PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت پیشنهادات و آفر های شما در رابطه با سرور اختصاصی ایران ( تاپیک مطالعه گردد )

Mr.Pouria
May 28th, 2018, 14:19
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه شما همکاران گرامی لطفا تاپیک را کامل مطالعه نمایید.

مقدمه :

چند ماه پیش یک پروژه من راه اندازی کردم برای برسی برخی موارد که خب در مراحل تست موفقت امیز بود اما به دلیل نداشتن صرفه اقتصادی برای من کنسل شد... بعد از مدتی متوجه طرح هایی شدم که دیتاسنتر هایی میان در صورتی که مصرف بالایی ترافیک اینترانت ( اینترنت ملی ) داشته باشید علاوه بر خدمات رایگان بوجه ای به شما پرداخت میکنن که موجب شد بخوام مجدد این پروژه را راه اندازی بکنم ...

خلاصه ای از پروزه :

این پروژه عملکردی شبیه به CDN و GDN دارد ( نه کاملا مشابه ) ما در این پروژه میایم ترافیکی که صرف مصرف در شبکه های بازی جهانی مثل PSN network ، XBOX LIVE , Orgin و ... میشود را به شبکه اینترانت منتقل میکنیم ( حجم این ترافیک بسیار بالا میباشد ) همچنین با ساخت یک NAS داخلی اطلاعاتی که یوزر ها دانلود میکنند ( اپدیت بازی ها ، خود بازی ها ، ترینر و .... ) را به این NAS در شبکه ملی منتقل میکنیم ...

مزایای پروژه :

این پروژه معمولا برای خود دولت و زیر ساخت سود فراوانی دارد زیرا بیشتر دیتا داخل ایران جابه جا میشود ...

همچنین به دلیل نزدیک شدن محل اتصال برای یوزر های ایرانی مشکلات Ping بالا سرعت دانلود پایین ، قطعی های مکرر و لگ زدن هنگام بازی خیلی کمتر به وجود میاد ...

سخت افزار مورد نیاز : ( حداقل موارد ذکر شده است )

RAM 16 DDR4

CPU : I7 6700

HDD 2*2TB ( ترجیهان وسترن دیجیتال مشکی یا بنفش )

SDD : 120GB ( ترجیها سامسونگ 850 EVO )

Server internet Port : 1GB

Server Intranet Port : 10GB

مقدار مصرف ترافیک در دوره آزمایشی و پیشبینی مصرف در دوره پایداری شبکه :

توی 2 ماه تست انجام شده با سرور ضعیف تر ( کلی هم مشکلات برامون پیش به دلیل ضعف سخت افزاری ) و ضعیف بودن پورت سرور مصرف ترافیک اینترنت میانگین 400 الی 500 گیگ در ماه (قطعا در صورت گسترش شبکه و پایدار بودن ان امکان افزایش ان تا حداکثر 30 -35 ترا وجود دارد ) مصرف اینترانت به صورت میانگین 200 الی 350 ترا در ماه ( در صورت پایداری و گسترش شبکه امکان رسیدن مصرف به پنتا بایت نیز ممکن است ! ( واحد PT ) ) توسط سیستم های مانیتورینگ خودمان و مانیتورنیگ دیتاسنتر گذارش شده بود.

-----------------------

منتظر پیشنهادات عزیزانی که تمایل به همکاری دارن هستیم ...

راه های ارتباطی : 09196167187 امینی

تلگرام ، واتساپ ، اسکایپ نیز با همین شماره در خدمت شما هستم.

w.h.t
May 28th, 2018, 15:00
سلام استارتر گرامی

من آفری ندارم خدمتتون ارسال کنم اما خدمتتون عرض کنم فعلا اگر اشتباه نکنم فقط مخابرات پرداخت به ازای ترافیک بالا داره که کیفیت سرویس هاش افتضاح هست
دیتاسنتر های دیگری مثل آسیاتک - برج میلاد - پارس آنلاین و... که ما باهاشون همکاری طولانی مدت داشتیم تا حالا ندیدیم پرداخت داشته باشن فقط به ازای ترافیک بالا هزینه کولوکیشنتون رو صفر میکنن . همین الان ما چندین سرور در دیتاسنتر های مختلف داریم که هزینه ای تقریبا برابر با صفر برامون داره

موفق باشید