PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه اسکریپت های تراوین دیزاین

mohammadali3517
May 19th, 2018, 17:03
با سلام
اغاز مجدد فروش اسکریپت های تراوین دیزاین این بار با افر ویژه
یعد از مدتی که فعالیت های تراوینمون رو متوقف کرده بودیم برای مدت کوتاهی مجددا افر ویژه گزاشتیم
در این افر پشتیبانی شامل تحویل راه اندازی و کلیپ اموزش نصب به همراه مشاوره های لازم برای سرعت های مختلف است
قیمت ها در این افر:
ورژن ۴ : 4۰۰ هزار تومان

ورژن ۴٫۲: 5۰۰ هزار تومان

برای خرید و دمو با شماره ی 09150330661 در تماس باشید

AhrimanSefid
May 19th, 2018, 18:05
سلام
پیشنهاد می کنم یک دمو بزارید
البته اگر باگ نداشته باشه.

mohammadali3517
May 19th, 2018, 22:40
سلام
از لحاظ باگ اسکریپت ها دیباگ شدن و باگ های شناسایی شده رفع شدن
ولی دمو برای دسترسی به ادمینی سایت به صورت زمان دار به کسایی که دمو نیاز داشته باشن داده میشه
که مشکلات تغییر پسورد و... پیش نیاد

pooyanpo
July 16th, 2018, 13:32
سلام
دوستان اسکریپت های ایشون تماما رایگان شدن و دارای باگ هستن
ایشون هم پول رو میگیرن و دیگه پاسخگو نیستن
گول این کلاهبردار رو نخورید!!!

mohammadali3517
July 16th, 2018, 14:55
جناب چرا بدون استناد حرف میزنین؟
شما سر خود اسکریپت که نزدیک 250 ت تخفیف گرفتین و بهتن گفتم این اسکریپتی که دارین با این قیمت تهیه میکنین پشتیبانی نداره شما هم گفتین به پشتیبانی نیاز ندارین و بهتون گفتم بدون پشتیبانی یعنی یه کلیپ اموزش نصب + اسکریپت و کد لایسنس بهتون تحویل داده میشه گفتین مشکلی نداره حالا من بعد از خریدتون جواب سوالاتونو دادم کار اشتباهی کردم میدونم متاسفانه توی ایران همینجوره یه نفر خارج از چارچوب طی شده باهاش برخورد کنی پر رو میشه
من سر اسکریپت چون یه چیزی بود که قبلا نوشته بودمش بهتون تخفیف دادم ولی سر وقت فعلیم نمیتونستم هیچ کاری کنم
ضمنا این اسکریپت لایسنس خورده و هیچ کدوم بخشاش به تنهایی یا بدون کانفیرم لایسنس کار نمیکنه + بهینه سازی اسکریپت و دیباگ اسکریپت رو با همون اسکریپت های رایگان بشینین چک کنین و حرفای مسخره نزنین دیگه