PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه طور میشه از بیرون به پورت خاصی از یک Vps ویندوز که دارای آی پی لوکال هست متصل شد؟

Ali_Sedaghat
June 2nd, 2018, 11:09
با سلام خدمت دوستان
چه طور میشه در داخل Vps ای که از آی پی لوکال در کارت شبکه استفاده کرده پورت مورد نظر رو باز کرد و به همون پورت وصل شد با توجه به این که فایروال رو غیرفعال کرده ایم؟
به عنوان نمونه از این آی پی در تنظیمات کانکشن کارت شبکه استفاده شده: 192.168.1.57

djdj99
June 2nd, 2018, 12:05
سلام
اگر vps باشه و روی لوکال خودتون نباشه نمیتونید وصل شید چون لوکال هاست فقط مخصوص خود اون سیستم هست اما اگر روی مجازی ساز مثلا وی ام ویر بر روی لوکال خودتون نصب کردید میتونید وصل شید.

Ali_Sedaghat
June 2nd, 2018, 12:54
سلام
اگر vps باشه و روی لوکال خودتون نباشه نمیتونید وصل شید چون لوکال هاست فقط مخصوص خود اون سیستم هست اما اگر روی مجازی ساز مثلا وی ام ویر بر روی لوکال خودتون نصب کردید میتونید وصل شید.
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز.
Vps رو لوکال خودم نیست.
یعنی راهی وجود نداره تا بشه به غیر از نرم افزارهای ریموت بهش وصل شد؟ البته با پورتی که مد نظر خودمون باشه.

djdj99
June 2nd, 2018, 14:27
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز.
Vps رو لوکال خودم نیست.
یعنی راهی وجود نداره تا بشه به غیراز نرم افزارهای ریموت بهش وصل شد؟ البته با پورتی که مد نظر خودمون باشه.

سلام ببینید برای وصل شدن به اون ای پی و حالا هر پورتی نیاز هست حتما ای پی اون vps ثابت و ولید باشه ای پی لوکال مخصوص خود اون سیستم هست و شما نمیتونید باز کنید مگر اینکه اون vps نت داشته باشد و روی آن تیم ویور یا AnyDesk نصب کنید.

razavihost
June 2nd, 2018, 15:25
با سلام خدمت دوستان
چه طور میشه در داخل Vps ای که از آی پی لوکال در کارت شبکه استفاده کرده پورت مورد نظر رو باز کرد و به همون پورت وصل شد با توجه به این که فایروال رو غیرفعال کرده ایم؟
به عنوان نمونه از این آی پی در تنظیمات کانکشن کارت شبکه استفاده شده: 192.168.1.57

باید ip ولید و یه مودم درست درمون و یا یه روتر میکروتیک داشته باشید.
البته اگه منظورتون برای مصارف خونگی باشه

Ali_Sedaghat
June 2nd, 2018, 22:21
ممنونم از پاسخ همگی عزیزان
این Vps که در اختیارم هست نت داره. یعنی میشه با مرورگر اینترنت سایت های مختلف رو باز کرد. امکان دانلود از اینترنت هم مهیاست.
من قصد ندارم با نرم افزارهای ریموت مثل خود ریموت دسکتاپ یا انی دسک یا تیم ویور و... به اون وصل بشم.
برای روشن شدن بهتر ماجرا یه مثال می زنم:
فرض کنید شما می خواید از کامپیوتر خانگی یک سری سایت هایی رو باز کنید. برای این کار بلند نمیشید ریموت دسکتاپ رو باز کنید و وارد سرور بشید. بنابراین میایید به سرورتون (چیز پی ان) می زنید.
این یه مثال ساده ای بود که براتون زدم تا مسأله بهتر درک بشه.

بنابراین خلاصه ای از گفته های من:
1- Vps دارای یک آی پی مشخص هست. (مال یکی از دیتاسنترهای شیطان بزرگ هست)
2- دارای اینترنت هست و میشه باهاش هم سایت ها رو بازدید کرد و هم دانلود کرد.
3-در تنظیمات کانکشن کارت شبکه به جای این که آی پی اصلی Vps قرار داده بشه از آی پی های لوکال استفاده شده.
IP Address: 192.168.1.57
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway: 192.168.1.1
----
DNS1: 4.2.2.4
DNS2: 8.8.8.8
------------
هدف من:
نصب یک نرم افزار در Vps و باز کردن یک پورت دلخواه (فایروال غیرفعال هست) و نهایتا کانکت شدن به سرور با شماره پورتی که باز کردم.

با تقدیم احترام.

djdj99
June 3rd, 2018, 13:02
با سلام
دوست عزیز یحتمل اون پورت از روتر یا فایروال سخت افزاری سرور بسته است.

Ali_Sedaghat
June 6th, 2018, 12:25
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در این ماه مبارک و به خصوص در این شب های قدر
از دوستانی که به سوالم پاسخ دادن کمال تشکر و قدردانی رو دارم.
بالاخره بعد از کلی جست وجو در نت تونستم مشکلم رو حل کنم و پورتی رو که می خوام بدون دسترسی به روتر باز کنم و نرم افزارم رو اجرا کنم.
با تقدیم احترام.
صداقت.