PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشتراک گذاری اینترنت شبکه WiFi کامپیوتر با شبکه Lan

par30
June 1st, 2018, 10:20
ا سلام بنده توی کامپیوترم یک شبکه WiFi دارم و یک شبکه LAN من توسط اینترنت رایتلم و با قابلیت HotSpot کامپیوتر رو به موبایلم وصل کردم و دارم با کامپیوتر از اینترنت موبایلم استفاده می کنم من می خواهم اینترنت رو که با شبکه WiFi به آن وصل شدم با استفاده از کابل Lan به کارت خوان متصل کنم چنین چیزی امکان داره و اگه داره چطوری ویندوزم هم 7 هست

- - - Updated - - -

اقا یکی کمک کنه درست کنم دست مزدم خواست بهش میدم

ipsat
June 1st, 2018, 11:21
سلام
در مورد اتصال لن کامپیوتر به کارت خوان از طریق ویندوز کارتون سخت میشه و نیاز به تعریف آی پی و فعال کردن شرینگ دارید.
راه ساده یک روتر سخت افزاری میکروتیک ارزان قیمت بخر (هپ لایت) اونو به گوشی موبایل وصل و داخل میکروتیک لن متصل شده به کارت خوان به وایرلس رو بریج کن.

par30
June 1st, 2018, 12:17
سلام
در مورد اتصال لن کامپیوتر به کارت خوان از طریق ویندوز کارتون سخت میشه و نیاز به تعریف آی پی و فعال کردن شرینگ دارید.
راه ساده یک روتر سخت افزاری میکروتیک ارزان قیمت بخر (هپ لایت) اونو به گوشی موبایل وصل و داخل میکروتیک لن متصل شده به کارت خوان به وایرلس رو بریج کن.

پسورد تنظیمات کارت خوان دارم ای پی هم تووش نوشته میتونید راهنمایی کنید تنظیمش کنم

ipsat
June 1st, 2018, 12:30
پسورد تنظیمات کارت خوان دارم ای پی هم تووش نوشته میتونید راهنمایی کنید تنظیمش کنم
خب شما بایستی کارت شبکه بیسیم سیستم تو تنظیماتش شر کنی و آی پی که می گیره 192.168.137.1 هست و تو کارت خوان هم آی پی 192.168.137.2 و گت وی هم 137.1 بدید و یک دی ان اس هم براش تعریف کنید.
این لینک هم تنظیمات کانکشن شرینگ در ویندوز 7
https://www.home-network-help.com/windows-7-internet-connection-sharing.html

par30
June 1st, 2018, 12:33
داش میتونید با تم ویور بیاید اوکی کنید برام هزینش هم پرداخت میکنم

- - - Updated - - -

خب شما بایستی کارت شبکه بیسیم سیستم تو تنظیماتش شر کنی و آی پی که می گیره 192.168.137.1 هست و تو کارت خوان هم آی پی 192.168.137.2 و گت وی هم 137.1 بدید و یک دی ان اس هم براش تعریف کنید.
این لینک هم تنظیمات کانکشن شرینگ در ویندوز 7
https://www.home-network-help.com/windows-7-internet-connection-sharing.html

delta
June 1st, 2018, 12:36
سلام. بله میشه..من خودم چند ماهی ازش استفاده میکردم ..

برید کنترل پنل ویندوز --- قسمت Network and Sharing Center کلیک کنید..در صفحه باز شده رو گذینه change adapter settings کلیک کنید...سپس تو ان لیست چند گزینه مثل وای فای و شبکه های دیگر میبینید..رو ایکن گذینه شبکه WIFI راست کلیک و گذینه اخر PROPERTIES کلیک کنید..وقتی باز شد دو گزینه هست بالاش رو گزینه SHARING کلیک کنید و سپس 2 تا گزینه تیک دار میبینید..تیک ها رو بزنید و از کشویی گذیته ETHERNET رو انتخاب کنید...OK بزنید و تمام..حالا لن کامپیوترتون اینترنت دازه و هر جا وصل کنید میتونید اینترنت کامپیوترتون رو شیر کنید... :)

نکته: با هر چیزی به کامپیوترتون اینترنت بدید وقتی برید CHANGE ADAPTER SETING گزینش میاد..همونو با روش بالا شیر کنید لن کامپیوترتون اینترنت دار میشه...
راستی فایروال ویندوزتونم خاموش کنید...

par30
June 1st, 2018, 12:40
سلام. بله میشه..من خودم چند ماهی ازش استفاده میکردم ..

برید کنترل پنل ویندوز --- قسمت Network and Sharing Center کلیک کنید..در صفحه باز شده رو گذینه change adapter settings کلیک کنید...سپس تو ان لیست چند گزینه مثل وای فای و شبکه های دیگر میبینید..رو ایکن گذینه شبکه WIFI راست کلیک و گذینه اخر PROPERTIES کلیک کنید..وقتی باز شد دو گزینه هست بالاش رو گزینه SHARING کلیک کنید و سپس 2 تا گزینه تیک دار میبینید..تیک ها رو بزنید و از کشویی گذیته ETHERNET رو انتخاب کنید...OK بزنید و تمام..حالا لن کامپیوترتون اینترنت دازه و هر جا وصل کنید میتونید اینترنت کامپیوترتون رو شیر کنید... :)

همین کار رو کردم ولی جواب نمیده اگر میتونستید با تم ویور میومدید برسی کنید ممنون میشدم

delta
June 1st, 2018, 12:44
همین کار رو کردم ولی جواب نمیده اگر میتونستید با تم ویور میومدید برسی کنید ممنون میشدم

فایروالتو کلا خاموش کن..لن رو به هر چیزی که لن داره وصل کن تست کن ببین اگر اینترنت میاد اوکی هست..بقیش میمونه تنظیمات کارت خوان..زنگ بزن پشتیبانیش 1 ساعته میاد بهش بگو از حالت اتصال با تلفن برات عوضش کنه به اتصال با اینترنت..1 دقیقه کاره...میزنه تمام.. الان پای سیستم داغونم..تیم ویور هم ندارم وگرنه کمک میکردم..

ipsat
June 1st, 2018, 12:46

کار سختی نیست و طبق راهنمای لینک سایتی که دادم خودتون می تونید انجامش بدید.

par30
June 1st, 2018, 12:52
کار سختی نیست و طبق راهنمای لینک سایتی که دادم خودتون می تونید انجامش بدید.

سایت باز نمیشه واسه من اخه

par30
June 1st, 2018, 15:18
مشکلم توسط دوست عزیزم
psat (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=26027) حل شد با تشکر