PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست وارز در حد Hostdl خدا بیامورز !

HHM
January 21st, 2011, 12:34
سلام
بنده یک فروم وارز انگلیسی زبان دارم که حدود یک سال رو Hostdl بودم خیلی عالی بود افسوس که دیگه نیست بعد از انتقال سایت به هاست جدید بیچاره شدم دقیقا تاکید میکنم دقیقا روزی یک تا دو بار هر روز و دان میشه همین الانم از 7 صبح دانه .

خلاصه که دنبال یک شرکتی هستم که در حد Hostdl سرویس بده توی این انجمن جستجو کردم دیم ظاهرا parsdev بدک نیست ولی نمیدونم وارز قبول میکنه با نه !

پیشنهاد شما چیه ؟

taghikhani
January 21st, 2011, 12:38
چقدر فضا نیاز دارید؟

HHM
January 21st, 2011, 13:03
فروم من روزی 100 نفر هم ویزیتور نداره فضای زیادی هم نمیخواهم نحایتا 500 مگ .

pardishosting
January 21st, 2011, 13:05
می تونید از سرویس های ما استفاده کنید.

HHM
January 21st, 2011, 13:16

شما الان سایت وارز هاست میکنید ؟ میشه آدرس چنتا از سایتهایی که هاست میکنید رو بدید .

amiri113
January 21st, 2011, 13:27
سايتتون به زبون فارسی نيستش ؟ درسته ؟

taghikhani
January 21st, 2011, 13:31
WebHosting - Linux WebHosting
Iran Or Germany
- Web Storage (MB): 500 x 500Rial
- Monthly Traffic (GB): 1 x 15,000Rial
- Add on Domains: 0 x 500,000Rial
- Unlimited E-mail Accounts: Yes
- Unlimited Databases: Yes
- Unlimited FTP Accounts: Yes
- Unlimited Sub Domains: No
- Unlimited Park Domains: No
795,000Rial

HHM
January 21st, 2011, 13:31
سايتتون به زبون فارسی نيستش ؟ درسته ؟

بله .

pardishosting
January 21st, 2011, 14:11
شما الان سایت وارز هاست میکنید ؟ میشه آدرس چنتا از سایتهایی که هاست میکنید رو بدید .

تشریف ببرید تو سایت ، انتهای سایت لیست کاربران هست.
البته کیفیت درجه 1 ما تو هاست امریکامون هست ؛ ولی وقتی دیتاسنتر لیزوب هیچ تضمینی به ما نمی ده ما هم نمی تونیم تضمین به کاربر بدیم.
پردیس هاستینگ ، هاست نمایندگی میزبانی وب ارائه سرور مجازی هاستینگ شیرپوینت ویندوز و لینوکس خرید هاست سرور اختصاصی و مجازی هاست ارزان و ثب (http://www.pardishosting.com)

delta
January 21st, 2011, 14:18

تشریف ببرید تو سایت ، انتهای سایت لیست کاربران هست.
البته کیفیت درجه 1 ما تو هاست امریکامون هست ؛ ولی وقتی دیتاسنتر لیزوب هیچ تضمینی به ما نمی ده ما هم نمی تونیم تضمین به کاربر بدیم.

حداقل نشانی سایتت رو بده! امضاتم جمع کردی حتی!

M-Soltani.ir
January 21st, 2011, 15:45
مهر هاست خوبه!
ماهان هاست هم قیمت ها و سرویس های متنوعی داره باید از مشتری هاش بپرسید که راضی هستند یا نه :39:

irlogo
January 21st, 2011, 19:27
می تونین 3 روز رایگان از سرویس ما استفاده نمایید
در سرویس میزبانی حرفه تضمین داده می شود وب سایت شما به دلیل استفاده زیاد از منابع سرور ساسپند نشود

HHM
January 21st, 2011, 19:33
می تونین 3 روز رایگان از سرویس ما استفاده نمایید
در سرویس میزبانی حرفه تضمین داده می شود وب سایت شما به دلیل استفاده زیاد از منابع سرور ساسپند نشود

ببخشید میزان پهنای باندی که سرویس ها میدین چرا ذکر نشده ؟!

Masoud.B
January 21st, 2011, 19:37
سلام

در خدمتیم میتونید با خیال راحت از سرویس های ما استفاده کنید مشکل کپی رایت هم ندارید (وارز)

تهران وب | Tehranweb.Net Professional Website Development Services , Web Hosting , Domain Registration (http://www.tehranweb.net/)

irlogo
January 21st, 2011, 19:46
ببخشید میزان پهنای باندی که سرویس ها میدین چرا ذکر نشده ؟!
در میزبانی وب 10 برابر می باشد، اگر نیاز به پهنای باند بیشتری نیاز دارید در پروسه سفارش بر اساس سیکل سفارشی می توانید یک ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و یا یک ساله پهنای باند را بر روی سرویس اضافه نمایید، قیمت پهنای باند بیشتر نیز ذکر شده است

یا علی

kingoftehran
January 22nd, 2011, 01:46
با سلام
دوست گرامی ما از همان سرور های هاست دی ال در خدمتیم(لیز وب هلند)
هاست ترافیک بالا،هاست لینوکس دانلود،هاست دانلود،هاستینگ دانلود (http://www.parmishost.com/host-download.htm)

SabaData
January 23rd, 2011, 11:52
اگر خواستید میتونیم در خدمتتون باشیم با تضمین وارز بودن!