PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیم بها شدن دانلود از سایت

alireza_gh
May 26th, 2018, 14:57
سلام
همونطور که باید بدونید، در صورتی که هاست یا سرورتون در ایران میزبانی میشه، میتونید در سایت http://icip.ito.gov.ir ثبت کنید تا تعرفه ی ترجیحی یا همون نیم بها براش قائل بشه، یعنی چی؟ یعنی وقتی از صفحه ی وبتون بازدید شد یا ازش دانلود شه، نصف ترافیک مصرفی محاسبه میشه.
سوال: وقتی سایت رو اینجا ثبت میکنیم، و بعدش که تائید شد...نیم بها میشه ؟ یا .........
لطفا اگه کسی چیزی میدونه اطلاع بده

RoobinaServer
May 26th, 2018, 15:06
با سلام

خیر نیم بها نمیشود چون هیچ isp از این لیست استفاده نمیکند.

فعلا فقط راه اندازی کرده اند اجرا نشد است.

alireza_gh
May 26th, 2018, 15:13
با سلام

خیر نیم بها نمیشود چون هیچ isp از این لیست استفاده نمیکند.

فعلا فقط راه اندازی کرده اند اجرا نشد است.

خب الان سایت های زیادی هستن که نیم بها هستن
من دقیقا باید چیکار کنم تا نیم بها شه؟ باید مستقیم به شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت تماس بگیرم یا کارای دیگه؟

RoobinaServer
May 26th, 2018, 15:19
خب الان سایت های زیادی هستن که نیم بها هستن
من دقیقا باید چیکار کنم تا نیم بها شه؟ باید مستقیم به شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت تماس بگیرم یا کارای دیگه؟

بهترین حالت این است از جایی سرویس بگیرید که نیم بها باشد و البته کلا بستگی به نوع سایت شما و خیلی شرایط دیگر دارد ...

gigarayaneh
May 26th, 2018, 18:06
با سلام
این لیست توسط مافیای اینکار انجام شده چون میخواهید تعدادی از سایتهای خودشون بالا بره و سایتهای دیگه از چرخه رقابت بیرون بروند
حدود 4 ماه هست که ما توی این سایت ثبت نام کردیم و از اولین سایتها بودیم ولی متاسفانه هیچ کاری نکردن!
تماس هم گرفتیم هیچ فایده ای نداره
بیخیال طرح فوق!

smartieuser
May 26th, 2018, 23:05
بهترین حالت این است از جایی سرویس بگیرید که نیم بها باشد و البته کلا بستگی به نوع سایت شما و خیلی شرایط دیگر دارد ...

در یک حرکت انتحاری یک آی پی ولید گرفتم و یک ساب دومین بهش اساین کردم. بعد از تایید شدن دامنه در سامانه با سرویس دهنده ام (مخابرات مشهد) تماس گرفتم و گفتن تا 24 ساعت دیگه اعمال میکنن.

Amlaaki
May 27th, 2018, 08:40
+ هیچ سایت درست حسابی ای دیتا رو نیم بها نمیکنن عزیز .

سایتی مثل soft98 که از قدیمی ترین وبسایت های ایرانی بوده که واقعا کار کاربران ایرانی رو راحت میکنه ( اکثر وبسایتای خارجی ایرانیا رو بلاک کردن واسه تحریم و ... ) کاملا رایگان و به روز هست توی نرم افزار ولی توی لیست نیست . چرا ؟ در روز بیش از 20 ترا شاید ازین سایت دانلود کنند اگر بخوان جز نیم بها ببرنش که (سایت های adsl یک چهارم : 5 ترا ) و ایرانسل و .. نیم بها : 10 ترا .

همین 10-15 ترا که قراره قید پولشو بزنن میدونید چقدر پولش هست توی ایران ؟

نه عزیز این یک طرح مزخرف بوده و نتیجه ای هم نخواهد داد (همین طرح وبسایت های مطرح داخلی ... ) .

فقط در یک صورت ممکنه مصرف پهنای باند داخلی خیلی بیشتر از خارجی بشه اونم اینه کل ترافیک داخلو جز منتخب ها ببرن (درسته سوء استفاده هایی هم میشه ولی خوب راه چاره ای وجود نداره)

تازه همین سایتای منتخب هم گاهی اوقات کامل کم میکنه (هیچ *** و... ای نبوده . )

Farid Saadat
May 27th, 2018, 10:11
+ هیچ سایت درست حسابی ای دیتا رو نیم بها نمیکنن عزیز .

سایتی مثل soft98 که از قدیمی ترین وبسایت های ایرانی بوده که واقعا کار کاربران ایرانی رو راحت میکنه ( اکثر وبسایتای خارجی ایرانیا رو بلاک کردن واسه تحریم و ... ) کاملا رایگان و به روز هست توی نرم افزار ولی توی لیست نیست . چرا ؟ در روز بیش از 20 ترا شاید ازین سایت دانلود کنند اگر بخوان جز نیم بها ببرنش که (سایت های adsl یک چهارم : 5 ترا ) و ایرانسل و .. نیم بها : 10 ترا .

همین 10-15 ترا که قراره قید پولشو بزنن میدونید چقدر پولش هست توی ایران ؟

نه عزیز این یک طرح مزخرف بوده و نتیجه ای هم نخواهد داد (همین طرح وبسایت های مطرح داخلی ... ) .

فقط در یک صورت ممکنه مصرف پهنای باند داخلی خیلی بیشتر از خارجی بشه اونم اینه کل ترافیک داخلو جز منتخب ها ببرن (درسته سوء استفاده هایی هم میشه ولی خوب راه چاره ای وجود نداره)

تازه همین سایتای منتخب هم گاهی اوقات کامل کم میکنه (هیچ *** و... ای نبوده . )
سلام،
یک سوال ازتون دارم. شما واقعا فکر میکنین سایت های این چنینی که سروراشون داخل ایران هست و نیم بها نیستند، هزینه ای توسط isp ها میشه واسه ترافیکشون؟ سخت در اشتباهید. اینترانت هزینش واسه isp ها تقریبا صفر هست ( دقت کنید، تقریبا ). بعد فکر می کنید تعرفه ازاد حساب کردن واسه اینترانت به ضررشونه؟ :)

با احترام.

naserraya
May 27th, 2018, 18:37
خیلی خوب میشه اگه این طرح انجام بشه