PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 'گرفتن بک آپ از سایت و وجود مشکل

the boy
January 20th, 2011, 07:26
سلام دوستان

من میخوام یکی از سایت هام رو به هاست دیگه انتقال بدم منتها یه مکشل دارم و اونم این که من در این هاست با addon domain چهار سایت رو میزبانی میکنم اگه بخوام فول بکاپ بگیرم از 4 تا سایت بکاپ میگیره در صورتی که من فقط قصد انتقال یکی از اون سایت ها رو دارم چی کار باید بکنم
راه دیگه واسه بکاپ گرفتن هست سایت وردپرسی هستش نمیشه از دیتابیس بکاپ بگیرم و روت سایتو کپی کنم ؟
اصلا غیر از فول بکاپ چه راهی هست

پیشاپیش ممنون

reza115
January 20th, 2011, 10:55
سلام دوستان

من میخوام یکی از سایت هام رو به هاست دیگه انتقال بدم منتها یه مکشل دارم و اونم این که من در این هاست با addon domain چهار سایت رو میزبانی میکنم اگه بخوام فول بکاپ بگیرم از 4 تا سایت بکاپ میگیره در صورتی که من فقط قصد انتقال یکی از اون سایت ها رو دارم چی کار باید بکنم
راه دیگه واسه بکاپ گرفتن هست سایت وردپرسی هستش نمیشه از دیتابیس بکاپ بگیرم و روت سایتو کپی کنم ؟
اصلا غیر از فول بکاپ چه راهی هست

پیشاپیش ممنون
سلام

شما پوشه سایتی رو که می خوای بک آپ بگیری کلا انتخاب و فشرده کنید و روی هاست جدید دانلود و از حالت فشرده خارج کنید !

همچنین دیتابیس رو هم از phpmyadmin اکسپورت کنید و بعد از ساختن دیتابیس جدید در هاست جدید اونو ایمپورت کنید !

اگه خواستی برات انجام میدم

arix
January 20th, 2011, 11:05
سلام

شما پوشه سایتی رو که می خوای بک آپ بگیری کلا انتخاب و فشرده کنید و روی هاست جدید دانلود و از حالت فشرده خارج کنید !

همچنین دیتابیس رو هم از phpmyadmin اکسپورت کنید و بعد از ساختن دیتابیس جدید در هاست جدید اونو ایمپورت کنید !

اگه خواستی برات انجام میدم

به همین صورت فقط با چند تا نکته ی اضافی.

وقتی تمام فایل ها رو فشرده و به هاست جدید انتقال دادید و باز کردید.فایل config.php را حذف و یکدونه جدید برای سایت بسازید و فایل های نصب کننده ی وردپرس را هم از نسخه ی خام وردپرس در هاست خود آپلود کنید

سپس یک دیتابیس بسازید

وردپرس را از اول نصب کنید

از طریق phpmyadmin به دیتابیس رفته و با گزینه ی structure تمام جداول دیتابیس جدید را حذف نمایید

فایل export شده ی دیتابیس قدیمی را در دیتابیس جدید import کنید

موفق باشید :53:

Warez-Host.IR
January 20th, 2011, 11:57
با سلام

وقتی تمام فایل ها رو فشرده و به هاست جدید انتقال دادید و باز کردید.فایل config.php را حذف و یکدونه جدید برای سایت بسازید و فایل های نصب کننده ی وردپرس را هم از نسخه ی خام وردپرس در هاست خود آپلود کنید
میشه بپرسم چرا باید این کار را انجام بدم ؟؟
مگر با همان فایل config.php و همان فایلها نمیشه سایت را بالا آورد ؟؟

arix
January 20th, 2011, 12:22
میشه بپرسم چرا باید این کار را انجام بدم ؟؟

چرا نمی شود:)
خب فایل config مال هاست قبلی است و اطلاعات هاست قبلی روش ذخیره شده.حالا که هاست تغییر کرده دوباره وردپرس باید نصب شود.البته با تغییر دستی فایل config هم این امکان وجود دارد.ولی احتمال اینکه در سایت باگ پیدا شود هم وجود دارد

باز هم سوالی داشتید در خدمتم:53:
ارادتمند:)

Warez-Host.IR
January 20th, 2011, 13:19
چرا نمی شود:)
خب فایل config مال هاست قبلی است و اطلاعات هاست قبلی روش ذخیره شده.حالا که هاست تغییر کرده دوباره وردپرس باید نصب شود.البته با تغییر دستی فایل config هم این امکان وجود دارد.ولی احتمال اینکه در سایت باگ پیدا شود هم وجود دارد

باز هم سوالی داشتید در خدمتم:53:
ارادتمند:)
تشکر از پاسختون
چون برای من سوال پیش آمد که چرا باید دوباره آپلود بشن
بارها سایتهای مختلفی را رو سرور اوردیم و با همان فایلها و همان کانفیگ
حتی اگر از طریق فول بک آپ هم نبوده و دستی انتقال دادیم دیتابیس جدید که میسازیم مطابق با مشخصات فایل کانفیگ برنامه ایجاد میکنیم
فایلها را هم دست نمی زنیم , چون شاید درون قالبها و ... تغیراتی ایجاد کرده باشند که خدایی نکرده شاکی میشن و باید دوباره انجام بدن

بازم تشکر از پاسختون
موفق باشید

arix
January 20th, 2011, 16:04
دیتابیس جدید که میسازیم مطابق با مشخصات فایل کانفیگ برنامه ایجاد میکنیم

راه حل هوشمندانه ایه!فقط باید سرور دیتابیس در هر دوتا هاست localhost باشد تا مشکلی پیش نیاید ( که معمولا هم همینطور است )

من این راه رو بلد نبودم.مرسی:53: