بشه
4 ماه رو با توجه به قیمت دستگاه و ارزی که ماهانه استخراج میکنه حساب کردم حدودی. مگه غیر این میشه؟

k-pax
June 2nd, 2018, 15:44
الان با توجه با زیاد شدن تعداد ماینر ها و همچنین سختی زیاد بیت کوین . ماین کردن بیت کوین خیلی سخت شده
شما هزینه برق در نظر بگیرید . شاید به صرفه نباشه . چون هزنیه برق پلکانی حساب میشه .

الان هم که ارزش ارز دیجیتال افت زیادی داشته . اما بعضی ها میگن دوباره میره بالا !

بجای بیت کوین میتونید ارزهای دیگه مثل مونرو ( که البته باید با کارت گرافیک باشه) ماین کنید. که باز هم برق و سخافتزای قوی میخواد

psfa
June 2nd, 2018, 15:55
الان با توجه با زیاد شدن تعداد ماینر ها و همچنین سختی زیاد بیت کوین . ماین کردن بیت کوین خیلی سخت شده
شما هزینه برق در نظر بگیرید . شاید به صرفه نباشه . چون هزنیه برق پلکانی حساب میشه .

الان هم که ارزش ارز دیجیتال افت زیادی داشته . اما بعضی ها میگن دوباره میره بالا !

بجای بیت کوین میتونید ارزهای دیگه مثل مونرو ( که البته باید با کارت گرافیک باشه) ماین کنید. که باز هم برق و سخافتزای قوی میخواد

خب سخت افزار که عرض کردم میتونم ماینر بگیرم
در رابطه با هزینه برق هم هزینه برق تو بیشترین حالتش فکر کنم 350 60 تومن بابت هر وات هست که بازم هر جور حساب کنی میصرفه طبق اون طور که گفته میشه این دستگاه میتونه این مقدار در ماه استحراج کنه

- - - Updated - - -

فقط من باز یه چیزو متوجه نشدم که میفرمایید ماین کردن سخت شده
خب دستگاهو روشن میکنی و خودش با نرم افزار خودش شروع میکنه به ماین کردن. سختی کارش کجا میتونه باشه؟

k-pax
June 2nd, 2018, 16:18
ببنید اول اینکه قیمت برق پلکانی هست . و همچنین هر استان فرق میکنه

سختی استخراج یه اصطلاح هست. هرچی از زمان انتشار اون ارز گذشته باشه و همچنین هرچه تعداد ماینر ها زیاد تر باشن . سختی اون ارز میره بالا
بعدش مثلا قبلا بیت کوین هرگره که ایجاد میشه 50 بیت کوین میداد الان شده 25 تا و فکر کنم یه مدت دیگه میشه 12.5
هم ارزش گره ها اومده پایین و هم تعداد ماینر ها رفته بالا .

به هرحال اگه تواوم کار داشته باشید و بعد از 5-6 ماه خسته نشید به سود میرسید .

smartieuser
June 2nd, 2018, 17:36
سلام دوستان خسته نباشید
الان مثلا اگه من دستگاه antminer s9 رو تهیه کنم حدودا روزی 0.0025 بیت کوین استخراج میکنه. به دلار یه چیزی حدود ماهانه 555 دلار میشه . حالا سوال اینه که من بیت کوین هایی که این دستگاه رو چیجوری میتونم به پول تبدیل کنم؟ تبدیل کردنش به پول راحته و مشکلی نداره؟ باید به اندازه ی خاصی برسه که بتونم به پول تبدیلش کنم؟ یعنی لازمه حتما 1 سکه کامل بشه یا خیر مثل همون 0.0025 بیت کوین رو هم میتونم به پول تبدیل کنم؟

گمرک رسمی کشور واردات دستگاه ماینینگ رو با مجوز بانک مرکزی فقط مجاز میدونه

psfa
June 2nd, 2018, 17:39
گمرک رسمی کشور واردات دستگاه ماینینگ رو با مجوز بانک مرکزی فقط مجاز میدونه

الان هستن که وارد میکنن و میفروشن و یه تعدادیم موجود دارن توی ایران

Farid Saadat
June 2nd, 2018, 18:15
خب سخت افزار که عرض کردم میتونم ماینر بگیرم
در رابطه با هزینه برق هم هزینه برق تو بیشترین حالتش فکر کنم 350 60 تومن بابت هر وات هست که بازم هر جور حساب کنی میصرفه طبق اون طور که گفته میشه این دستگاه میتونه این مقدار در ماه استحراج کنه

- - - Updated - - -

فقط من باز یه چیزو متوجه نشدم که میفرمایید ماین کردن سخت شده
خب دستگاهو روشن میکنی و خودش با نرم افزار خودش شروع میکنه به ماین کردن. سختی کارش کجا میتونه باشه؟
سلام،
ببینید بخوام کامل بگم، برای ترنسفر ارزها یک سری معادله تعریف میشه... این معادلات رو هر کامپیوتری زودتر انجام بده، جایزه که مقداری از پول هست مال اونه... حالا ماینر ها زیاد شده اند، طبعا سخت افزار بسیار قوی هم دارند... یک معادله رو دستگاه شما تا بخواد پردازش کنه سیستم اونا خروجی معادله بعدی رو هم در آورده... این میشه میزان سختی ماین کردن. که در ارز های جدید چون ماینر کمتره، سختی کمتر میشه. برای میزان پولی هم که داده میشه دوست دیگرمون توضیح دادند، میزانش کمتر از قبل شده.

با احترام.

psfa
June 2nd, 2018, 18:29
سلام،
ببینید بخوام کامل بگم، برای ترنسفر ارزها یک سری معادله تعریف میشه... این معادلات رو هر کامپیوتری زودتر انجام بده، جایزه که مقداری از پول هست مال اونه... حالا ماینر ها زیاد شده اند، طبعا سخت افزار بسیار قوی هم دارند... یک معادله رو دستگاه شما تا بخواد پردازش کنه سیستم اونا خروجی معادله بعدی رو هم در آورده... این میشه میزان سختی ماین کردن. که در ارز های جدید چون ماینر کمتره، سختی کمتر میشه. برای میزان پولی هم که داده میشه دوست دیگرمون توضیح دادند، میزانش کمتر از قبل شده.

با احترام.

سلام
مشتکر از توضیحاتون. با زبان ساده بود و روال کار رو متوجه شدم
تو انجمن های دیگه هم سرچ کردم هر کی یه جور حرف میزنه. بعضی همین antminer s9 داشتن میگفتم روزی 5 دلار در میاره براشون. اما خیلی جاهای دیگه سایت های خارجی و ... تا 500 دلار هم نشوته بودن با همین دستگاه
موندیم والا

- - - Updated - - -

سلام،

با احترام.
ارز های جدید هم نقد کردنش سخت تره درسته؟

Farid Saadat
June 2nd, 2018, 18:47
سلام
مشتکر از توضیحاتون. با زبان ساده بود و روال کار رو متوجه شدم
تو انجمن های دیگه هم سرچ کردم هر کی یه جور حرف میزنه. بعضی همین antminer s9 داشتن میگفتم روزی 5 دلار در میاره براشون. اما خیلی جاهای دیگه سایت های خارجی و ... تا 500 دلار هم نشوته بودن با همین دستگاه
موندیم والا

- - - Updated - - -

ارز های جدید هم نقد کردنش سخت تره درسته؟
سلام،
ببینید میزان درآمد بستگی داره به میزان معادله حل شده توسط سیستم شما... حالا مثلا یک معادله حل کنید یک دلار میده، 100 تا حل کنید 100 دلار ( اعداد مثال هستند ). قدیم بیشتر میشد حل کرد چون رقابت کمتر بود و بیشتر معادله بهتون میرسید + پولی که میدادن بیشتر بود ( مثلا فکر کنید قبلا روزی 200 معادله میتونستید حل کنید هر کدوم 5 دلار می داد میشد روزی 1000 دلار... الان 50 تا می تونید حل کنید هر کدوم 2 دلار... مجدد اعداد صرفا واسه مثال هستند و حتی نسبت درستی رعایت نشده... حتی بزرگنمایی کردم که متوجه عمقش بشید ).

در مورد نقد کردن: ببینید به نظر من اصولا حرف اشتباهی هست که من میخوام نقد کنم درامد ارز دیجیتالم رو ( صرفا به نظر من ). می دونین چرا؟ تو عقیده من کسی دنبال ارز دیجیتال میره که خرید ارزی داره ولی مشکلات تهیه ارز همونطور که میدونین کم نیستن... واسه این میره ارز دیجیتال استفاده کرد و جایگزین پول نقدش کرد... خارج از این به نظرم نباید وارد چنین مارکتی شد. ولی حالا بریم سر موضوعی که در واقعیت وجود داره. فروش ارز دیجیتال معمولا چندان سخت نیست و مشتری براش زیاد پیدا میشه مخصوصا اگر به اصطلاح این کاره باشید. یکم هوشمندانه اگر کار کنین حتی می تونین به خارجیا بفروشید و مارکت خوبی هم داشته باشید. یا حتی خرید ارزی انجام بدید و سود کنید. درکل باید برای فروش هرچیزی هوشمند باشید وگرنه فروش همه چیز برای شما سخت خواهد شد.

با احترام.

psfa
June 3rd, 2018, 15:29
سلام،
ببینید میزان درآمد بستگی داره به میزان معادله حل شده توسط سیستم شما... حالا مثلا یک معادله حل کنید یک دلار میده، 100 تا حل کنید 100 دلار ( اعداد مثال هستند ). قدیم بیشتر میشد حل کرد چون رقابت کمتر بود و بیشتر معادله بهتون میرسید + پولی که میدادن بیشتر بود ( مثلا فکر کنید قبلا روزی 200 معادله میتونستید حل کنید هر کدوم 5 دلار می داد میشد روزی 1000 دلار... الان 50 تا می تونید حل کنید هر کدوم 2 دلار... مجدد اعداد صرفا واسه مثال هستند و حتی نسبت درستی رعایت نشده... حتی بزرگنمایی کردم که متوجه عمقش بشید ).

در مورد نقد کردن: ببینید به نظر من اصولا حرف اشتباهی هست که من میخوام نقد کنم درامد ارز دیجیتالم رو ( صرفا به نظر من ). می دونین چرا؟ تو عقیده من کسی دنبال ارز دیجیتال میره که خرید ارزی داره ولی مشکلات تهیه ارز همونطور که میدونین کم نیستن... واسه این میره ارز دیجیتال استفاده کرد و جایگزین پول نقدش کرد... خارج از این به نظرم نباید وارد چنین مارکتی شد. ولی حالا بریم سر موضوعی که در واقعیت وجود داره. فروش ارز دیجیتال معمولا چندان سخت نیست و مشتری براش زیاد پیدا میشه مخصوصا اگر به اصطلاح این کاره باشید. یکم هوشمندانه اگر کار کنین حتی می تونین به خارجیا بفروشید و مارکت خوبی هم داشته باشید. یا حتی خرید ارزی انجام بدید و سود کنید. درکل باید برای فروش هرچیزی هوشمند باشید وگرنه فروش همه چیز برای شما سخت خواهد شد.

با احترام.
متشکر از توضیحات بسیار مفید شما

Raymvnd
June 3rd, 2018, 15:34
درود...به سمت ارزهای بروید که درجه سختی ماین کمتر و ارزش کمتر باشه مثل پک کوین

ashadata
June 4th, 2018, 19:17
به طور کلی در مبحث ماینینگ بازه درآمد رو ( مبلغ خود دستگاه ) حدود 10 تا 15 ماه باید در نظر گرفته بشه

- - - Updated - - -

ببین اگه یک پول اضافه ای داری و میخوای توی حوزه کریپتوکارنسی سرمایه گذاری کنی بهتره بری سمت ترید ؛ ماینینگ دردسر های خودش رو داره و با توجه به وضع موجود و آینده ای که داره میاد عملا ریسک زیادی داره معلوم نیست با این سختی شبکه اصلا 15 ماهه هم بتونی پولت رو دربیاری

اما ترید هم پولت نقده ( اراده کنی 5 دقیقه بعد ریال تو حسابته ) هم سود های بهتری داره دقیقا مثل بورس

البته یک شرط داره که اونم سیگنال های به موقع و درسته ( من توی دو تا کانال VIP خارجی هستم - حدودا ماهی 70 تا 130 درصد بازدهی سرمایه داریم )

* البته سود های کلان هم تا الان داشتی ( زمانی که یک ارز به یک اکسچنج لیست میشه ) - مثلا سر بایت کوین توی پامپ اولیه من 47 برابر شد پولم :) - شانسیه این سوداش ولی

amir2647
June 4th, 2018, 21:14
eدوست عزیز دستگاه ماین S9 حداکثر ۲۸۰ دلار در ماه میده قبلا این دستگاه ۳۸۰ میداد حدودا دو ماه قبل
پول برق از این ۲۸۰ دلار کم کن
دوست عزیز این دستگاه صدای وحشتناکی داره
اینم در نظر بگیر که در منزل غیر قابل تحمله

psfa
June 5th, 2018, 18:07
به طور کلی در مبحث ماینینگ بازه درآمد رو ( مبلغ خود دستگاه ) حدود 10 تا 15 ماه باید در نظر گرفته بشه

- - - Updated - - -

ببین اگه یک پول اضافه ای داری و میخوای توی حوزه کریپتوکارنسی سرمایه گذاری کنی بهتره بری سمت ترید ؛ ماینینگ دردسر های خودش رو داره و با توجه به وضع موجود و آینده ای که داره میاد عملا ریسک زیادی داره معلوم نیست با این سختی شبکه اصلا 15 ماهه هم بتونی پولت رو دربیاری

اما ترید هم پولت نقده ( اراده کنی 5 دقیقه بعد ریال تو حسابته ) هم سود های بهتری داره دقیقا مثل بورس

البته یک شرط داره که اونم سیگنال های به موقع و درسته ( من توی دو تا کانال VIP خارجی هستم - حدودا ماهی 70 تا 130 درصد بازدهی سرمایه داریم )

* البته سود های کلان هم تا الان داشتی ( زمانی که یک ارز به یک اکسچنج لیست میشه ) - مثلا سر بایت کوین توی پامپ اولیه من 47 برابر شد پولم :) - شانسیه این سوداش ولی

سلام
راجع به این چیزی که گفتین هیچ اطلاعاتی ندارم
سرچ میکنم ببینم چی هست اصلا
ممنون ازتون

- - - Updated - - -

eدوست عزیز دستگاه ماین S9 حداکثر ۲۸۰ دلار در ماه میده قبلا این دستگاه ۳۸۰ میداد حدودا دو ماه قبل
پول برق از این ۲۸۰ دلار کم کن
دوست عزیز این دستگاه صدای وحشتناکی داره
اینم در نظر بگیر که در منزل غیر قابل تحمله
280 هم اگه میداد بد نبود اما میگن ظاهرا روزی 5 6 دلار نهایت در میاره الان

Cr0w
June 5th, 2018, 19:08
ماهانه 555 دلار میشه

دوست من این مبلغ رو یک پیش میتونستید با antminer در بیارید .

الان به زور میتونید ماهی 180 دلار باهاش در آمد داشته باشید بدون محاسبه برق .

نمیخوام بهتون بی احترام کنم یا قصد جسارت ندارم به هر میزانی که در این باره تحقیق کردید

من پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید .

حتما اگر جدی هستید در این مسئله این مقالات و دنبال و مطالعه کنید بعد خرید کنید .

https://arzdigital.com/category/wiki/

psfa
June 5th, 2018, 19:22
دوست من این مبلغ رو یک پیش میتونستید با antminer در بیارید .

الان به زور میتونید ماهی 180 دلار باهاش در آمد داشته باشید بدون محاسبه برق .

نمیخوام بهتون بی احترام کنم یا قصد جسارت ندارم به هر میزانی که در این باره تحقیق کردید

من پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید .

حتما اگر جدی هستید در این مسئله این مقالات و دنبال و مطالعه کنید بعد خرید کنید .

https://arzdigital.com/category/wiki/
سلام
بله بیشتر که تحقیق کردم دیدم این مواردی که هست توی اینترنت قدیمیه و در حال حاضر کمتر از این مبالغ در میاره

Raymvnd
June 5th, 2018, 21:17
درود...بهتره سخت افزار قوی جمع کنید با کوین پک اقدام به ماین کنید راحتتره...
https://coinpot.co

joodi
June 3rd, 2019, 11:07
سلام دوستان خسته نباشید

می تونید به سایت سیتکس نگاه بندازید راجب ماینینگ (https://citexco.com/mining/) کاملا توضیح داده ، و حتی فرم مشاوره هم گذاشته که می تونید ثبت نام کنید و رایگان سوالاتتون رو بپرسید
https://citexco.com/mining/

fanza
June 3rd, 2019, 11:41
سلام دوستان خسته نباشید
درود .
من خودم ماینینگ انجام میدم و فارم دارم.
1- توی بیت کوین 8500 تایی هر دستگاه S9j حدودا ماهیانه 160 دلار میده بهتون
2-دستگاه به جز برند bitmain اصلا تهیه نکنید چون ب درد نمیخوره , نگهداریش خیلی سخته
3-تا جایی که میتونید خودتون فارم راه اندازی نکنید و بدید به یک فارم براتون نگهداری کنه
4-برای فروش صرافی های آنلاین معتبری هستن مثل رمزینکس یا اوکی اکسنچنج که به راحتی میتونید بهشون بفروشید

Wakipersian
June 3rd, 2019, 13:19
درود
اگر نیاز به تهیه سخت افزار و دستگاه ها داشتید میتونید از طریق تلگرام در ارتباط باشید

yashar313
June 3rd, 2019, 13:44
فارم های بیت کویین خیلی زیاد دارن میشن و بزودی توی دولت عکس العمل نشان خواهد داد