PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسنپ و تپسی؟راننده هستید؟

AHF-victory
May 27th, 2018, 00:24
سلام.دوستان کسی اینجا راننده اسنپ یا تپسی یا سرویس های مشابه هست؟
واقعا ارزش داره؟
مالیات میگیرن یانه؟

من حدودی 2-3ساعت وقت اضافه دارم,مسیرم مسافر زیاد هست اما روم نمیشه سوار کنم,ولی باز با تپسی این چیز شاید روم شد:-p
می خوام ثبت نام کنم کسی تجربه داشته؟
ارزش داره؟

روزی 2-3ساعت کار کنم و روز های تعطیل

مالیاتشو خیلی میترسم یجا زده معاف شدن یجا زده نه

البته من تپسی میخوام برم که از اول ظاهرا معاف بوده

Jai
May 27th, 2018, 01:41
دوست عزیز شما گیر 9% مالیات هستی ؟؟
اسنب 4 ساعت کار کنی 100 تومن رو داری

kiavaco
May 27th, 2018, 03:21
بنده گهگاهی خودم کارم میکنم داخلش روزی حدودا ۲۰۰ الی ۳۰۰ در میاد انچنان مالیات و اینا توش نشون نمیده و یه مقدارم مربوط به طرح ترافیک هست که باید خرید ۳۶ تومان

ایران نشر
May 27th, 2018, 03:42
البته باید درآمد خالص مدنظر بگیرید (زیر 100 تومن در روز میشه)
دوستانی که میگن 200-300 در روز در میارن آیا هزینه بنزین و استهلاک و تعمیرات و ... هم ار آن کم میکنن؟

AHF-victory
May 27th, 2018, 10:12
البته باید درآمد خالص مدنظر بگیرید (زیر 100 تومن در روز میشه)
دوستانی که میگن 200-300 در روز در میارن آیا هزینه بنزین و استهلاک و تعمیرات و ... هم ار آن کم میکنن؟

اگر همون روزی 80-100 باشه واقعا عالی,باید سعی کنم مسیر های کم ترافیک برم چون واقعا خرخ کمکی هست

بنده گهگاهی خودم کارم میکنم داخلش روزی حدودا ۲۰۰ الی ۳۰۰ در میاد انچنان مالیات و اینا توش نشون نمیده و یه مقدارم مربوط به طرح ترافیک هست که باید خرید ۳۶ تومان
طرح که نمی خوام بگیرم در کل,پس مالیات داره,درسته؟
واقعا 200-300 در میارید؟؟؟ چه قدر کار می کنید؟کدوم ناحیه من سمت شرق و شمرون هست محل کارم و مسیرم,

دوست عزیز شما گیر 9% مالیات هستی ؟؟
اسنب 4 ساعت کار کنی 100 تومن رو داری

بحث گیر بودن نیست,من می خوام ساعت خالی و به عنوان کمک خرجیم روزی چند ساعت کار کنم که این چاله چوله هارو بشه پر کرد
حالا این وسط بیام چال چوله های الانمو پر کنم,6ماه دیگه امدم ماشینو بفروشم ببینم 1ت مالیت خورده رو ماشین,

ظاهرا 10% برمیداره تپسی,
10ت کرایه باشه,1ت خودش میگیره, 1ت هم حدودی بگیم مالیت(اگر همان 9%دوستمان باشه) درسته؟

8ت حدودی کاسب میشیم,
تپسی بهتره یا اسنپ؟

من چند بار سوار شدم,دیدم راننده در کنار تپسی از ویز استفاده می کرد,چه طوری این کارو کنم؟

Apptop24
May 27th, 2018, 10:35
دوستانی که میگن ۲۰۰ _ ۳۰۰ درآمد داره خ ممنون میشم اسکرین بدن و بگن کجا ؟ چجوری ؟
دوستان فک کنم بر اثر تخیلات این حرفا رو زدن استپ توسی متعادلش ساعتی ده هزار موقعیت خوب باشه ۱۵ هست
دوستان فک میکنن رو هوا می‌ره و اون ماشین خرج نداده
دوست عزیز بی زحمت وارد کانال رانندگان بشید ببینید تازگی ها چقدر کرایه ها رو کشیدن پایین برای رقابت
جوری که بخوای ماشینتون در نظر بگیری چیزی جز ضرر نیست
خلاصه بگم استپ و توسی خوبه ولی برای گرفتن مسافر همسیر
خوبه نه برای شغل اصلی
امیدوارم توضیحات من کمکت کرده باشه

Jai
May 27th, 2018, 11:27
اگر همون روزی 80-100 باشه واقعا عالی,باید سعی کنم مسیر های کم ترافیک برم چون واقعا خرخ کمکی هست

طرح که نمی خوام بگیرم در کل,پس مالیات داره,درسته؟
واقعا 200-300 در میارید؟؟؟ چه قدر کار می کنید؟کدوم ناحیه من سمت شرق و شمرون هست محل کارم و مسیرم,

بحث گیر بودن نیست,من می خوام ساعت خالی و به عنوان کمک خرجیم روزی چند ساعت کار کنم که این چاله چوله هارو بشه پر کرد
حالا این وسط بیام چال چوله های الانمو پر کنم,6ماه دیگه امدم ماشینو بفروشم ببینم 1ت مالیت خورده رو ماشین,

ظاهرا 10% برمیداره تپسی,
10ت کرایه باشه,1ت خودش میگیره, 1ت هم حدودی بگیم مالیت(اگر همان 9%دوستمان باشه) درسته؟

8ت حدودی کاسب میشیم,
تپسی بهتره یا اسنپ؟

من چند بار سوار شدم,دیدم راننده در کنار تپسی از ویز استفاده می کرد,چه طوری این کارو کنم؟

فرمول درامدش با مالیات رو دقیق نمیدونم
اما رفیق های من همه دانشجو هستند و توی اسنپ کار میکنن گه ماشین چه پیک ش
راضی هستند ماهی بین 3-5 در میارن که 1-2 خرج بنزین و .... ماشین باقیش هم خرچ زندگی
برای کمک خرج خوبه

alirad
May 28th, 2018, 02:07
اسنپ رو نمیدونم
ولی تپسی فقط برای گرفتن مسافری که هم مسیر خودت هست خوبه
اگه بخوای حرفه ای کار کنی حمالی مفت هست
البته اگه پراید دوگانه داغون داری شاید بصرفه باشه . هزینه سوختت پایین میاد و دلت نمیسوزه که ماشینت داره خراب میشه و لوازم یدکیش هم ارزون تر هست
اونایی که میگن 200 یا 300 درمیاد رو ولش کن

1eng.ir
May 28th, 2018, 02:16
من (مسافر) مسیری که حدوداً ۱۶ کیلومتر هست و بین ۲۵ تا ۳۰ دقیقه تو مسیر هستم رو هر روز دارم میرم ... میانگین ۱۳۵۰۰ میشه کرایش (چه اسنپ چه تپسی)
بعضی وقتا هم مسیر ۸ کیلومتری دارم و تو اوج ترافیک حدود ۵۰ دقیقه تو راه هستم هم حدود ۲۰ تومن کرایه میدم ...

میانگین درآمد میشه ساعتی ۲۰ تومن ... بنزین و درصد سرویس دهنده و ... رو کم کنید میشه ۱۳ تومن تو بدترین حالت؟

نمیصرفه برای راننده؟
میصرفه؟

HNet
May 28th, 2018, 09:20
اگر ماشین پراید باشه بصرفه هست وگرنه با سایر ماشین ها به دلیل گرانی قطعات و ... به صرفه نیست.

delta
May 28th, 2018, 09:48
اگر ماشین پراید باشه بصرفه هست وگرنه با سایر ماشین ها به دلیل گرانی قطعات و ... به صرفه نیست.

اگر پراید داری احتمالا 2 ماهه سر به لوازم یدکی ها نزدی..چون قیمت لوازم یدکی پراید دوبرابر رو رد کرده!!

1eng.ir
May 28th, 2018, 12:12
اگر پراید داری احتمالا 2 ماهه سر به لوازم یدکی ها نزدی..چون قیمت لوازم یدکی پراید دوبرابر رو رد کرده!!

موتور چطوره اوضاش؟
یه موتور بخرم :d