PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تو این اش کشی گرونی حال و روزتون چطوریه؟

gdfire
May 26th, 2018, 13:00
وبمسترا هم تو این فروم هستن کمو بیش هستن میخواستم ببینم با این گرونی و تشنجی که تو بازار هست به صرفه هست سایت داشتن ایا؟ چون دیگه پاپ اپ فکر نکنم انچنان دندون گیر باشه تبلیغاتم با اومدن این شرکتا هرمی که خودشون 90 درصد میخورن و از ده درصدم شاید به زور نصیب وبمستر شه (منظورم نمایشی کلیکیاس) خبری نیست پس تو این اشفته بازار از چه راه درامد دارین؟ یا کلا سایتاتونو بستین و جمع کردین؟! چه راه هایی پیشنهاد میدین برای درامد؟
مدیرا پاک نکنن تاپیکو :-|
هاسترا و سرور فروشا عزیزم اگه نظری راهکاری داشتن ارایه بدن
یادش بخیر یه زمونی اسپانسری بود یه زمونی ده تومن بود ...

vb-webmaster
May 26th, 2018, 13:22
وبمسترا هم تو این فروم هستن کمو بیش هستن میخواستم ببینم با این گرونی و تشنجی که تو بازار هست به صرفه هست سایت داشتن ایا؟ چون دیگه پاپ اپ فکر نکنم انچنان دندون گیر باشه تبلیغاتم با اومدن این شرکتا هرمی که خودشون 90 درصد میخورن و از ده درصدم شاید به زور نصیب وبمستر شه (منظورم نمایشی کلیکیاس) خبری نیست پس تو این اشفته بازار از چه راه درامد دارین؟ یا کلا سایتاتونو بستین و جمع کردین؟! چه راه هایی پیشنهاد میدین برای درامد؟
سلام دوست عزیز، وقت بخیر.
عرض ادب و احترام دارم
بسی مایه خوش وقتی است که میبنم شما کاملا واقع گرایانه به بازار کسب و کار اینترنتی نگاه میکنید.
همونطور که میدونید باید خیلی محتاط قدم برداشت.
یعنی ریسک کردن در این شرایط، شاید بیشتر از 90 درصد احتمال ضرر داشته باشه.
به هر حال اگر نیاز ها رو بررسی کنید، مطمئنا راهی وجود داره برای کسب سود.
با نگاه درستی که شما دارید، انشاا.. یک راه خوب پیدا میکنید.
با نهایت احترام
پاینده و پیروز باشید.

gdfire
May 26th, 2018, 13:32
سلام دوست عزیز، وقت بخیر.
عرض ادب و احترام دارم
بسی مایه خوش وقتی است که میبنم شما کاملا واقع گرایانه به بازار کسب و کار اینترنتی نگاه میکنید.
همونطور که میدونید باید خیلی محتاط قدم برداشت.
یعنی ریسک کردن در این شرایط، شاید بیشتر از 90 درصد احتمال ضرر داشته باشه.
به هر حال اگر نیاز ها رو بررسی کنید، مطمئنا راهی وجود داره برای کسب سود.
با نگاه درستی که شما دارید، انشاا.. یک راه خوب پیدا میکنید.
با نهایت احترام
پاینده و پیروز باشید.
مرسی از تعریف و تمجدیداتون ولی با اینا شکم سیر نمیشه .... تاپیک موضوش ارایه راهکار و پیشنهاده اگه همه دلسرد شن و ... برنامه نویسیم باید به زودی از یاد برد برای طراحی سایت و قالبو....تو ایران واقعا سخت شده گرونی یه طرف مساله فیل تر ینگ و باندبازیم یه طرف!

mehdi741
May 26th, 2018, 13:41

==================================================
الان شما دقیقا مشکلت چیه دنبال کار هستین؟ بهت یه پشنهاد میکنم دور کسب کار توی نت رو خط بکش .....با این وضعیت گرونی یورو دلار مساعل چیلترینگ نمیونی شکم رو سیر کنی تازه ضررم باید بدی .. بهت پیشنهاد میکنم هر چقدر سرمایه داری تو محیط بیرون سرمایه بزار ساندویچی فست فودی چیزی باز کن یا با کسی شریک بشید سود خوبی داره من خودم فست فود دارم سرمایه ام 15 میلیون بود یه وام 20 میلونی هم گرفتم سند خانه رو گرو گزاشتم ..ماهی هم 500 دارم میدم الانم خدا رو شکر دو تومن دیگه بیشتر نمونده که بدهی صاف بشه و سند ازاد کنم ..باید اراده داشته باشید .. یا اگر سرمایه نداری با کسی شریک بشید یا وام بگیرید

hoka
May 26th, 2018, 14:28
بنده سایت دارم سایتمم بازدید نسبتا بالایی داره ولی به قول شما تبلیغات دیگه سودی نداره . فعلا داریم درآمد و هزینه رو سر به سر میکنیم و همینطوری الکی سایت رو بالا نگه داشتیم ببینیم آخرش چی میشه

1eng.ir
May 26th, 2018, 14:55
چه سایت‌هایی دارین که پول ازش در نمیاد و تازه با هزینه سرور سر به سر میشه؟

من خودم یه فروشگاه پفکی دارم، با اینکه رابطه مستقیم با دلار داره ولی هیچ تغییری تو سفارشات نداشتم.
فقط فروردین سفارشات کم شد، که اونم بخاطر تعطیلی مملکت بود! وگرنه اردیبهشت حتی از بهمن و اسفند هم بهتر شد (با اینکه اکثر خریدارها سعی میکنن بهمن و اسفند خرید سالشون رو انجام بدن)

hoka
May 26th, 2018, 15:06
چه سایت‌هایی دارین که پول ازش در نمیاد و تازه با هزینه سرور سر به سر میشه؟

من خودم یه فروشگاه پفکی دارم، با اینکه رابطه مستقیم با دلار داره ولی هیچ تغییری تو سفارشات نداشتم.
فقط فروردین سفارشات کم شد، که اونم بخاطر تعطیلی مملکت بود! وگرنه اردیبهشت حتی از بهمن و اسفند هم بهتر شد (با اینکه اکثر خریدارها سعی میکنن بهمن و اسفند خرید سالشون رو انجام بدن)

فروشگاهی نیست دانلود هست متاسفانه :(

1eng.ir
May 26th, 2018, 15:46
فروشگاهی نیست دانلود هست متاسفانه :(

نوع سایت مهم نیست بنظرم

قبل از این چطور کسب درآمد میکردین؟

سیستمتون رو تغییر بدین
از پاپ‌آپ‌های مسخره بیاید بیرون

رو یه محصولی زوم کنید تو سایتتون
امسال پی‌سی‌دانلود مگه چیکار میکنن؟
یا دانلودها که فروشگاه هم داره ...

یا همکاری در فروش محصولات جذاب برای کاربر
باور کنید هنوز هم خواهان عطر ۲۱۲ ***ی هست :d

درسته که کاربر خیلی راحتتر از دیجی‌کالا خرید میکنه، ولی کاربرای اینترنت در مقایسه با ۳ سال پیش واقعاً رشد خیلی خیلی زیادی کردن و شما هم میتونید با یه تغییر کوچیک همچنان فروش داشته باشید.
مگه الان هاستینگ‌های درجه ۲ و ۳ نمیتونن فروش داشته باشن؟ همینو سوق بدید سمت سایت‌های خدماتی و فروشگاهی و ...

یه ذره ایده و خلاقیت، یه ذره تغییرات، یه ذره ریسک (نترسید!)

Cr0w
May 26th, 2018, 17:35

ادمایی رو میشناسم که با عروسک فروشی تو تلگرام روزگار میگذرونن .

شما باید با پیشرفت و تکامل دنیای اینترنت پیشرفت کنی . اگر راهی رو بستن راه جدید پیدا کنی اگر متودی قدیمی شد متود جدید استفاده کنی ؟

هنوزم تبلیغات پاپ اپ ؟ بیخیال

فقط همین که ایشون فرمودن ، همش در همین یک خط خلاصه شده و دیگر هیچ.

1eng.ir
May 26th, 2018, 17:38
فقط همین که ایشون فرمودن ، اول ببین با خودت چند چندی ، ادمایی رو میشناسم که با عروسک فروشی تو تلگرام روزگار میگذرونن .

عروسک فروشی واقعاً خنده‌دار نیستاااا ...
رفیقم از کار برنامه‌نویسی که ۱۰ سال هم کارش همین بود، اومد بیرون و لباس زیر میفروشه تو تلگرام!!

یکی از بچه‌ها کار سیس ادمینی رو گذاشت کنار، رفته تو کار کشاورزی و علف و یونجه میکاره! پووووول در میااااره‌هاااا ...
smartieuser (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=3332) میشناسیش که؟

vahid03
May 26th, 2018, 17:44
ادمایی رو میشناسم که با عروسک فروشی تو تلگرام روزگار میگذرونن .

شما باید با پیشرفت و تکامل دنیای اینترنت پیشرفت کنی . اگر راهی رو بستن راه جدید پیدا کنی اگر متودی قدیمی شد متود جدید استفاده کنی ؟

هنوزم تبلیغات پاپ اپ ؟ بیخیال

فقط همین که ایشون فرمودن ، همش در همین یک خط خلاصه شده و دیگر هیچ.

مثل شبکه آموزش حرف میزنی مومن ایده و خلاقیت وقتی مردم پول ندارند چه صیغه ای دیگه

1eng.ir
May 26th, 2018, 18:08
مثل شبکه آموزش حرف میزنی مومن ایده و خلاقیت وقتی مردم پول ندارند چه صیغه ای دیگه

من به پول نداشتن مردم اعتقادی ندارم! و این حرف غیر قابل قبول هست که بگیم چون مردم پول ندارن پس نمیتونیم پول در بیاریم!!

شما باید بتونید نیاز مردم رو به بهترین شکل ممکن بهشون ارائه بدید. ...

ترجمه یه مقاله رو به یه دانشجویی که گیر ترجمه و پایان نامه هست بهش بده، ببین پول میده بهت یا نه ...
سرور یا سرویس به مدیر سایت ارائه بده، پول براش اهمیتی نداره! فقط میخواد سایتش به بهترین نحو ممکن بالا باشه ...
نونوایی بزن تو محلتون، ببین کسی حاضره بخاطر نداشتن پول شکم گرسنه بخوابه یا نه!

اجبار و نیاز هست که باهاش میتونید کسب درآمد کنید.

مگه وسط جنگ داخلی هستیم که مردم فقط دنبال سیر کردن شکمشون باشن؟؟
هنوز به این مرحله نرسیدیم که خیلی راحت خودتون رو قانع میکنید که آی واااای رسیدیم به آخر خط بریم بمیریم!!

vahid03
May 26th, 2018, 18:52
من به پول نداشتن مردم اعتقادی ندارم! و این حرف غیر قابل قبول هست که بگیم چون مردم پول ندارن پس نمیتونیم پول در بیاریم!!

ترجمه یه مقاله رو به یه دانشجویی که گیر ترجمه و پایان نامه هست بهش بده، ببین پول میده بهت یا نه ...
سرور یا سرویس به مدیر سایت ارائه بده، پول براش اهمیتی نداره! فقط میخواد سایتش به بهترین نحو ممکن بالا باشه ...

هنوز به این مرحله نرسیدیم که خیلی راحت خودتون رو قانع میکنید که آی واااای رسیدیم به آخر خط بریم بمیریم!!

نبود اعتقاد شما احتمال این رو میده که وضعیت مالی متوسط به بالا رو دارید یا هنوز از جیب کسه دیگه ای خرج میکنید... لطفا حرفهای که میزنم توهین آمیز تلقی نکنید. شکم سیر درد شکم خالی رو درک نمیکنه برای همینه که وضعیت جامعه ما بدین شکله جامعه ای بدون عدالت شما فکر میکنید هیچ کسی توی این مملکت گیر پول نون خودش نیست؟ توی این وضعیت مملکت قدرت خرید مردم به شدت اومده پایین یعنی تفریحات و خریدات اینترنتی هزینه های اضافی کاهش پیدا کرده قدرت مالی مردم الان فقط خرج خورد خوراکشونو شامل میشه.

1eng.ir
May 26th, 2018, 18:59
نبود اعتقاد شما احتمال این رو میده که وضعیت مالی متوسط به بالا رو دارید یا هنوز از جیب کسه دیگه ای خرج میکنید... لطفا حرفهای که میزنم توهین آمیز تلقی نکنید. شکم سیر درد شکم خالی رو درک نمیکنه برای همینه که وضعیت جامعه ما بدین شکله جامعه ای بدون عدالت شما فکر میکنید هیچ کسی توی این مملکت گیر پول نون خودش نیست؟ توی این وضعیت مملکت قدرت خرید مردم به شدت اومده پایین یعنی تفریحات و خریدات اینترنتی هزینه های اضافی کاهش پیدا کرده قدرت مالی مردم الان فقط خرج خورد خوراکشونو شامل میشه.

هر جفت احتمالات اشتباهه، از وقتی که یادم میاد تابستونا با چک و لگد میفرستادنم سر کار :d
بعد ۲ سال عادی شد برام و خودم برای کار کردن دنبال یه راه جدید بودم ...

مشکلات هست، کم هم نیست متاسفانه
جامعه آلوده هست، خیلی خیلی هم آلوده هست

ولی این من و شما هستیم که باید گلیم خودمون رو از آب بکشیم و جای یاس و نا امیدی دست به کاری بزنیم و با فکر بریم جلو ...
زن و بچه حالیش نمیشه که وضعیت مملکت خرابه! مردم پول ندارن خرید کنن! جامعه عادل نیست! باید با دست پر برگردید!!

خود من الان ۳ تا کار رو انجام میدم تا آخر ماه کم نیارم، تو هر کشور دیگه این همه کار میکردیم حداقل ۱۰ برابر بیشتر نتیجه زحماتمون رو میدیدیم.
ولی وضعیت همینه که هست! من و شما هم نمیتونیم تغییرش بدیم.

و نکته آخر رو هم اضافه کنم ...
شما اگه سواد داشته باشید (سواد دانشگاهی رو نمیگم!) مخصوصاً‌ تو تک تک رشته‌های آی‌تی ...
همیشه کار خوب هست براتون! فقط باید دنبالش باشید و تنبلی نکنید!

GOD
May 26th, 2018, 19:20
ولی این من و شما هستیم که باید گلیم خودمون رو از آب بکشیم و جای یاس و نا امیدی دست به کاری بزنیم و با فکر بریم جلو ...
زن و بچه حالیش نمیشه که وضعیت مملکت خرابه! مردم پول ندارن خرید کنن! جامعه عادل نیست! باید با دست پر برگردید!!

مخصوصا زنای اصفهانی:d

من با این بخش خیلی موافق هستم "سواد داشته باشید"
حتی لازم نیست دنبال کار برید خودشون میاند دنبالتون
اما مشکل اینجاست که ما توهم با سواد بودن داریم
به نظر من مردم خیلی پول دارند باید بلد باشیم ازشون بگیریم پولاشون رو

my-host.site
May 26th, 2018, 19:28
با سلام

متاسفانه منم عقیدم اینه از نت بکشیم بیرون ولی خب شرایط بعضی همکاران جوری هست که حتما باید کار اینترنتی داشته باشند

خدا قوت به همه عزیزان

hoka
May 26th, 2018, 19:55
نوع سایت مهم نیست بنظرم

قبل از این چطور کسب درآمد میکردین؟

سیستمتون رو تغییر بدین
از پاپ‌آپ‌های مسخره بیاید بیرون

رو یه محصولی زوم کنید تو سایتتون
امسال پی‌سی‌دانلود مگه چیکار میکنن؟
یا دانلودها که فروشگاه هم داره ...

یا همکاری در فروش محصولات جذاب برای کاربر
باور کنید هنوز هم خواهان عطر ۲۱۲ ***ی هست :d

درسته که کاربر خیلی راحتتر از دیجی‌کالا خرید میکنه، ولی کاربرای اینترنت در مقایسه با ۳ سال پیش واقعاً رشد خیلی خیلی زیادی کردن و شما هم میتونید با یه تغییر کوچیک همچنان فروش داشته باشید.
مگه الان هاستینگ‌های درجه ۲ و ۳ نمیتونن فروش داشته باشن؟ همینو سوق بدید سمت سایت‌های خدماتی و فروشگاهی و ...

درسته بله منم خیلی وقته دنبال این هستم از سایتم درآمدی داشته باشم غیر از تبلیغات مسخره ولی خب وقتش رو نداشتم ولی ایشالا میخوام یه فروشگاه بزنم به زودی برای خودم و برم جنس بیارم
چون از همکاری در فروش متاسفانه خیری ندیدم

به نظرتون چی الان بهتره برای فروش در سطح نت ؟ ( فیلم و چیز پی ان و ... نه ) کلا مجاز باشه دیگه حوصله ی دردسر های اینچنینی ندارم ( موضوع سایت دانلود زیرنویس هست )

hiwebpw
May 26th, 2018, 20:05

داداش حرفات کاملا به دل میشینه فقط خواستم بگم نونوایی نزنید وضعیت خوب نیست:)):))
ولی میدونم الان تبلیغات آپ های اندرویدی زیاد جواب میده یعنی تا میتونی برنامه چرت و پرت بسازید بریزید تو این کافه بازار و .... فقط کافیه 5000 نفر نصبش کنن با همین 5000 نفر یه آپ دیگه میسازی اینقدر تبلیغات پاپ آپ و دانلود اجباری و .... بزن بخدا من آدم میشناسم نون شب نداشت تو یک سال 206 خریده البته اگر بنده تخصصی در زمینه برنامه نویسی و اندروید داشتم صد در صد دریغ نمیکردم ولی متاسفانه بلد نیستم

smartieuser
May 26th, 2018, 22:08
عروسک فروشی واقعاً خنده‌دار نیستاااا ...
رفیقم از کار برنامه‌نویسی که ۱۰ سال هم کارش همین بود، اومد بیرون و لباس زیر میفروشه تو تلگرام!!

یکی از بچه‌ها کار سیس ادمینی رو گذاشت کنار، رفته تو کار کشاورزی و علف و یونجه میکاره! پووووول در میااااره‌هاااا ...
smartieuser (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=3332) میشناسیش که؟

38068

گیاه دارویی میکارم 1eng.ir عزیز
تصویر مربوط به همین امروز هست.

1eng.ir
May 26th, 2018, 22:34
38068

گیاه دارویی میکارم 1eng.ir عزیز
تصویر مربوط به همین امروز هست.

نمونه موفق سیس ادمین :d
علف میکاره میلیارد میلیارد پول در میاره :d

smartieuser
May 26th, 2018, 22:51

یکم زاویه دیدت مشکل داره مهندس.

کشاورزی جز سخت ترین کار هاست. از بعد راحتی کار، نشستن پای کامپیوتر زیر باد کولر خیلی هم خوبه.
توی کشاورزی خبری از کولر و بخاری نیست. اما همه کارا رو هم لازم نیست به تنهایی انجام بدی.

اما نکات خیلی خوبی داشت برای من. شاید به درد دوستان هم بخوره این تجربیات.

اولا که نگرانی و استرس در مورد اینکه اطلاعات مردم مشکلی براش پیش بیاد یا نیاد یا بک آپ داشته باشی کلا از بین میره.
دوما ساعت کاری است. صبح ها ساعت 6 تا 8 و عصر ها هم معمولا 2 تا 4 کار تمومه. تازه نیازی به حضور در همه روزها هم نیست.
نکته سوم در اوج ترافیک کاری یک مینی بوس کارگر میگیریم و یک روزه کار جمع میشه.

چهارما مشکلات امنیتی، باگ و کوفت و درد هم دیگه در کار نیست
نکته خیلی خوب اینه که ساعت 9 شب به بعد تماسی نداری. مشتری ای نیست که زنگ بزنه بگه وبسایتم بالا نمیاد. یا فلان سرور مشکل داره.

از برق کشاورزی که نگم دیگه. در مورد بیمه خشک سالی و بیمه درمان روستایی هم صحبتی نمیکنم.

والا به خدا راحت شدم.

TATSERVER.NET
May 26th, 2018, 22:53
برید مثل باقی دوستان چیزایی که تو ایران نیست رو به بهترین شکل بومی سازی کنید (که واسش نیاز هم باشه!) بعد بدون هیچ زحمتی بابت ایده پردازی (scratch) پول پارو کنید.
نمونه ی این کسب و کارها زیاد هست!

بعضی از دوستان که میگن اگه پول نداشته باشی نمیتونی پول دربیاری... [اگه فقیر به دنیا اومدی اشتباهت نیست ولی اگه فقیر از دنیا رفتی اشتباهت بوده)

gdfire
May 26th, 2018, 23:20
یکم زاویه دیدت مشکل داره مهندس.

کشاورزی جز سخت ترین کار هاست. از بعد راحتی کار، نشستن پای کامپیوتر زیر باد کولر خیلی هم خوبه.
توی کشاورزی خبری از کولر و بخاری نیست. اما همه کارا رو هم لازم نیست به تنهایی انجام بدی.

اما نکات خیلی خوبی داشت برای من. شاید به درد دوستان هم بخوره این تجربیات.

اولا که نگرانی و استرس در مورد اینکه اطلاعات مردم مشکلی براش پیش بیاد یا نیاد یا بک آپ داشته باشی کلا از بین میره.
دوما ساعت کاری است. صبح ها ساعت 6 تا 8 و عصر ها هم معمولا 2 تا 4 کار تمومه. تازه نیازی به حضور در همه روزها هم نیست.
نکته سوم در اوج ترافیک کاری یک مینی بوس کارگر میگیریم و یک روزه کار جمع میشه.

چهارما مشکلات امنیتی، باگ و کوفت و درد هم دیگه در کار نیست
نکته خیلی خوب اینه که ساعت 9 شب به بعد تماسی نداری. مشتری ای نیست که زنگ بزنه بگه وبسایتم بالا نمیاد. یا فلان سرور مشکل داره.

از برق کشاورزی که نگم دیگه. در مورد بیمه خشک سالی و بیمه درمان روستایی هم صحبتی نمیکنم.

والا به خدا راحت شدم.
با سایتتون میفروشین اینارو ادرس سایتتونو میشه بدین؟به خارجیا هم میفروشین یا فقط داخل کشور؟
بقیه هم لطفا عوض مزه پرونی و...لطفا همکاری کنن همتون مثلا بالغین تاپیک هم محتواش یه چی بود در رابطه ببینیم الا اونا که سایت دارن درامداشون به چه صورته تبلیغات یا چی یا ترکیب سایت و کنارش یه کار دیگه عین همین یوزر عزیز حالا بقوله عزیزی یونجه علف ولی در هرصورت تلاششو کرده لاقل چند نفرم شاغل کرده هموطناشو یه نونی خودش و بقیه میخورن ااین مهمه ! ...
من کاری با گرون فروشی یا ارزون فروشی ندارم هرکی سرور و هاست خودشه دوست داره ارزون بده دوست داره گرون ولی بحثم سره اینه تو این اوضاع اشفته مملکت لاقل یه چی دراریم یه عده هم صاحب کار پس حرفا و جملات روشنفکریم نمیخواییم هرکی ایده و کارشو و مدله سایتشو کارشو بگه ممنون میشم والا بخدا خارجیا بهم میگن چه بسا همکارم شدن و باهم لایف استایلشونو ساختن ! یکی سرمایشو داره یکی نداره میتونن باهم شریک شن خا پس لطفا به حاشیه نریم.
واسه سایتا دانلودیم که چطور درامد درارن کسایی ایده دارن؟

Raymvnd
May 27th, 2018, 01:16
مشکل کاربران ایرانی اینه هیچ ایده ای برای راه اندازی سایت نداره ... سایتی راه اندازی می کنن که بازدید بگیرن بتونن تبلیغات بگیرن از این طریق درآمد کسب کنن

ولی شاید ۱۰ سال پیش این مورد بگیره ولی الان دیگه فرق کرده...

یکی از کاربران این انجمن اعلام کرده گوگل به سایت ها اجازه نمیدن به درآمد برسه و بازدید بگیره فقط به سود خودش انجام میده و فلان

فقط ایران نیست اینجوریه همه کشورها هست...

BazPardakht.Com
May 27th, 2018, 01:23

تو آدم بشو نیستی
طرف داره کار تخصصی می کنه بعد بهش میگی یونجه و علف
خخخخ
حداقل از خیلی از کارها بهتره که

1eng.ir
May 27th, 2018, 01:25
... حالا بقوله عزیزی یونجه علف ولی در هرصورت تلاششو کرده
رفیق گرمابه و گلستان هم هستیم و واقعاً کارش قابل تحسین بوده و هست. به همین دلیل مثالشو زدم که خودش کامل توضیح بده.
علف و یونجه هم شوخی بود، وگرنه اینقدر قوی هست که حتی اگه مسخره هم میکردم ناراحت نمیشدن از تمسخرم ...

واسه سایتا دانلودیم که چطور درامد درارن کسایی ایده دارن؟
پی‌سی‌دانلود و دانلودها و میهن دانلود و ... تبلیغ میذارن، بک لینک میفروشن، فروشگاه دارن، همکاری در فروش لایسنس دارن و ...
درآمدری ندارن؟

بنظرم برای سایت دانلودی، میتونید یه فروشگاه کوچیک راه‌اندازی کنید و واقعاً درآمد خوبی هم داشته باشید.

ببینید کاربری که میاد تو سایتتون، ممکنه به چه چیزای دیگه‌ای جز لینک دانلود نیاز داشته باشه ...
فقط کافیه نیاز ۱٪ از کاربرا رو برآورده کنید و به پول برسونید ورودیتون رو

تو آدم بشو نیستی
طرف داره کار تخصصی می کنه بعد بهش میگی یونجه و علف
خخخخ
حداقل از خیلی از کارها بهتره که

نمیتونم با رفیقم شوخی کنم؟ :d

BazPardakht.Com
May 27th, 2018, 01:27
مشکل کاربران ایرانی اینه هیچ ایده ای برای راه اندازی سایت نداره ... سایتی راه اندازی می کنن که بازدید بگیرن بتونن تبلیغات بگیرن از این طریق درآمد کسب کنن

ولی شاید ۱۰ سال پیش این مورد بگیره ولی الان دیگه فرق کرده...

یکی از کاربران این انجمن اعلام کرده گوگل به سایت ها اجازه نمیدن به درآمد برسه و بازدید بگیره فقط به سود خودش انجام میده و فلان

فقط ایران نیست اینجوریه همه کشورها هست...

مشکل ایرانی ها چیز دیگه است
وقتی میبینن یکی تو یه کاری خوب پول در میاره می گه منم برم همون کار رو راه بندازم اون پول در آورده منم می تونم در بیارم
من با سابقه 23 ساله که توی همه کسب و کارها رفتم و کار کردم اینو فهمیدم که وارد کسب و کاری نشید که بهش علاقه ندارید

اگر می خوای واقعا پول در بیاری به این نکته کاملا توجه کن
دنبال کسب و کاری که پول ساز هست نباش
دنبال استعداد و علاقه خودت باش
به این دلیل می گم که اون استعداد و علاقه خودت باعث پیشرفت کاری مورد علاقت میشه و برای خودش پول ساز ترین کسب و کار میشه
حالا بگید این داره چرت می گه
برید امتحان کنید ببین درسته یا نه
برای راه اندازی کسب و کار اونی موفقه که بدون پول یا سرمایه بتونه پول دربیاره
پول رو با پول دربیاری هنر نیست هنر پول در آوردن بدون داشتن پول هست

- - - Updated - - -

نمیتونم با رفیقم شوخی کنم؟ :d

شوخی کردم :d

رفیق گرمابه و گلستان هم هستیم

این جملت منو یاد شکیب توی سریال آوای باران انداخت خخخخ

پی‌سی‌دانلود و دانلودها و میهن دانلود و ... تبلیغ میذارن، بک لینک میفروشن، فروشگاه دارن، همکاری در فروش لایسنس دارن و ...
درآمدری ندارن؟

بنظرم برای سایت دانلودی، میتونید یه فروشگاه کوچیک راه‌اندازی کنید و واقعاً درآمد خوبی هم داشته باشید.

ببینید کاربری که میاد تو سایتتون، ممکنه به چه چیزای دیگه‌ای جز لینک دانلود نیاز داشته باشه ...
فقط کافیه نیاز ۱٪ از کاربرا رو برآورده کنید و به پول برسونید ورودیتون رو

این حرف لایک داره

الان سایت های دانلودی یکی از پر سود ترین درامدشون از طریق شماره تماس هایی که با مخابرات شریک هستن و برای هر دقیقه فلان قدر روی صورت حساب مشترک میره

یک نمونه دیگه که سایت دانلودی کاربر دلتا یادمه یه زمانی سایت دانلودی داشت و کنارش سایت فروش بازی که الان هم فکر کنم دارتش

Raymvnd
May 27th, 2018, 01:34
مشکل ایرانی ها چیز دیگه است
وقتی میبینن یکی تو یه کاری خوب پول در میاره می گه منم برم همون کار رو راه بندازم اون پول در آورده منم می تونم در بیارم
من با سابقه 23 ساله که توی همه کسب و کارها رفتم و کار کردم اینو فهمیدم که وارد کسب و کاری نشید که بهش علاقه ندارید

اگر می خوای واقعا پول در بیاری به این نکته کاملا توجه کن
دنبال کسب و کاری که پول ساز هست نباش
دنبال استعداد و علاقه خودت باش
به این دلیل می گم که اون استعداد و علاقه خودت باعث پیشرفت کاری مورد علاقت میشه و برای خودش پول ساز ترین کسب و کار میشه
حالا بگید این داره چرت می گه
برید امتحان کنید ببین درسته یا نه
برای راه اندازی کسب و کار اونی موفقه که بدون پول یا سرمایه بتونه پول دربیاره
پول رو با پول دربیاری هنر نیست هنر پول در آوردن بدون داشتن پول هست

من کلی گفتم...یه سر به گوگل برید کلی سایت ایرانی ببینی یکی پس از دیگری سایت تکراری راه انداخت نمونه سایت پاپ آپ و کلیکی و سایت های تفریحی و...

حالا پس از یک سال این گونه سایت ها بسته حداقل چند سالی که دیدم خیلی اتفاق افتاده...

خود وبمستران ایرانی نمی دونن چجوری از اینترنت پول در بیارن بیشتر روی بازار ایران سرکار دارن تا جهانی...

حالا علاقه کار بماند ولی توانایی آن ندارن چه ابزاری برای گسترش کسب و کار خود استفاده کنن

1eng.ir
May 27th, 2018, 01:37
یک نمونه دیگه که سایت دانلودی کاربر دلتا یادمه یه زمانی سایت دانلودی داشت و کنارش سایت فروش بازی که الان هم فکر کنم دارتش

فرزاد الان یه PES هم نمیتونه بفروشه :)))))

رفیق گرمابه گلستان خودمه، دوست دارم باهاش شوخی میکنم :d

BazPardakht.Com
May 27th, 2018, 01:45
حالا علاقه کار بماند ولی توانایی آن ندارن چه ابزاری برای گسترش کسب و کار خود استفاده کنن

بزرگترین اشتباه همینه که همیشه همه پایان مسیر رو نگاه می کنن
شما اول چهار دسته و پا رفتن رو یاد بگیر تا بعد بتونی راه بری

همه کسب و کارها اول باید آزمون خطا بشه تا راه پول درآوردن ازش دربیاد
والی همین الان یکی بگه من 1 میلیارد میدم بریم یه کسب و کار بزنیم این کار بزرگترین اشتباه محضه

- - - Updated - - -

رفیق گرمابه گلستان خودمه، دوست دارم باهاش شوخی میکنم :d

حالا چهره مهران احمدی تو نقش شکیب رو یادت بیار بعد بگو رفیق گرمابه گلستان
توی یکی از سکانس هاش اینو برای یه شخصی می گفت خخخخ

فرزاد الان یه PES هم نمیتونه بفروشه :)))))

نه کلی گفتم
یعنی زمان خودش از راه های مختلف پول در می آورد